Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. To chyba nie jeździłeś tam gdzie trzeba We środę byłem kilka minut przed 20 (tym razem przyjechałem pierwszy) a odjechaliśmy kilka minut przed 22 (bo o 22 zamykają parking). Jesteśmy zawsze na końcu parkingu - tzn jeżeli wjeżdżasz od strony obwodnicy to jedziesz cały czas prosto do samego końca - skręcasz w prawo i tam nas zobaczysz. Jeżeli od strony parking przed centrum wjeżdżasz to musisz w lewo jechać i do końca. Spoty są w każdą środę więc w najbliższą również - zapraszamy
  2. Tej śrubki nie trzeba wykręcać całkowicie... wystarczy tylko trochę wykręcić i lampę można już wyjąć - u mnie wystarczyło kilka obrotów i mogłem już wyjmować lampę. bez obaw męczenia się z wyjmowaniem lub udawaniem się po nową.
  3. Wg mnie albo Lenovo albo Toshiba. Toshiba podana w linku ma matrycę 17 cali - kwestia czy koleżanka będzie często przemieszczała się z lapkiem (wtedy wymiary i waga ma znaczenie). Ja osobiście wybrałbym Lenovo (choć sam posiadam dwa Asusy i polecam tą firme ) Jeżeli chodzi o dysk zewnętrzny to mam coś takiego: http://www.allegro.pl/item488623789_seagate_external_freeagent_go_160_gb_promocja.html Używam dość intensywnie od stycznia i jak do tej pory sprawuje się znakomicie - niezłe i stabilne transfery, niewielki i ogólnie bezproblemowy.
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html
  5. Jest to nawigacja BNS. Mapy pasujące do niej są w systemie DX. Teraz możesz już skorzystać z opcjic
  6. Popatrz nawet o tym nie pomyślałem
  7. Widząc jak bardzo się cieszysz nie chciałem być dla Ciebie konkurentem
  8. Navi typu BNS - dokładniej model 5. Jest to rozwinięcie navi między zegarami - odtwarza pliki mp3 i nie pokazuje mapy z aktualnym położeniem auta, lecz jedynie wskazówki jak jechać.
  9. OK czyli spot dziś w matarni Polar chętnie kupię
  10. Panowie: jest już jakaś wersja ostateczna gdzie dziś robimy spot?
  11. a w następstwie rzut sędziowski
  12. Zdecydowanie używki - ale oby nie były bieżnikowane i w miarę świeży rok produkcji Ostatnią zimę również przejeździłem (jeszcze nie ) na takich oponkach i uważam ze stosunek cena/jakość jest ok
  13. Kocky odpowiedział(a) na maro82 temat w Audi A4 B6
    Dokładnie... felgi najlepsze Ale modyfikacja przodu
  14. Bardzo ładne autko
  15. Również nie słyszałem złych opinii o tune-up.pl. Zresztą jest o nich wątek na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/gdansk_serwis_godny_polecenia_tuning_i_naprawy-t27756.0.html
  16. Fajne fotki... ale ja proponuje na drugiej tez zamazać tablice rejestracyjne tym bardziej ze widać tą z innego województwa :gwizdanie:
  17. Do małej nawigacji pasują płyty DX. Było już kilka wątków na ten temat więc odsyłam do Jeżeli chodzi o uchwyt na telefon to powinieneś szukać adapterów Cullmann są one dedykowane dla konkretnych modeli telefonów komórkowych. Chyba taniej będzie poszukać na aukcjach niż w ASO Rozumiem, że w aucie nie ma modułu bluetooth? Bo jak w telefonie to najlepiej byłoby telefon zmienić Ps. Ustaw odpowiedni silnik w opisie
  18. Ja również najprawdopodobnej będę dziś nieobecny
  19. Przynajmniej z systemem ESP jest tak, że domyślnie jest on włączony - tzn jak się nie pali kontrolka na tablicy rozdzielczej to jest włączony. Z ASR może być podobnie. A jak sprawdzić? - ASR to system, który zapobiega zrywaniu przyczepności przy ruszaniu, czyli jak ostro ruszysz na luźniej nawierzchni to jak koła będą buksowały tzn, że ASR nie działa, jak nie będą buksowały - ASR włączony.
  20. Poszukaj na allegro.pl - uważam, że można zainwestować dodatkowo jakieś 70 zł aby kupić instrukcję PL
  21. Ze wszystkich stacji radiowych jakie mam zaprogramowane również jedynie na zetce mi to pikało... w sumie nie mam pojęcia czemu jedynie tam A ja wyłączyłem TP i słucham też Zetki
  22. Odliczanie km do następnego przeglądu... powinno się go kasować przy przeglądzie i fajnie widać kiedy będzie potrzebny kolejny
  23. Powodem pikania jest włączona w radiu opcja TP. Pikanie ucichnie jak ją wyłączysz
  24. Ruszasz z aktywnym czy nie systemem ESP? Może to ten system to powoduje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.