Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. mnie dziś jednak nie będzie
  2. oby nie padało to sobie poradzimy
  3. Nie wiem co masz za sprzęt grający ...ale zapewne płyta z mapami do nawigacji przyda się do jej uruchomienia
  4. Nie wiem jakiego masz fisa ale komp pokładowy u mnie ma dwa tryby 1 i 2 (tryb pracy przełączam przyciskiem reset). W trybie 1 dane kasują się automatycznie jeżeli auto ma przerwę w jeździe ponad dwie godziny. W trybie 2 dane kasuje się samodzielnie poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku reset na manetce.
  5. Dokładnie trzeba uważać http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,5695614,Maja_passata_na_pirata.html?skad=rss
  6. A nie lepiej celować od razu w B9 - trendy musisz wyznaczać
  7. Moja Etka tez wyświetla takie informacje
  8. Sprawdź czy wszystkie żarówki świecą... a raczej które nie świecą
  9. Wg numerów telefonów chyba ta sama. Na www jest info, że od 15 września przenoszą się z Migowskiej 2 na Trakt Św. Wojciecha 377a
  10. Każdy kiedyś zaczynał... każdy jest mile widziany więc jak chcesz to przyjedź... nie ma co opisywać co robimy więc jak chcesz sprawdzić to przyjedź... realizacja cotygodniowych spotkań wprawdzie dopiero startuje ale data i miejsce są juz ustalone i widoczne w nazwie wątka
  11. bardzo dobrze się domyślasz
  12. obydwie propozycje są bardzo ciekawe. Ja wybrałbym pierwszą
  13. A może wina opon? Piszesz, że są mocno starte: czy są równo starte czy w jednych miejscach bardziej a w innych mniej? Jak jak koledzy piszą: wyważenie w innym warsztacie też nie zaszkodzi.
  14. Jak dla mnie to żadna z tych felg... Mi nie podobają się takie kombinacje czerni i polerki. Ale to Ty będziesz jeździł.
  15. To znizki są własnością osoby, że ta może dowolnie nimi dysponować?? Wg mnie zniżki zależą od ubezpieczyciela... jak chce to daje, a jak nie chce to nie. Konkurencja miedzy firmami wymusza do respektowania zniżek od innego ubezpieczyciela. Ale sam człowiek to nic nie może z nimi zrobić (no chyba że się cieszyć z posiadania i mniejszych opłat).
  16. A jednak ktoś przyjechał oby frekwencja nie była mniejsza niż wczoraj
  17. Instrukcji poszukaj na allegro. Fajne auto
  18. nie będę się rozpisywał - ja będę (najwyżej wycieczkę sobie zrobię jak nikt nie przyjedzie )
  19. też jestem za tym, dziś na pewno mnie nie będzie
  20. to albo polecane przez użytkowników sirio 145 albo zastanów się nad montażem na stałe anteny
  21. Mówiąc bardzo ogólnie - to zależy: 1. od rodzaju (magnes czy montaż na stałe) 2. od tego jaki zasięg chcesz mieć (im dłuższa antena tym większy zasięg) Jak użyjesz opcji szukaj to znajdziesz wątki o cb i antenach. Ja na swoim mam antene magnesową President Florida - jest bardzo krótka ale mi na razie mi wystarcza.
  22. RNS-E jest nowszy niż ten co podałeś jako pierwszy. Podstawowy wątek o RNS-E na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html Do tego opcja O montażu bluetooth też jest wątek - dział warsztat - zrób to sam
  23. może jutro? skoro niektórym baaardzo się spieszy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.