Treść opublikowana przez Hans47
-
Kluczyk scyzoryk i zmiana centralnego zamka
Witam mam pytanie czy da sie wogole tak zrobic zeby w moim przedlifcie 96r zmienic centralny zamek tak zeby miec ze scyzorykiem i funkcje otwierania szyb z pilota i jak rozwiazac temat immo duzo z tym roboty ???
-
[A4 ADR] Hans Czestochowa
zmienilo jest ciciek ala gepard. A w klimatroniku nie mam odczytu z czujnika wew wartosc rowna 0 a klima dziala bez zarzutow.
-
[A4 ADR] Hans Czestochowa
Doszly nowe bajery Zestaw glosnomowiacy Nokia ck-200 I termometr wyrezany ze starego licznika pokazuje temp wewnatrz.
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
Pewnie ze tak tak to sie zleje wszystko w jedna bryle. Odlew.
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
Chuck azebys wiedzial. Ja nie mialem czasu na studia odrazu do roboty pozatym dlamnie to troche strata czasu. Jestem na codzien w akademikach moja dziewczyna tymczasowo mieszka i ztego co widze to ucza sie chlac imprezowac i sie lajdaczyc. Najlepiej zycie uczy.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Takie rzeczy to sobie sam mozesz naprawic tez mam takie cosik i sam sobie robie poczytaj sobie AUTO-FIT zestawy dla domownikow. Mam wszystko i daje rade nic nie widac.
-
W jakiej sieci masz telefon?
Zmien zmien bo warto ja gnilem napoczatku w plusie 3 lata pozniej w Erze 4 i zmienilem jak tylko sie pojawili i jestem zadowolony jedyna co mi dziala na nerwy to slaby zasieg neta jak jestes na jakiejs wiosce to wskakuje roaming (orange albo plus) i wylacza neta. Tak to spoko i wybor maja lepszy wzialem sobie unich konsole ps3 a teraz jakiegos tableta sobie strzele albo ten zegarek moto active.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Moze sprobuj najpierw polereczke albo recznie pasta lekko scierna a potem sonax z barwnikiem czerwonym umnie zdzialal cuda widac odbicie jak w lustrze.
-
[A4 AHL] Perłowy Zielony LZ6L Limousine - AKTUALIZACJA 17.02.2013 [SHITERS]
A kiedy zdarzenie mialo miejsce ?
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
A co masz kolego do ludzi po zawodowce jak ktos po studiach to lepszy madrzejszy?
-
Klimatronik a4 b5 1996 r
nie
-
W jakiej sieci masz telefon?
100 zl w orange to duzo !
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
Wnisek jeden chamstwo wszedzie bo byle jacy ludzie na byle jakim stanowisku.
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Hah no tak to fakt.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ale tylko mi nie mow ze zmieniasz kolor wrrrrrrr.
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
Bardziej chodzilo mi o zlosliwosc ze gnoje maja takie auta w ich mniemaniu. Wierz lub nie ale wiekszosc ich poczynan jest ze zlosliwosci. Nieraz wystarczy tylko glupie spojrzenie.
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
Daj spokoj naprawde niech sie wezma za inne przestepstwa stawanie na miejscu dla niepelnosprawnych debili jezdzadzych w zabudowanym ponad 100tka pijanych, jezdzadzych na wystajacych lysych oponach czy bez OC bo dlamnie tacy sprawiaja najwieksze zagrozenie a nie chlop ktory zapomni zapiac tasmy czy zjara mu sie zarowka powinni zatrzymac skontrolowac i upomniec anie odrazu po kieszeni dostatecznie juz jest przejebane na drogach zeby za takie glupie glupoty ciorac ludzi finansowo.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ogarnales to webasto imponuje mi twoja fura powiedz mi czego ty w niej nie masz ?
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
Albo jestes policjantem, urzedasem albo POoslem skoro piszesz takie wyniosle bzdury oszukujesz sam siebie naprawde jestes tak oslepiony doskonaloscia sytemu to chorego kraju gdzie sa pieniadze moze mi powiesz z tych mandatow co popatrz na drogi i podatek dodany do paliwa jak za te pieniadze to drogi mogly by lsnic i byc gladkie jak dupsko niemowlaka najpierw niech sie zajma poprawa warukow zycia a dopiero potem karanie i sciaganie pieniedzy od obywateli wcelu karmienia swin siedzacych na stolkach. Zastanow sie i przejzyj na oczy przetrzyj je troszke po Ci rozem zaszly sory ale unioslem sie.
-
[ALL B5] Montaż parktronica
te tulejki kolega skad wytrzasles do ustawiania katow byly w zestawie ?
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Sorka ale jednak FIS wyglada 100 razy lepiej i mnie wyszedl sporo taniej dlamnie najgorsze co jest to ustawianie tego spalanie nigdy nie pokaze Ci takie jakie jest naprawde bo samemu ustawiasz wartosci Fis oblicza to sam. Ta manetka wyszla Ci troche licho kup sobie orginalna do tego dopasujesz bez problemu a jak juz uparles sie na UKP to szukaj czerwonego wyswietlacza i zapakuj go w licznik.
-
[B5] Demontaż tylnego zderzaka.
W poliftach zderzak wyjezdza ze slizgow w przedliftach niestety jest to na chama szarpiesz zeby sciagnac zderzak i wbijasz jak zakladasz cos ala klik klak umnie amory nie pokrzywilo tylko sderzak musialem oszukac na srubach.
-
W jakiej sieci masz telefon?
Formula 4.0 Play wszystko zadarmo 2gb (75zl miesiecznie gdzie tak jest ) transferu jedyny minus slaby zasieg 3g i wchodzai w roaming wtedy po necie A plus najwiekszy kozystaja z nadajnikow plusa i orange. Wdg mnie najlepsza siec. I telefony w normalnych pieniadzach
-
Problem z biciem przy hamowaniu
Krzywe tarcze musialy byc potraktowane woda jak byly rozgrzane mialem to samo nawet po nowych jezdze tak rok bo nie mam kasy na wymiane znowu na na nowe. Mozesz zrobic tak zawiez sobie do tokarza przetoczy Ci tarcze moze sie uspokoi.
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
A ja sie nie zgadzam! Policja to slugusy skaru panstwa zero ludzkich odruchow powinni dbac o nasze bezpieczenstwo. Przestepcy bija okradaja ludzi w bialy dzien a ich nigdy nie ma. Ale w kszakach huncwoty potrafia sie chowac w nie oznakowanych spac smietniki uzbrajac i za 10-20km/h przekroczenia karac. Jak masz fajny samochod zmodzony i jestes mlody to ze zwyklej zazdrosci Cie zatrzymaja ze Cie stac na takie autko a on za swoje 1600zl buja sie Tarpanem Powinni zajac sie czyms pozytecznym sciganiem prawdziwych piratow drogowych lapaniem oprychow ktorzy kradna nam samochody oszukustow naciagajacych nasze babcie na elektryczne koce czy poslow oslow zlodzieji z wiejskiej a nie bandyte wstrentnego rzezimieszka z niezapietymi pasami ktoremu spieszy sie do pracy albo ucikaja go w bolace flagi bo sie grochowy nazarl czy porostu zapomnial i fakt pasy to indywidualna sprawa i moje bezpieczenstwo ten chory kraj nie powinien zmuszac obywatela do ich zapinania i nietylko ty kolego placisz za NFZ ja tez i nie powinienes zalowac potrzebujacemu chytrusie jeden. pomysl naprzyklad jak bedziesz mial wypadek stracisz przytomnosc auto sie zapali i nie bedziesz mogl uciec bo pasy sie nie odepna czy cos w tym stylu i ja mam placic za twoje poparzenia zastanow sie co glosisz. Tutaj wladza jest naduzywana i nie chodzi tu o wasze bezpieczenstwo utrzymanie porzadku tylko latanie tonacego budzetu (ktorego juz nie ma) i robia z nas frajerow nic pozatym.