Treść opublikowana przez Audi sline
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Nie wlaczone bixy, robione jak w instrukcji . Bo ogolnie tym narazie sie nie zajmowalem, ale dzis jechalem na trasie i jakos mnie tak natchnelo hehe. Droga jest zabawa z taka wymiana?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Szukam i szukam.... Jak wyglada wymiana tej pompki? Poza tym jest możliwość ich zamarzniecia przy -5 stopniach? Sorry, ale jestem słaby w tym temacie :/ ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- Szukam i szukam.... Jak wyglada wymiana tej pompki? Poza tym jest możliwość ich zamarzniecia przy -5 stopniach? Sorry, ale jestem słaby w tym temacie :/
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Hejka! Mam pytanko, spotkaliście się z problemem ,że nie działa system czyszczenia tzn spryski. Próbowałem to sprawdzić ,bo w czasie jazdy to ciężko zobaczyc. W instrukcji pisze, że trzeba przytrzymać włacznik spryskiwaczy dłużej niz 4 sek i spryski wyjada a u mnie nic . Może sie zdarzyc ze zamarzly? Czy trzeba wymieniac jakies czesci, lecz z tego co widzialem to płynu mi nie ubywalo a system ze spryskami jest przeciez połaczony . Plis o pomoc :dontknow:
-
Lotka DTM
Hejka pytanko co sadzicie o tym? Choruje na loteczke z DTM od lat :slina: I tutaj znalazłem aukcję razem z klapą i nosze sie z zamiarem kupna jej. Bo cena okazyjna w porównaniu z ceną w ASO (550 euro ) . Stad moje dwa pytania , przerabiał może ktoś temat tej klapy jak wygląda z mocowaniami czy to jakaś inna klapa, specjalnie pod DTM? I drugie, ta lotka jest do ponownego nalożenia carbonu lub folii, wiecie jak taki zabieg wyglada cenowo. Dzieki z podpowiedzi moze kolega bart-s cos by wiedzial na ten temat, gdyz widzialem ze opisywal raz DTM Link do aukcji : Heckklappe Audi A4 B7 2.0TFSI quatt. Lim. Sondermodell DTM 2006 Lacknr.LY1C gelb | eBay
-
Zegar atomowy
Hejka widzialem ,że już raz coś bylo opisisywane w tym temacie lecz nie umiem go znalezc. A mianowicie chodzi mi o mój zegar atomowy ten w zegarach. Od pewnego czasu mi zniknął, a przecież robię te same trasy. Nawet ostatnio miałem jechać koło fabrykin w ingolstadt ( nawet u siebie w domu nie chce się włączyć ) spotkaliście się już z takim problemem?
-
Adaptive light
No to już wiadomo o co chodzi. Szkoda . Przy zmianie ksenonów na skrętne jest dużo rzeźby? Po w sumie i tak bym wolał z białym kierunkiem .. Dzieki za info wrc jeszcze raz!
-
Adaptive light
Mogę ci jutro napisać, niestety fura spi do chmurką a teraz taki piz*** na dworze , że nie wiem. Jutro sprawdze i napisze od razu. To jak to jest , nawet jeżeli sie nie kręcą w lewo i prawo mogą miec adapitve light. Bo w sumie to już starszy model ksenona i generalnie pierwszy jaki wychodził z fabryki z b7
-
Adaptive light
Kompa niestety nie mam, dzieki za pomoc wrc i fidopt . Wrc po numerach lamp wyjdzie czy sa czy nie? ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- A jak z tym kręceniem kierą, z tego co czytałem dopiero przy pewnej prędkości włącza się ten system, ale nie jestem pewien
-
Adaptive light
Hm, a wiesz może kolego jaki kod miały reflektory z adaptiv light? ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- Oczywiscie wiem że ten kod to od samopoziomu ksenonków . Lecz kurcze wydaje mi sie jakby w zakretach sie cos tam kreciło hehe
-
Adaptive light
Hejka , mam mały problem ,jeżeli chodzi o moje reflektory ksenonowe. Zastanawiam się czy posiadam również adaptive light czyt. Doświetlanie zakrętów czy nie. Wyczytałem na niemieckim forum audi ,że posiada ono kod 8Q5. Ja nie mam takiego tylko 8Q3 , po wyszukaniu tzn. Rozkodowaniu wyskakuje ten sam tekst "8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. " "8Q5 = Autom.regulacja zasięgu Świateł, dynamiczna," Wiec juz sam nie wiem czy posiadam ten system. U ojca w TTs jak włączam ksenony idą one w górę i dół lewo i prawo. U mnie tylko góra dół . Hm może wrclaguna coś pomoże?
-
[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013
Kurcze piekny jest... Poluje na niego juz dlugo. Strzeliłbyś kolego jakies konkretne fotencje, jak masz zamontowana ten spojlerek
-
[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013
Skad masz ten piękny spojlerek kolego,? To carbon, bo jak tak... To takie cudo tylko w wersji DTM wychodzilo.
-
szare dywaniki gumowe audi a4 b5
Z b6 do b5 nie podejda. Tzn wszystko wsadzisz , ale na wymier napewno nie siadzie
-
Pod jaki telefon ten uchwyt?
Panowie, ja może tak z innej beczki, poczytałem co pisaliście... Posiadam Iphon5 ( mam MuFu , i telefon tylko adapter) połączyłem się za pomocą bluetooth , i wpisaniu kodu 1234 ... działa wszystko super, nie ma książki telefonicznej no ale odbieranie / dzwonienie odbywa się już za pomocą systemu radiowego. Przydatna rzecz
-
Pod jaki telefon ten uchwyt?
Kolego, to jest podstawa ... Ale adapter do danego modelu i tak musisz kupic, zeby ci to chulało... Ahaa no i jeszcze musisz mieć kiere multifunkcyjną...
-
Kierownica
Hejka, właśnie zabieram się za wymianę mojej nowej kierownicy, i mam pytanko czy wie ktoś na jaki moment Nm powinna być dokręcona śruba do kolumny kierowniczej (torx 30 bodajże) może posiadacie serwisówke i znajdziecie wzmiankę o tym. Pozdrawiam
-
Czarnuch Fabiana
Znaczek S-LINE bedzie z przodu pasowac , tylko ze, masz ja za wysoko wsadzona... Furka ładniutka
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
Dobra , koledzy i o to mi właßnie chodziło , dzięki za opinie. Teraz już ochłodłem z MTM. Jutro na spokojnie po oglądam sobie strony internetowe waszych tunerów... I napewno coś znadziemy. Dzięki za opinie.
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
Kolego tego już Ci nie powiem... Chyba potrzebował VIN do ustalenia dokładnej specyfikacji tego silnika ( turbo , skrzynia) no program ma być na ten silnik napisany, również w Niemczech mi tak powiedzieli...
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
nie no luźnej kaski nie mam zbierałem choo choo choo długo na furke, no i nie chcę się mieć zawodu. No cóż czytałem opinie w internecie, oczywiście jedne na (+) drugie na (-).... Po rozmowie z Panem z MTM, wynika że potrzebował mój numer VIN do wysłania go do siedziby w Niemczech w celu napisania programu ( tak, w to mogę uwierzyć , gdyż dzwoniąc również tutaj w Austrii , powiedzieli mi to samo. Teraz w zależności w jakiej kondycji jest mój silnik ( tzn. może nawet w serii 220 PS mieć.. więc może wyjść ładna sumka po tuningu)...
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
czyli MTM nie... a czemu, czy chodzi o ceny czy jakośc??
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
Tak , tylko Pan z MTM mi potwierdził , iż gdbybym miał problemy z softem itp. miałbym gwarancję również za granicą, więc za tym przemawia mnie MTM. Jak sądzisz to solidna firma? Podobno z 245 PS i 350 Nm wyciągają z programu...
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
Generalnie ze Śląska, okolice Katowic, lecz na dzień dzisiejszy mieszkam w Austrii. Kiedyś mój ojciec również posiadał taki samochód, pojechaliśmy na V-tech i była po prostu maskara... auto nie jechało potem dobicie i potem znowu nic . Czytałem na stronie MTM.DE ,że oni współpracują z Audi i są ich oficjalną firmą tuningową...
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
Witam! Panowie, jestem po rozmowie z MTM Polska , w Bielsku-Białej. Chciałbym zapytać o opinie, jak ten serwis pracuje, jakieś doświadczenia. Mam zamiar zrobić lekki Tuning mojej niuni, troszkę to kosztuję ale cóż raz się żyje Kiedyś byłem w V-tech ale to było nieporozumienie.Czekam na jakieś ciekawe opinie, bo jutro do nich jadę a mam z 800 km Pozdrawiam
-
Kierownica
tzn. Airbag mam normalne mocowanie, ( kiedyś kupiłem podobno też kiere z A4, a miała takie dwa dodatkowe bolce... okazało się iż była z A3) nawet Ciebie wrclaguna prosiłem o pomoc. ? To jak będzie hulać wszystko?