Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hans47

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hans47

  1. Wlasnie ? Nie odzywa sie moze zamarzl
  2. hidy maja 4300 wlasnie zaklucaja CB i FM tez ostatnio tu tez ciekawostka jak zmienilem oswietlenie we wnetrzu i jak sie zapala LED to wogole ginie zasieg FM
  3. o super z tymi kodami jutro bede sie bawial dzieki Konrad
  4. No i mam juz rozpracowalem nieorginalna mate z orginalnym przelacznikiem dobralem termistor poleca 4,7 kohm 10tka jest troche za duza szybko wylacza mate. Ale w sumie lepiej dobrac cos po srodku np 6 ale takie sa na zamowienie.
  5. Na wiosne mysle o polerce ale koniecznie chce zrobic sam moze ktos poleci mi jakis dobry srodek zaznaczam ze mechaniczna.
  6. Masz taka jak moja ale ten gazzzz.... leeeee to przez to ta uszczelka mowie Ci.
  7. a czy jest mozliwosc wyswietlenia temp na ekraniku klimatronica temp jaka jest aktualnie w srodku ?
  8. Hans47 odpowiedział(a) na Vego temat w Nadwozie i Wnętrze
    a da sie nie jest tak ze tam z boku jest prowadnica po ktorym porusza sie taki bolec?
  9. slyszalem ze da sie dorobic wkladke do klucza ale nie do kazdego trzeba pytac w warsztacie slusarskim. Mnie do 80 b3 nie dorobili do stacyjki i bylem zmuszony jezdzic z dwoma.
  10. wzywanie legalnych zlodzieji to strata kasy uszkodzony zamek wiaze sie z wymiana na inny a zarazem drugi klucz. Chcesz zostac klucznikiem woznym? Wal w szybe -50 zl i troche odkurzania. Oklej ja tak jak kolega mowi ale i tak nawlata
  11. Hans47 odpowiedział(a) na Vego temat w Nadwozie i Wnętrze
    zdecydowanie polecam kupic na allegro mnie udalo sie zakupic za 30 zl zestaw z anglika pasuje do eu tylko boczne kratki sa do gory nogami wiec poziom nadmuchu nie da sie skierowac na maksa do gory tylko lepiej bedzie dmuchac na nogi mnie to nie przeszkadz ale efekt czerwonych swiecacych piktogramow bezcenny.
  12. trzeba sciagnac tapicerke i od drugiej stony sa wkrety chyba 2 i ewergicznie pociagnac do gory jednoczescie pchajac odspodu. wychodzi razem ze sterowaniem lusterek potem panel wysuwa sie w bok.
  13. niekoniecznie moze miec do kabla lampki oswietlenia wnetrza bialo czarny druciol tam po otwarciu obojetnie jakich drzwi pojawia sie sygnal masa.
  14. najszybciej kostka radia chyba niebiesko bialy drut.
  15. Bic szybke nie trojkat wbrew pozorom jest drogi i owiele ciezej zalozyc niz boczna tylna. Samo wiercenie zamka nic nie da. Trzeba wiercic za rejestracja gdzie sa zapadki i ciegno. Zdecydowanie bic szybe. Fachowcy drodzy 200 zl za wlam a szyba na zlomie 50 zl no i troche zimno w drodze powrotnej.
  16. Sa trzy mozliwosci podam kolejno co sprawdzic krancowka drzwi czy dochodzi sygnal ze zostaly zamkniete nastepnie sprawdz sobie sygnal do alarmu po zaplonie czy centralka dostaje informacje ze jest przekrecony kluczyk i ostatnia opcja wypruj to badziewie bo prawdopodobnie jest uszkodzone i zaloz cos nowszego ciekawszego polecam spy 5000m
  17. Napewno sie da ale tylko przy zastosowaniu odpowiednich modulow ktore by tym sterowaly to juz zabawa dla tworczych elektronikow. Ja zastosowalem najprostsza metode. Ale i tak musialem zastosowac sciemniacz firmy SFAR ktory wlacza mi zasilanie po otwarciu zamka z klucza lub z pilota poniewaz posiadam przedlift gdzie modul komfortu jest bardzo ubogi.
  18. Powiem tak, nie oplaca sie doplacac do zarowek typu +90 plusy extremy visiony strata kasy !!! Polecam kupic np podstawowe philipsy lub bosch swieca tak samo jak te za 80 zl komplet. Jesli chodzi o hidy najwiekszym minusem jak dlamnie to zaklucenia na cb i slaba widocznosc na asfalcie. I zdania nie zmienie i nikt mnie nie przekona.
  19. Narazie tylko wiazke przerobilem totalny brak czasu i przedewszystkim miejsca mam grzany garaz ale ciasny strasznie. fotele grzane pozniej ale jesli nawet to zanim wloze pod skore to potestuje sobie pod pokrowcem bo do tych mat musze dobrac termistor nie orginalna mate mam a chce pod orginalne przelaczniki. Jak bede robil to zrobie fotostory.
  20. Nie wrazisz bardzo malo mijsca miedzy plastikiem a wkladem lusterka jakies 5 - 7mm
  21. Co potrzeba: -Moduly diodowe G4 -dremel lub inne ustrojstwo do ciecia -silikon czarny i transparentny -z 5 metrow kabla linki 2x0,5 -gumowy mlotek dla instalatora aby pochamowac dewastacyjne zapedy Wiec tak wykrecamy dolne czarne plastiki lusterka i zabieramy do domu mniej wiecej cenrujemy sobie otworki tak aby nie lampka nie wadzila o wklad lusterka Wpasowujemy to tak aby diody nie wystawaly poza obrys plastiku poniewaz od tej strony musimy zalac to silikonem transparentnym a wewnetrzna strone czarnym aby dioda nie oswietlala srodka lusterka potem to juz kwestia ciagniecia druta trzeba zdemontowac cale lusterko wyciagnac bebechy i przewlec przewod do srodka potem ciagniemy kabel do lampki oswietlenia wnetrza tam podpinamy staly plus i mase z czujnika otwarcia drzwi. oto efekt Troche cierpliwosci i inwencji tworczej i noca nie wdepniemy w gowno wsiadajac do gabloty Pozdrawiam i zycze powodzenia
  22. Nie wiem moze nie bede sie spieral ale na moje oko to moze tyle tam siedziec.
  23. Bylo by tak jak bys mial wypalona uszczelke na zewnatrz kiedy kompresja ucieka a mozesz miec miedzy cylindrami i plyn bedzie sie dostawal do srodka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.