Treść opublikowana przez Audi sline
-
Skorodowany układ wydechowy w A4 B8
Hejka ! . Mam do Was pytanie, użytkuje już moją a4-kę rok, ostatnio byłem na przegladzie i dowiedzialem się, sam zobaczyłem , że niestety moj układ wydechowy jest strasznie skorodowany. Rok temu przy zakupie samochodu tego nawet nie sprawdzałem, ale zastanawia mnie czy już jakby niebyło 10 letnim samochodzi takie coś. Bo koleś na TUV , napisał mi to jako mankament. Czy jest to normalne zjawisko, czym może to być spowodowane. Może macie jakieś doswiadczenia w tym temacie .
-
Parowanie przedniej szyby od wewnątrz w A4 B7
No tak się mówi. Powiem tak : śpi pod gołym niebem. Czytałem gdzieś na innym forum, że to może być sprawa naturalna niezależna od przyczyn mechanicznych tylko pogodowych. Auto stoi , pada deszcz jednak ta wilgoć z dolu samochodu gdzies paruje, później jest znowu ciepło i tak zamyka nię koło. Powiem tak, w lato poprzednie gdzie było bardzo sucho nie miałem z tym problemów. Teraz ja, tak leje cały czas to sie pojawiło. Na pewno sprawdze ten filterek... Ale również będę obserwował stany pogodowe
-
Parowanie przedniej szyby od wewnątrz w A4 B7
Jutro się tym zajmę. Tylko czy wpływ na to może być taki,że moja niunia niestety stoi w garażu pod chmurką. A teraz rzadko jeżdze autkiem. Może trzeba by je przewietrzyć. ??
-
Parowanie przedniej szyby od wewnątrz w A4 B7
Hejka! pisze do was z takim problemem. W ostatnim czasie po przełaczniu zapłonu i automatycznym właczeniu sie nawiewiów zaczyna mi parować przednia szyba od wewnątrz i po kilku sekundach para znika pod wpływem naporu powietrza z nawiewów. Czy jest to normalne? W moim poprzednim audi tez to mialem, lecz zbagateliwzowałem lecz teraz mam ponownie B7 i na początku takiego zjawiska nie było. Czy może na to mieć wpływ filtr kabionowy, może zapchany? Dzięki pozdrawiam
-
popielniczka 2 din przod i tył
Nie ma 2 din-owej
-
popielniczka 2 din przod i tył
Popielniczka przód : 8E0857951G (b6-7n6=b7-1nk). Tylnej popielniczki nie ma 2 din jest taka sama jak w 1 din-owym tunelu. ---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ---------- Popielniczka tył: 8E0857961
-
Kierownica S-line
Z oboma kierownicami wszystko ok. Tylko tak jak kolega mówi. Poducha Ci nie podejdzie. Ty masz jakby 4 wytłoczenia w airbag a sline-owa 3. Przykro mi ale jeżeli chcesz takiego moda strzelić to kiera+airbag na pewno. Nie wiem jak jest z modułem kierowniczym pod mufu, ale zapewne to to samo.
-
prośba o sprawdzenie numeru
Spoko, nie ma problemu!
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
Aa to wszystko jasne. Z opisu wychodziło tzn. wydawało mi się że łykłes ori przyciemnione. Myślałem gdyż kolega ma golfa i kupił sobie ori własnie przyciemniane z hella lampy. Myślałem, że też takie coś było do kupienia.
-
prośba o sprawdzenie numeru
Kolego jeżeli chodzi o wewnętrzne nadkole to b6 i b7 ma je takie same, wiec będzie pasować. Sam ostatnio kupowałem na allegro w ASO-sklepie, był wystawiony jako do b6 a wszystko identyko. ! Gdyby to zew. Nadkole było to nie pasuje, b6 i b7 ma inne przetłoczenia. Btw "prośba" kolego
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
Gdzie nakręciłeś te lampki tylne przyciemniane? Gdzie takie cudeńka znaleźć, chodziłoby mi dla sedana... . Asa btw fura kox!
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ho ho to wtedy lepiej już kup na wypasie, to przynajmniej nie będzie cię tyle wszystko kosztować. Ale co chcesz doposażyć na max furacza i sprzedać...
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jest kox totalny. Też bym chętnie pomodził w mojej, lecz niestety koszty ubezpieczenia mnie troszkę dobijają. W tym kraju to tylko i wyłacznie 1.9 .
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jeszcze trochę i będzie to najbardziej wypasiony 1.9 w Austrii !
-
Swap ramki biegów z automata do manuala
Wygląda super! . Już powoli wszystko będzie możliwe w naszych audi. Poza tym, wygląda na prawdę ori. Ale tylko mały bład, "nóż" napisz tak
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Jakiś pomysł to jest. Ale w końcu jeżeli Cię stać na Audi, również kupisz klocki jeżeli są potrzebne. Więc jutro zamówię.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Nie będę polemizować ze specjalistą. . Wydawało mi się to jakąś propozycją ten kod, jeżeli kolega nie jest pewien czy ma 312 czy 320 ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- Nie będę polemizować ze specjalistą. . Wydawało mi się to jakąś propozycją ten kod, jeżeli kolega nie jest pewien czy ma 312 czy 320 Dzięki za pomoc w moim wątku
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Własnie w tym rzecz, że dość grubo jeszcze wygląda klocek. Lecz nie będę wymieniać pojedynczych . Czy przy wymianie klocków jest wymiana płynu hamulcowegomrównież niezbędna? ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- Super dzięki. Wiesz może jakiej firmy byly montowane ori klocki na przód. Widziałem tył i jest ferodo. Lecz z przodu niestety nie umiem doszukać. Poza tym lepiej wymienić klocki na obu osiach dla "świętego spokoju" ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Internet, google i heja. Również na początku nie wiedziałem, trochę poszperałem.... I mam kod 1la( przód, tarcze 320 mm ) i tył 1Kw( tył 288 mm) , nie wiem niestety jakie kody są w B8
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Dzieki @dev! Widziałem, że jesteś specjalistą w układach hamulcowych. Miałbym prośbę. Czy jak przód się kończy, lepiej wymienić klocki na obu osiach? Czy tarcze po przebiegu 89'tys. powinienem również wymienić.? . No i z racji twojego fachu, jakie klocki byś polecał? Jestem generalnie "normalnym" kierowcą , nię żadnym bogusiem , więc kupując ori klocki będzie ok? Czy masz inne preferencje...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
We wlepce w książce jest kod. Dowiesz sie, i będziesz pewien na sto procent!
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Hej! Mam pytanie. Czy na obu osiach są klocki z kontrolą zużycia klocków? Pojawił mi się niestety taki oto komunikat, lecz nie wiem czy chodzi o klocki na obu osiach czy na jednej. Sprawdzałem na obu osiach, i teraz to już nie wiem.... Czy ma ktoś może pojęcie w tym temacie. Dzieki!
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
- Listwa lewa przednia ( rybia łuska )
Listwa przednia krótka ( przy włączniku) :8E1853189 Listwa przednia długa: 8E1853190 Ramka biegów:8E0864261 Tylna popielniczka : 8E0857961 Przednia popielniczka : 8E0857951 Listwa prawa tylna :8E0867420 Listwa prawa przednia: 8E0867410 Listwa lewa przednia: 8E0867409 Listwa lewa tylna: 8E0867419 Do każdego numeru masz kody jak np. 25W , 1NK itd. ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Proszę bardzo- Listwa lewa przednia ( rybia łuska )
Dzieki, w ASO już wszystko kupione. Może innym się przyda. Numer kat: 8E0867409R 25W( kod rybiej łuski) Jakacena w aso za ta listwe? Trochę bolało, bo zapłaciłem 65,29....EURO. Ale szukajac używek to nigdy nie wiesz na co trafisz a co nowe to nowe. ---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ---------- Numer dekorów czy numer kodu? Kod rybiej łuski 25W - Listwa lewa przednia ( rybia łuska )