Treść opublikowana przez Kocky
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To chyba nie jeździłeś tam gdzie trzeba We środę byłem kilka minut przed 20 (tym razem przyjechałem pierwszy) a odjechaliśmy kilka minut przed 22 (bo o 22 zamykają parking). Jesteśmy zawsze na końcu parkingu - tzn jeżeli wjeżdżasz od strony obwodnicy to jedziesz cały czas prosto do samego końca - skręcasz w prawo i tam nas zobaczysz. Jeżeli od strony parking przed centrum wjeżdżasz to musisz w lewo jechać i do końca. Spoty są w każdą środę więc w najbliższą również - zapraszamy
-
[ALL B6] Wymiana żarówki pozycyjnej/stop w A4/B6
Tej śrubki nie trzeba wykręcać całkowicie... wystarczy tylko trochę wykręcić i lampę można już wyjąć - u mnie wystarczyło kilka obrotów i mogłem już wyjmować lampę. bez obaw męczenia się z wyjmowaniem lub udawaniem się po nową.
-
Jaki laptop i dysk zewnętrzny ?
Wg mnie albo Lenovo albo Toshiba. Toshiba podana w linku ma matrycę 17 cali - kwestia czy koleżanka będzie często przemieszczała się z lapkiem (wtedy wymiary i waga ma znaczenie). Ja osobiście wybrałbym Lenovo (choć sam posiadam dwa Asusy i polecam tą firme ) Jeżeli chodzi o dysk zewnętrzny to mam coś takiego: http://www.allegro.pl/item488623789_seagate_external_freeagent_go_160_gb_promocja.html Używam dość intensywnie od stycznia i jak do tej pory sprawuje się znakomicie - niezłe i stabilne transfery, niewielki i ogólnie bezproblemowy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html
-
[ALL B6] Jaki model i jaka mapa ?
Jest to nawigacja BNS. Mapy pasujące do niej są w systemie DX. Teraz możesz już skorzystać z opcjic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Popatrz nawet o tym nie pomyślałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widząc jak bardzo się cieszysz nie chciałem być dla Ciebie konkurentem
-
[ALL] Jaki to typ navigacji??
Navi typu BNS - dokładniej model 5. Jest to rozwinięcie navi między zegarami - odtwarza pliki mp3 i nie pokazuje mapy z aktualnym położeniem auta, lecz jedynie wskazówki jak jechać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
OK czyli spot dziś w matarni Polar chętnie kupię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie: jest już jakaś wersja ostateczna gdzie dziś robimy spot?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a w następstwie rzut sędziowski
-
[B5 AFB] Jakie kupić opony - używane czy bieżnikowane ?
Zdecydowanie używki - ale oby nie były bieżnikowane i w miarę świeży rok produkcji Ostatnią zimę również przejeździłem (jeszcze nie ) na takich oponkach i uważam ze stosunek cena/jakość jest ok
-
[B6 BEX] Szwecki tuning
Dokładnie... felgi najlepsze Ale modyfikacja przodu
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
Bardzo ładne autko
-
[ALL B6] Gdzie chipować auto w Trójmieście ?
Również nie słyszałem złych opinii o tune-up.pl. Zresztą jest o nich wątek na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/gdansk_serwis_godny_polecenia_tuning_i_naprawy-t27756.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fajne fotki... ale ja proponuje na drugiej tez zamazać tablice rejestracyjne tym bardziej ze widać tą z innego województwa :gwizdanie:
-
Pytanie o nawigację i telefon
Do małej nawigacji pasują płyty DX. Było już kilka wątków na ten temat więc odsyłam do Jeżeli chodzi o uchwyt na telefon to powinieneś szukać adapterów Cullmann są one dedykowane dla konkretnych modeli telefonów komórkowych. Chyba taniej będzie poszukać na aukcjach niż w ASO Rozumiem, że w aucie nie ma modułu bluetooth? Bo jak w telefonie to najlepiej byłoby telefon zmienić Ps. Ustaw odpowiedni silnik w opisie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja również najprawdopodobnej będę dziś nieobecny
-
[ALL] ASR - kiedy włączony ?
Przynajmniej z systemem ESP jest tak, że domyślnie jest on włączony - tzn jak się nie pali kontrolka na tablicy rozdzielczej to jest włączony. Z ASR może być podobnie. A jak sprawdzić? - ASR to system, który zapobiega zrywaniu przyczepności przy ruszaniu, czyli jak ostro ruszysz na luźniej nawierzchni to jak koła będą buksowały tzn, że ASR nie działa, jak nie będą buksowały - ASR włączony.
-
[B7 ] Instrukcja obsługi po polsku do A4 B7
Poszukaj na allegro.pl - uważam, że można zainwestować dodatkowo jakieś 70 zł aby kupić instrukcję PL
-
[ALL] Dziwne pikanie z radia
Ze wszystkich stacji radiowych jakie mam zaprogramowane również jedynie na zetce mi to pikało... w sumie nie mam pojęcia czemu jedynie tam A ja wyłączyłem TP i słucham też Zetki
-
SERVISE IN 9400KM - o co chodzi?
Odliczanie km do następnego przeglądu... powinno się go kasować przy przeglądzie i fajnie widać kiedy będzie potrzebny kolejny
-
[ALL] Dziwne pikanie z radia
Powodem pikania jest włączona w radiu opcja TP. Pikanie ucichnie jak ją wyłączysz
-
[B6 AVF] Czy to jest normalne ?
Ruszasz z aktywnym czy nie systemem ESP? Może to ten system to powoduje?