Treść opublikowana przez Hans47
-
Parametry czujnika
Ma ktos moze tabele albo jakies dane parametrow czujnika temperatury zewnetrznej. Narazie wiem ze to termistor NTC
-
Termometr
Niestety kod umnie nie spelnil zadania nie mam czujnikow wew:kwasny: Ale wpadl mi inny pomysl do glowy kupilem zegary Fis i pozostal mi termometr ze starych zegarow mam koncepcje gdzie go wmontowac ale pytanie jest takie wiem ze musze dokupicz czujnik temperatury pytanie jest takie czy to musi byc koniecznie ten sam co zewnetrzny czy moge kupic sobie taki jak jest wlasnie w klimatroniku wew NOWY CZUJNIK TEMPERATURY POWIETRZA Audi A3 A4 A6 ! (2942765910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo jest jeszcze taki ale z b6 i nie wiem czy nie bedzie przeklamywal CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ AUDI A2 A3 A4 A6 (2992494156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ALL B6] Problem z czujnikiem płynu spryskiwaczy - już rozwiązany
A na jakies zasadzie dziala ten czujnik ? podaje 12 czy mase na fis ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Niczego sobie tylko widac ze po jakims lebku owiewki grill i te felgi wgnieciony na chama cupholder
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok ok ok tak dyndajace proporczyki jak w arabskim autobusie fredzelki i pomponiki wszystko czerwone Ale i tak w tych co mam to to jakies takie bardziej pomaranczowe
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
A coza farba ? Ciezko rozebrac lampy ?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Zacny efekt sam malowales lampy w srodku ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ales sie k**wa spial The A4 Avatar jest na rzeczy chyba wiecej tego GAS niz ASS and free hand rides spoko mnie sie nie podoba i c**j wole czerwone szatanskie panie.
-
[ALL B5] Manualne szyby => elektryczne szyby
Dwa razy ten sam temat http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/manualny-silownik-szyb-dodanie-silnika-elektrycznego-260989/
-
Manualny silownik szyb, dodanie silnika elektrycznego.
Tak jak kolega wyzej. Wiem o co ci chodzi ale cena silownika z silnikiem to 70-100 zl sam silnik 50 oplaca sie bawic ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
50 zl moze i tanio ale zabawa z uk na to samo wychodzi pozatym biale tarcze do audi niezabardzo mi podchodza ale gratuluje. Tymczasem moge zawitac do waszego klubu FIS instalacja ukonczona wszystko dziala poza kontrolka AIRBAG narazie wyciagnalem zarowke pozniej bede rozkminial temat. A i manetke musze zalozyc narazie stykam kablami do masy zeby przelaczac VAG pokazal ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- Achahahah PRZEŁĄCZNIK WYCIERACZEK AUDI A4 B5 LIFT NAJTANIEJ (3005186915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. juz mam PRZEŁĄCZNIK WYCIERACZEK AUDI A4 B5 LIFT NAJTANIEJ (3005186915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
Acha no tak ogarnales srodek bo widzialem ze skory sprzedawales.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
WTF gt20 ? ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- Acha juz wiem na wiosne bedzie turbo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chlopaki ma ktos do sprzedania manetke FIS do przedlifta b5 albo jakis namiar na zlom czy znajomych.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Narazie zdjecia pogladowe po pierwszym podlaczeniu odrazu wydlubalem ta kontrolke airbag jak za zegary 100% sprawne 100zl to chyba okazja
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystkiego bede probowal relacje zdam jak tylko cos bede wiedzial jeszcze dzis chcialbym to podlaczyc szkoda ze nie mam manetki narazie nie bede mogl zmieniac funkcji.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Podlaczylem dzisiaj te zegary wszystko ok wyswietlacz super brak cieni lini swieci mocno wyraziscie narazie mam jeden problem swieci sie kontrolka air bag jak usunac ten mankament ?
-
podłaczenie cb do zapalniczki??
Swieta racja ja mam dodatkowo czujnik wstrzasowy alarmu i jest niedaleko cb jak zamykam samochod idac zaplacic na stacji to jak sie ktos odezwie na eterze to jest wibracja idaca po desce i wlacza mi alarm a za kazdym razem wychodzac na chwile nie bede wlacz i wyl bo mi sie postaropolsku niechce.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
Kurcze nie masz szczescia do tej bryki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No nareszcie moje jeszcze tylko manetka
-
podłaczenie cb do zapalniczki??
Ja podlaczylem zaraz pod zapalniczka i poprowadzilem kable do tej poleczki kolo lewej nogi elegancko schowane wszystko nic nie przeszkadza. Ale osobiscie wolal bym po zaplonie i chyba przepne pod radio bo fajnie to funkcjonuje nawet na zgaszonym silniku + znika po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie nikt nie kupil ich juz dawno nie ma to lipne nie aktualne zdjecie.
-
Podgrzewane fotele rezanie
Mozesz spróbować tam na zdjęciu widać że jest na gabce taki materiał jak szmata do podłogi mozesz ją zerwac bo się da i zastąpić ta alu jest to koncepcja bo wtedy ciepło nie spier.....a w gabke i napewno szybciej rozgrzeje ale i zarazem termostat więc szybciej się będzie wyłączać może wyjść na to samo sprawa do obakania probuj udoskonalaj ją pasuje ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- Uniwersalne maty grzewcze NOWE wysyłka gratis (2980856631) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. znalazlem gostka ktory handluje tymi matami
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest jest na bank ma fis. Ale juz jej nie ma ktos kupil. Poprostu jakas babeczka siedzi w biurze niezna sie pan gienio zrobil zdjecie pogladowe ona rypla aukcje wrzucila lopate na fis a aukcja miala byc na zwykla ot co. Kupilem odniego z rocznika 97 wiec to chyba przedlift.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a co wniej takiego wyjątkowego przepraszam ? ta co kupiłem to 97 r i nie wiem czy to lift przedlift czy inna cholera jak się zorientuje że cos nie tego rzne przy samej d*pie jedną i druga i kleje tak żeby można było sterować lcd zrobię to tak że nikt się nie zorientuje już wybadalem sprawę.