Treść opublikowana przez Hans47
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
po co zgadz jak mozna miec wszystko w jednym potem druciarnia jedna wielka.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
haha jubileuszowa 200 strona i total chaos. To wydarzenie powinno byc ukoronowane swiatecznym tutorialem
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
A czy lusterko wlasnie to foto bedzie pasowac do b5 przedlift na allegro znalazlem za 140 zl ma taki cienki plastik (tunel) ktory zaslania i prowadzi kable do podsufitki.
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
tak ale to nie ma tej magicznej funkcji zalaczania po otwarciu zamka a nie po otwarciu drzwi. Sfar maja te moduly ale zabardzo nie chca sprzedawac detalicznie zlozcie zamowienie hurtowe ze 3 sztuki chodziaz to sprzeda ja ze 3 razy dzwonilem zanim sie zgodzil na pojedyncza sztuke.
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
W lampce sa trzy przewody czarny minus staly, czarny z bialym to masa z czujnika drzwi i czarno zielony to staly plus. Wiec tak jesli kupujesz od goscia z firmy SFAR -rozcinasz czarno bialy w kierunku lampki dajesz zolty a wkierunku instalacji niebieski -czarny laczysz z czarnym to masa -czerwony wpinasz do czarno zielonego to plus -zielony musisz poprowadzic do kostki centralnego zamka gdzie plus pojawia sie po otwarciu drzwi kostke masz kolo lewej nogi tam gdzie sa wszystkie polaczenia instalacji kabel czerwono niebieski niepamietam sprawdz sobie miernikiem -brazowego nie musisz wpinac - bialego tez nie ale jesli bedziesz chcial pozmieniac ustawienia czyli wejsc w programowanie modulu to na ten czas musisz podpiac go pod 12v
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
1680699 na gg bede jutro po poludniu nie ma mnie przy kompie pisze z telefonu
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
nie zastosuje malutki modul led G4 ciezko mi opisac slowami to trzeba zobaczyc wkrotce zamiesze tutka w dziale zrob to sam jutro sie zabieram wlasnie za lusterka a jesli chodzi o modul to na stronie sfar jest schemat i instrukcja kable co sa potrzebne znajduja sie w lampce dodatkowo trzeba doprowadzic impuos z centralnego po otwarciu dodam jeszcze ze to na tyle fajny gadzet ze mozna samodzielnie programowac czasy wyg sciemniania i podtrzymania.
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
ja niedawno cos takiego zakladalem. wpisz sobie w goglach firme SFAR kupilem takie modul od nich dodatkowo sciemnia i plynnie rozjasnia oswietlenie w samochodzie specjalnie takie cos kupilem jestem na etapie rezania podswietlanych lusterek zewnetrznych tak zeby zapalaly sie po otwarciu z pilota razem z oswietleniem w srodku.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
no to extra i bedzie tez funkcja jedno nacisniecie szyba dol jedno nacisniecie szyba do gory ?
-
Podgrzewane fotele
no chcialbym wlasnie ale nic nie ma na allegro ani na forum jak cos to tylko z fotelami a na co mi skoro niedawno kupilem sobie skore. Wiec jesli nic nie znajde to bede zmuszony zakupic 'szajs' ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- Dobra i tak mi nikt nie pomogl doszedlem sam da sie na minusie maty jest termostat wrazie przegrzania maty termostat odcina mase tak jak w orginalnej. Bede robil foto story jak sie za to zabiore po nowym roku. Przekaznik jest wbudowany w przelaczniki potencjometry dwa plusy ida jeden od grzania 30A a drugi 5A to po zaplonie zalaczajacy.
-
Podgrzewane fotele
Mam pytanko i licze na sugestie, pomysly jak podlaczyc maty grzewcze w mojej audi majac przelaczniki orginalne [/img][/url] te oto maty z allegro wygladaja na ogarniete termostat maja wbudowany i jakies pedalskie przelaczniczki MATA GRZEWCZA - GRZEJNA POD TAPICERKĘ 12 V KOMPLET (2900287359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i tu jest jakis schemat [/url] dalo by sie to podlaczyc tak poprostu pod ten przelacznik org bez przekaznikow itp ? Przelacznik zdaje sie jest pewnego rodzaju potencjometrem.
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
A w ktorym dokladnie miejscu sa te dwa kabelki do ktorych podlaczyles przycisk otw zamykanie
-
centralny zamek z pilota
chyba ze nosisz go w futerale
-
grzane lusterka
Najpierw wykrec sobie spod lusterka bedziesz widzial bebechy miedzy lusterko a uchwyt wcisnij srubokret i wyjdzie.
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
Czyli te kabloe z przelacznika dales na kable od dokladanego centralnego zamka ?
-
zamiana fabryczne audio, na co?
Sony i pioneer tez odradzam.
-
zamiana fabryczne audio, na co?
Tylko ALPINE !
-
Podłączenie wzmacniacza
Kolego sa dwa sposoby albo guma tam gdzie ida rury klimatyzacji i sciagac schowek zeby go wyciagnac lub rozkrecac plastik obudowe eku silnika podszybie strona kierowcy potem rozebrac dolna polke i masz dziure miedzy komora a wnetrzem pod sterownikiem. i dalej progami do bagaznika.
-
Montaż klimatyzacji do auta bez klimy
Probowalem zalozyc w 100 c4 tam tez jest klimatronik jest to nie oplacalne dlatego miedzy innymi sprzedalem ten samochod i szukalem a4 zeby miala klimatronic kiedys mialem jeszcze audi 80 b3 z automatem przerabialem na manual i po tej operacji powiedzialem koniec tego typu modow spluczesz sie z papy i pewnie i tak nie bedzie to dzialac jak trzeba. Zrobisz jak uwazasz.
-
centralny zamek z pilota
Odradzam te chinskie kluczyki scyzoryki zabawka na pol roku grot zaczyna latac kupy d*py sie to nietrzyma scieraja sie te srebrne malunki paskudztwo wyprulem to podlaczylem SPY powiadamianie polecam !
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
Proponuje zrobic z tego foto story i wrzuc potomnym na dzial zrob to sam bo nie raz juz ten temat byl poruszany i widzisz nie wpadlem na to zeby przecinac scieszki dzieki za help.
-
Parowanie wnetrza
A ja uwazam ze to wina wilgoci w samochodzie umnie bynajmniej tak jest gnoj pod gumowymi dywanikami. Sprawdz czy moze gdzies wody nie masz.
-
Jak rozpoznac czy jest pełny fis
Nie jest to rzadkie wyposazenie w poliftach takiego szukaj po 98r ale ja bardziej wychodzilem z zalozenia ze nie bede kupowal samochodu pod gadzety szukaj czegos w dobrym stanie zadbanego na bajery nie spinaj sie tak mozesz na trafic na full zgrobka. PZDR powodzenia w szukaniu. Witam czestochowe
-
a4 b5 przełącznik centralnego na drzwiach kierowcy
Przylaczam tez jestem ciekaw.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam jestem z okolic czewy czy ktos z was podlaczal fis'a w przedlifcie ? Przyciemnianie szyb szybexservis 531240024 fajny gosciu nie taki drogi wymiane szyby ma chyba w cenie szyby nie pamietam dokladnie bo juz dawno robilem.