Treść opublikowana przez Audi sline
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Co się stało? Jakaś stłuczka? Kurcze szkoda by było bo piękny samochód ale odklej tą nalepkę PL! Bo troche wieje....
-
B7 Crew
Koledzy po świetach działam . Wstępnie terminy w dynosoft i compsport, porównuje wykresy i już sam jestem w kropce. O obydwu firmach same pozytywne opinie. Co wy byście wybrali? Silnik 2.0 220 PS .
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
Potwierdzam ,zmiana termostatu rozwiązała sprawę. Całość zamknęła mi się w kwocie 250 zł. Nowy płyn + Termostat z ASO.
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Mauritiusblau perleffekt, piękny kolor . Ojciec miał kiedyś na swojej B7 . Ja z takich tanich modow poszedłbym w biały kierunek na pewno! Bardzo odświeża wygląd samochodu. !
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jak bedziesz modził z tłumikiem? Masz już jakiś manual jak zrobic. Bo jak rozumiem, przyciskiem bedzie się otwierało przelot w tlumiku, ale myślałem, że takie bajery tylko w rs-owym tłumiku. Czy masz już jakis patent?
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Jak Carbon na lusterkach? Dawałeś do hudrografiki, oklejenia? Czy ktoś zajmuje sie takimi modami? Ładnie wyglada fura'
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Biały kierunek i bedzie syto!
-
Obudowy lamp xenon a zwykłe, zamienne, czy nie?
W B7 są zamienne
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Siemka! Świetny projekt, dasz namiary na majstra z tymi lustrami? Też jestem ze ślàska , więc nie byłoby problemu z dojazdem. Dzieki
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Na pewno kierunki białe I bedzie juz kosa full'
-
B7 Crew
Witam Forumowicze! Czy znacie , macie jakiegos zaufanego człowieka , który zmieniał wam licznik w waszych b7-kach? Najlepiej na terenie slaska. Miałem w mojej poprzedniej kolorowy FIS, a ten czerwony bardzo mnie drażni... Dzieki , pozdrawiam :-)0
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 TDI Quattro
Siemka . Ile dałeś za zestawik z RSy? ;-)
-
Opony zimowe 235/45R17 Audi A4 B7 S-Line
Ja mam nexen, dokladnie ten sam model. Jezdze nimi w Alpach i naprawde dobrze sobie radza. Wiem , ze dunlop to już półka wyżej ale uwazam ze w zime i tak predkosci powyzej 200+ plus nie osiagasz... Poza tym chyba nawet zadna stalowka nie ma homologacji , bo zaciski są za duze i powietrze trzeba z zespolu hamulcowego odproawdzac ,czego stalowka ci nie zapewni. Jezeli moge ci polecic, to poszukaj, felgi z mala iloscia ramion, ladne sa sline... Na pewno cos znajdziesz :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Pawle:-) to teraz czekamy tylko na prezentacje samochodu ;-)
-
Wycieraczki do Audi A4 B7 Sedan
Ja kupiłem w ASO, ponad rok i jestem zadowolony
-
Spryskiwacze xenonów nie działają ?
Na 99% pompka. Miałem tak w dwóch przypadkach w b7-kach.
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Stary, ty chyba nie wiesz do kogo piszesz.. Ten koleś to największy wymiatacz w grubych tuningach pięknych fur, weź poprzeglądaj sobie jego wątki es-y, RS-y, GTr...Wiec on na pewno ma Ahnung o czym pisze!
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
Siemka! I co wymieniłeś termostat?? Mam również taki sam problem i właśnie czekam na opinie co robić. Jakie koszta wymiany? Dzieki :-)
-
B7 Crew
Ja tam mojej na pewno zmieniać nie bede. Pomyślałem,jezeli wszystko oprócz bajek RS itp. sie zgadza. Mogła by to byc ciekawa oferta...
-
B7 Crew
Chyba dobra oferta? http://allegro.pl/audi-a4-quatro-300km-rs-2-0-fsi-turbo-i5676199394.html#thumb/7
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Hehe a ile miał miec? Chyba przebieg nie taki straszny.. :-)
-
A4 B7 2.0T Q by darek181289
Popraw oznaczenia na klapie, bo trochę słabo wygląda. Jednak lepsza była niż moja, że na tą się zdecydowałeś? ;-)
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
1.9 TDI na grubym wypasie. Gdzie to ją znalazłeś? Btw. Jezeli masz skrzynie 6tke, powinieneś miec wersje eco, masz wyświetlanie biegow, jaki jest najbardziej optymalny. Super autko ;-)
-
B7 Crew
W dodatku oblukałem twoją, fela gleba miażdzą system! :-) mam nadzieje, że ze stłuczki śladów wkrotce nie bedzie
-
B7 Crew
Tomku , dzięki za polecenie. Kuba jest mistrz... I do tego auto jeszcze z tempomaten wyjechało, a siemian już rns-e wkładać chciał. pozdrawiam ;-)