Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi sline

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Audi sline

  1. Dokładki są standardowe. Obojętnie czy sline czy ms-design. Jedyny co jeżeli było cos z wydechem to moze byc źle sprasowany. Określ sie w jakim celu to potrzebujesz?!
  2. Tak, wlasnie dostałem je jako prawie nowe do kompletu z samochodem. I wlasnie zastanawiałem sie nad tymi oponami co zrobic. Czy sprzedać i kupić jakieś premium czy te wyprobowac. Bo auto i tak rzadko będzie wyjeżdżać w zimę na drogi ...
  3. Witam! Jaj w temacie, czy same klosze lamp przednich są inne w UK/EU? Mam do kupienia lampę wlasnie UK na swap klosza, pisze na niej H7 lub D1S wiec powinna pasować pod bixy. Lecz jednak wole zapytac !
  4. Witam! Miał juz ktoś doczynienienia z zimowkami GT Radial Champiro Winterpro? Dostałem je do samochodu, ale nie wiem czy one w ogóle sa cos warte...
  5. Upps juz zmieniam
  6. Witam! Miał juz ktoś doczynienienia z zimowkami GT Radial Champiro Winterpro? Dostałem je do samochodu, ale nie wiem czy one w ogóle sa cos warte...
  7. Ich znaleźć nie musisz. Tylko ta ramka jest mocowana od dołu na 4 zatrzaskach. Jak chwycisz mieszek biegów z lewej i prawej strony ciągniesz do góry i wychodzi. Reszta jak Ci napisałem....
  8. W sprawie popielniczki, to po prostu rozebrać ,wyciągnąć z tunelu i na pewno pieniążek wyskoczy. Aby sie do tego dostać. Ciągniemy ramkę biegów do góry, jest ona na takie 4 zatrzaski, zobaczysz dwie śruby lewo/prawo odkrecic, potem podważasz zaślepkę we wnętrzu tunelu płaskim srubkretem i juz masz wszystko na wierzchu. Wysuniesz popielniczkę ze wtyczki i na pewno dostaniesz sie do tego pieniazka. W sprawie podłokietnika, no coz nic z nim nie zrobisz. Albo będziesz z nim jeździł , a jak ci przeszkadza to kolega z forum sprZedaje zatrzaski z Alu i juz na pewno nie peknie. Poszukaj w dziale sprzedam . PoZdro!
  9. Audi sline odpowiedział(a) na jary1982 temat w Audi A4 B6/B7
    Wychodziły wersje audi S4 na bosykit z DTM. I tam eska miała 2 ruły. Ale to nie takie o średnicy 70 tylko przynajmniej 100. Choć taki samochód spotkać to naprawdę rzadkość.
  10. Audi sline odpowiedział(a) na Audi sline temat w Audi A4 B7
    Nie pasują, chodziło mi bardziej o sam styl tych lusterek a nie kolor. Bo pasować technicznie to wszystko działa ...potrzebuje jakis manual , jak te obudowy sciągnąć...
  11. Z tego co pamietam to kamerka do parktronica! Przydatna rzecz !
  12. Dokładka jest i do diesla i benzyny. Pasuje pod zderzak ( w b7 nie ma specjalnego zderzaka sline) . I bez różnicy czy sedan czy avant. Wszystko pasuje. Pozdro
  13. Super, to czekam na foto LED ów. . A jak tam rameczka pod tablice juz kupiona? Bo coś golas jeszcze z przodu!
  14. Bardzo ładny samochód. A przede wszystkim wpadają mi w oko twoje lusterka zewnętrzne. Kupiłeś ORI z esy? Czy malowałes? Bo ładne takie szczotkowane Alu, tez niestety mam w mojej nowej takie a'la esy ale to srebro sie swieci jak psu klejnoty! Hehe . Btw czemu poszedłeś w 17stke?
  15. Ważne , ze efekt jest i koledze sie podoba. Niestety zdjęcia nie oddadzą prawdziwego stanuC no chyba, ze galerie naszych detail-lerów. Miałbyś możliwość jak te LED-u świeca w nocy i jakie sa mocne . Bo kupując auto, miałem tez podświetlenie tablicy w LED, ale wyglądało jak za szybcy za wściekli z neonami dookoła auta . Hahaha. A taki ORI Smaczek na pewno ładny
  16. Audi sline odpowiedział(a) na bartekzks temat w Audi A4 B7
    Numer grilla : 8E0 853 651 K Zderzak sline i S4 są identyczne. Tytaj link do wszystkich montowanych grill w audi b7 : http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Singleframe-Grill+allen+Variationen+B7
  17. Audi sline odpowiedział(a) na bartekzks temat w Audi A4 B7
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64797-all-b7-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci/ Tu masz spis części z sline, które sa takie same oprócz grilla i listew bocznych. Tak to to samo. A foty to wpisz tylko w Google S4 B7 i zobaczysz jak wyglada, albo na mobile poszukaj i zobacz jak wygladaja.
  18. Piękne kreski, napisałbyś mi przy jakim przebiegu musiałeś turbo regenerować, zeby uzyskać taki wynik? Czy po prostu wolałem zregenerować i, zeby więcej wyciągnąć. Jak to wyglada z osprzętem? Czy sprzęgło wytrzyma taki moment? I czy oprócz tego co napisales , wymieniłeś coś jesCze? Pozdro
  19. Audi sline odpowiedział(a) na bartekzks temat w Audi A4 B7
    Na pewno tylna dokładka, wydech na 4 koncówki, klapa tylna z zintegrowaną lotka , zderzak przedni inaczej wyprofilowany na grill z sline/esy. Zawieszenie inne( nie 1BV, w Esa-ch było inne oznaczenie), hamulce 345/300... To z zewnątrz... Silnik to wiadomo. W środku to ze standardu były montowane Recaro.... A dalej to klient mógł sobie juz wszystko samemu skonfigurować . Pozdro
  20. Do wyposażenia możesz dopisać CLH i małą nawigacje, wyglada jakbyś miał joystick sterowania w tunelu, Bluetooth z zestawem glośnomowiącym. Pozdro
  21. Z tego co wiem, można wyrezać samemu piano z dekorów a'la drewno. Malujesz na czarno i chyba z 7 warstw klaru... Kolega to robił, wyszło super jak ORI. A piano ładnie by siadło do twojego . Pozdro
  22. A co trzeba było przewodzić z przyciskami? Bo słyszałem , ze chromowane podobno nie pasuja..
  23. Piękne mody, ale z kierą to , chyba kolega ma raczej kiere z B7 a przyciski w chromie. Kierownica z B8 była grubsza i inaczej byly puszczone szwy.... Co nie zmienia faktu , że wyglada pięknie. Teraz to tylko odpowiednie stołki i będzie gruba sztuka!
  24. Po VIN tez sprawdzisz, ale otwórz książkę serwisowa z wlepka i chyba druga linijka od prawej sa kody : 1BA, 1BE, 1BV... Inne sa w eSa-ch , ale widzę ze ty masz normalna B6. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.