Treść opublikowana przez Audi sline
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Wlasnie o ten licznik chodzi, i o ten wlasnie pytałem. Czyli jest to 931 i po przekodowabki P&P do mojej b7? Zawartość dodana 1 minute later Ty sprzedajesz ten licznik?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Gościu z OLX, opowiada mi ze jest on wyciągnięty z Europejczyka , bo robił przekładkę. Czy końcówka 981 oznacza GB?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Hej. Czy licznik 8E0 920 981 E lub F jest licznikiem do zaadoptowania w audi A4 2.0 TFSI BUL? Chciałbym wymienić z monochromatycznego na ciekłokrystaliczny? Czy jest to licznik dla tego silnika? Dziękuje :-)
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
A na forum dużo "esek"z tyłu z klekotami z przodu i marne 200+ ... wygladaja ale czy jada? octavia rs je objedzie a spompowane jak esy. Jak Ci się podoba tak to najważniejsze. Moje ulubione klasyczne elegancki felgi RS. To do pakietu jeszcze zderzak przód s-line i będzie ładnie
-
Białe kierunki
Mi ten modzik wyszedł 300 zł. Dla jednych dużo, bo można było tylko pomarańczowy plastik usunąć. Ja kupiłem dwa reflektory i dałem rozkleić i wymienić. Samochod po tym zabiegu odzyskal swiezosc. Polecam
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
Niemka lekko pomodziła ;P Lustra Ori S4? odklej te naklejki i koniecznie inna felga . Bardzo ładne zestawienie
-
2.0 TFSi kod BUL 220km
po soft 260Ps/ 380 Nm . Na paru portalach motoryzacyjnych jest wzmianka o zmienionych tłokach , turbo i zmienionej elektroniki w tym silniku... ale czy to prawda.. nie wiem.
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Wygląd kosa! ale z tą mocą za dużo samochodów nie objedzie ;//... pomyśl jak kolega napisał wydel coś a'la S lub RS .
-
2.0 TFSi kod BUL 220km
Wychodziły wersje silnikowe BUL dla pakiety specjalnego S-line. Jeden kolega z forum ma taką wersję. Silnik idzie dobrze. Poprzednio miałem BGB, teraz BUL po lekkim programie w CS , czuć różnice w mocy. Polecam
-
A4 B7 1.8T By Gilas
Hej super 1.8T . Kolor świetny. Gdzie kupiłeś żarówki LED do DRL? Ładnie i mocno świecą.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Hmm , mój kolega w A3 zaprogramował to tylko Vagiem. Bez żadnych przeróbek.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
piękny kolor, niech się sprawuje! Masz kierownice z B8, fajnie bo są dużo grubsze niż w B7kach. Koniecznie biały kierunek, przy kolorze samochodu, odświeży wygląd!
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Dzięki za odpowiedz. Hm ja nie mam wersji USA . Tylko zderzak Dtm nie ma przeciwmgłowych. Generalnie wszystko mam co potrzeba , żeby odpalić CLH tylko jest pytanie czy da się tak zakodować moduł, .zeby włączały się z przodu ksenony. Mój kolega mówił. ze jest to moduł skandynawski? !
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Czy jest możliwość odpalenia clh dla wersji dtm-a? Fabrycznie nie wychodziły z clh. Nie mam świateł przeciwmgłowych w przednim zderzaku. Lecz mam pełny pakiet oświetlenie plus czujnik deszczach i świateł. Pytam C bo przód można by oświetlić ksenonami, mój kolega ma audi a3 i właśnie w clh świecą mu ksenony. Dziękuje za pomoc )
-
A4 2,7 TDI Q żony.
Q sam dokładałeś czy znajomy? Nie wychodziły wersje 2.7 TDi z napędem quattro! Fakt , felga DTM( dla mnie oczywiscie) najlepsza z całej uwczesnej palety.
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Na samym programie nie wyciągniesz z BGB z serii 200 PS takiego wyniku. Jak masz moment? Bo wlasnie porównuje programy i zaciekawił mnie u ciebie taki przyrost przy zwykłym programie. Swietny samochod, dobry wypas nic tylko jezdzic ;-)
-
Audi S5 8T Lift
super bezpieczne wyprzedzanie
-
Polecane opony letnie
Goodyear F1 asymetrii 2. Super opony , bardzo dobrze trzymają w szybkich zakretach, bardzo ciche
-
listwy drzwiowe s4
Potrzebujesz zewnętrzych czy wewnętrznych ?
-
Uchwyty przednich lamp bixenon
Na pewno ASO, cena zapewne za drobiazg do zniesienia. Ciezko znaleźć takie drobiazgi na rybku wtórnym ;-))
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Co z tego , że z B6 i tak w recaro się swietnie siedzi. A skóra , stan igiełka ;-))
-
B7 Crew
Z Katowic. Narazie pojeżdżę na tym setupie. Ale troche zdegustowałem się, bo zrobiłbym od razu z DP a tak mnie nikt nie poinformował. Jak twoje 2.0 ? Byłeś u gregora?
-
B7 Crew
Troche przesada z tym. Ale wkurzyłem sie bo zrobiłbym od razu stage II z DP. I by było super... Jakoś mi sie wydaje ,że tu chodzi o dukaty. Ale program super, juz pare km przejechane jestem mega zadowolony... Lecz jednak tej kropki nad i brakuje ;P
-
B7 Crew
Moi drodzy ! Potrzebuje poradę odnośnie tuningu i compsport Bielsko. Byłem u chłopaków, na stage I ... wszystko super zrobili wyszło 260PS. Rozmowa dalsza Stage II czyli DP. Zastanawia mnie tylko cena remapu, gdzie obydwa STAGE I i II kosztują ponownie 2 tys. zł. Teraz sam się zastanawiam czy jakby oni powiedzieli mi od razu o stage II czy byłoby taniej? Nie wiem co zrobić , ponieważ po DO chyba remap jednak by sie pezydał. Jaka jest wasza opinia? Dzieki za pomoc ;-)
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Ale gruba robota z detaillingiem! powiedz czym czyściłeś obudowy lusterek? Tez wlasnie kupiłem i mam niestety pare smug od środków chemicznych. Masz na to jakiś fajny patencik? ;-)