Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hans47

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hans47

  1. Hans47 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Zapewne wielu niespodoba sie sam pomysl i idea tego rozwiazania nawet w dziale Fis zostalem nazwany druciarzem nie poddalem sie Chodzi mianowicie o przerobienie zwyklej manetki sterowanie wycieraczkami na ta ze sterowaniem FIS 1godzina pracy materialy: -mala pilka np z wyrzynarki jest wmiare cienka ostra i precyzyjna -klej typu cyjanopan polecam jedyny sluszny firmy technicola krol klejow blyskawicznych bije na ryj wszystkie pedalskie kropelki i zniewiesciale osmiorniczki -benzyna ekstrakcyjna -lutownica nozyk kleszczyki papier scierny i takie tam pierdoly ktore wychodza podczas pracy Zaczynamy od uciecia glowki manetki wzdluz tego frezu Tniemy powoli bez emocji aby nie poszczepic krawedzi w srodku jest pusto takze pojdzie dosc szybko I robimy to samo z ta z funkcja FIS tyle ze znacznie ostrozniej bo wsrodku ida kable Po ucieciu szlifujemy ranty i cala plaszczyzne do idealnej rownosci dla lepszej przyczepnosci kleju. Powinno wygladac to tak Nastepnie przewlekamy sobie kable idace z kompa przez tunel manetki i laczymy z przyciskami Zolty - gora Zielony - dol Czarny - masa Brazowy - reset Sprawdzamy na roboczo czy wszystko dziala i smarujemy klejem powierzchnie laczenia dociskamy mocno mozemy posilkowac sie suszarka w celu szybszego zwiazania powinno wygladac to tak. Efekt koncowy Cel calej pracy ? bez kopania sciagania kierownicy szukania odpowiedniej manetki osiagamy szybko i estycznie mozliwosc sterowania naszym FISEM i udowodnienie ze sie DA ! Pozdrawiam i licze sie z krytycznymi wypowiedzimi na ten temat Pozdrawiam "druciarz"
  2. Hans47 odpowiedział(a) na EmilAudi_LLE temat w Audi A4 B5
    Mnie sie udalo fisa zamontowac za 150 zl XD licznik 100 (allegro w idealnym stanie) kostka 25 (przeplacilem pojawila sie potem za 10) manetka 12 (mam jeszcze jedna w zapasie jak bys sie zdecydowal na fis) Jesli kupisz sobie licznik z twojego rocznika to zalozenie jest dziecinnie proste. Tez zastanawialem sie nad ukp ale rzeczywiscie raz wioska nie ma zabardzo gdzie tego usadowic a dwa to programowanie jakies stale wtrysku instrukcja na 30 stron i tak nie bedzie to prawidlowo wskazywac. A jesli sie uprzesz na ten folklor to jedyne dobre miejsce to ten maly schowek na konsoli wymontowac zrobic obudowe z pleksy pomalowac na czarno i lo. Ale manetke i tak sobie kup bo tam trzeba 3 przyciski gora dol i reset bedziesz miach chociaz estetyczne sterowanie bo to tez masa idzie przez te microswitche.
  3. a ja ok 35.000 i niezakladam gazu szkoda motoru wiele osob twierdzi ze to nie szkodzi (jest niespelna rozumu) szkodzi i to bardzo mialem 3 samochody z lpg i podziekuje i tak musisz wlewac wache na rozruch drozej przeglad dodatkowy serwis i wiecej pali oszczednosci jak dlamnie nie wielkie ale przyjemnosc z jazdy na benie tego nie da sie oszukac. Ile cali kolko ?
  4. mam wlasnie dokladnie to samo irytujace jest to troche bo dokladnie nie przetrze utytlanej szyby. Ale przelkne to.
  5. o patrz nawet nie wiedzialem ze takie cos mozna dokupic jak sie zdecydujesz zalozysz to sie pochwal moze podlapie temat.
  6. a ile rocznie robisz ?
  7. nono miazdzy moszne
  8. Szacun ja bym sie nie podjal.
  9. Co sie stalo z prawym przednim boczkiem ? Pies czy tesciowa ? A jak swieca te lampy ? Na tych postojowkach ala waz audi da sie jezdzic jak na dziennych ? (jak by te lampy przednie Cie zdenerwowaly to moge sie zamienic )
  10. Tamte halogeny bardziej pasowaly z jakiego auta byly ?
  11. Super wozek srebrny za***iście pasuje do A4 pewnie zaloz gwint jak Ci polecaja na nasze super drogi poczujesz sie jak w 18 ale wieku jadac bryczka konna po kostce i efekt pretow zamiast amortyzatorow bezcenne. Jesli chodzi o podswietlane klamki to obakaj sobie rozwiazanie z audi a6 c5 moze uda ci sie kupic same te plasticzki swiatlowodzace.
  12. Jak dlamnie K.O !!! jedna rzecz mnie gryzie ta siatka na krolicze klatki w tylnym zderzaku.
  13. Sa czerwone wyswietlacze przerabiaja je z bursztynowych doplata 30 zl chcialem to zalozyc ale wietrzy mi to folklorem i nie bylem przekonany do prawidlowych danych wyciekajacych z tego ustrojstwa zdecydowalem sie na FIS i taniej wyszlo. Testowales juz to i jak ? Acha i dwa slowa krytyki kto Ci montowal ten przelacznik gazu mogl ci go w zegarach jeszcze wstawic zeby lepiej bylo widac no i te dzienne zrezaj halogeny z polifta i wywal to bo psuje wyglad ladnej furki. A tak wogole to na cholere Ci ten gaz jak ten motor przy lekkiej nodze 7 litrow pali.
  14. Panowie znacie moze jakiegos dobrego mechanika co ma troche czasu lub dobrego diagnoste ktory sprawdzi mi dokladnie auto glownie zawieche ?
  15. No i widzisz sam nie oplacalne szkoda twojego cennego czasu nawet na upewnienie sie.
  16. A mnie ciekawe te sie wydaja i cena nie taka zla najbardziej przyciaga mnie to polaczenie dwoch dywanikow tylnych nakladka na tunel srodkowy zapobiega przesuwaniu sie dywanikow pod fotel no i sama oslona bo zawsze jak jakis lump mi wsiada na tyl to pokopie albo stawia gire uparcie na tunel. Albo najlepsze ja wsiadaja s^&*^&* we 2 przez jedne przez jedne drzwi wlekac smierdzace dupska po kanapie po c**j sa 4 drzwi. Tez tak macie ?
  17. Fajna podkowa na przedni zderzak ala w124
  18. LICZNIK ZEGARY Audi A4 B5 LIFT pełny full FIS BENZ (3036315493) - motoAllegro tu jest chyba jakas mala okazja ?
  19. Hans47 odpowiedział(a) na Hans47 temat w Układ Jezdny
    To nie wiedzialem ze same tuleje mozna. Ale umnie odpada bo sa zalozone wachacze z jakiej firmy (gowno) FAST i wiem ze jak bym wlozyl nawet tuleje z LEMA to i tak to wylata po 500 km chyba zaryzykuje z MS jak by mi wytrzymaly 40 tys na polski drogach to rogal.
  20. Hans47 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Mialem dzis przeglad i zdiagnozowal gosciu ze dolne przednie wachacze maja wybita tuleje tam gdzie wchodzi amor rzeczywiscie jest tak zmiazdzona ze sruba prawie dotyka do aluminium Wachacz firmy fast :facepalm: nie kupujcie tego gowna uwaga wachacz ma rok a omijam wszystkie studzienki i dziury. Co zrobic kupic 2 firmy master sport czy lemforder roznica 91 zl dla lema na komplecie no i dodatkowo pada magiel luz okolo 5mm na kole kierownicy stuki na postoju na silniku owiele mniej wyczuwalne w czasie jazdy nie zauwazylem zeby sie cos tluklo wymieniacz tez odrazu czy sprobowac podciagnac srube podregulowac ?
  21. Fantastyczna ukryta aluzja dla gazowcow a to do dzialu warsztat XD Rumuński Lakiernik - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  22. :grin:sory za ot ale Kanar rozp....es mnie tym komiksem z garfildem
  23. To co ktorys sie zesral ? Mialem sie dzisiaj pojawic to widze ze dobrze, uratowalem uklad oddechowy.
  24. Parametry czyli zachowanie przy danej temperatusze a dokladnie opornosc w ohmach np przy 25oC
  25. No a na allegro chca 150 zl hah:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.