Treść opublikowana przez Audi sline
-
Klapa sline sedan Pomocy!
Siemka! Czy orientuje się ktoś, czy "bebechy" z klapy non sline pasują do klapy sline. Chodzi mi o wyściółkę, mocowania zawiasów, lampy... Błagam o pooc, jestem na kupnie tej klapy lecz ta sprawa mnie blokuje. Pozdrawiam
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Super! To na pewno dźwięk tez robi swoje. Ile wypluło z fabryki?
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Wow, robi robotę! Te 280 ps to wypluło na samym programie na stage 1 ? Jak odczucia, duża różnica??
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
To dokładka na wydech z ESy. Będzie wyglądać miodzio!
-
Prosba o pomoc w rozkodowaniu Faktury za naprawe
dużo zostało wymienione, łącznie z rozrządem i sprawdzeniem wałka rozrządu, i pompą wody , wszystkimi filtrami, tarczami hamulcowymi, serwis longlife....
-
Uchwytu na kubek CHROM z PODŚWIETLENIEM
Z końcówką L
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Skóra, z białą nicią . Bajka!
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
Ładna, tylko wygląd tak , jakbyś miał jeden biały i pomarańczowy kierunkowskaz . Na jednym ze zdjęć można zobaczyć. Specjalnie fotki tylko z boku
-
guzik hamulca ręcznego a4 b6
Hej! Odświeżam kotleta i jak sprawa się skończyła, też właśnie stoję przed zmianą guzika. Tylko właśnie patrze, że pomimo mam już B7 mam ten guzik jak w B6 . Szukając w internecie znalazłem dwa numery tego guzika 8E0711333A 3Q7 I 8E0711333B 3Q7. Czy ten drugi to bedzie wlasnie numerem tego mojego guzika. Dzieki pozdrawiam
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Prezentuje się pięknie! Kierownica ładnie odświeżyła wnętrze . Ładnie z modami lecisz... Chyba będę się musiał również za coś wziąć. Pozdrawiam Grzesiu!
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Czekamy . Powiedz mi jakie oponki masz naciągniete na DTMy? tzn. szerokość
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Fura i tak piękna, też jestem ciekaw jeżeli z fabryki miało być 220 PS, ciekawe ile na hamowni by wypluło. Bo w mojej też na serii miało 220 PS. U Ciebie to przynajmniej 230 w takim układzie. Jakieś plany z programem?
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
takie cudo chyba w RS-ach wychodziło... ale niech lepiej czaki się wypowie , skąd takie cuda ma!
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
co to wersja super sline? jakie masz jeszcze dodatki?
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Zacna fura! Koło takie jak moje , DTM-owe. Jedna pytanko ,bo z tego co wiem to silnik BUL był montowany tylko w wersji DTM i to on miał 220 ps, masz w wlepce z ksiązki ten kod silnika? Ahaaa... Foty wnętrza prosze
-
SWAP środka bixa i halogena ( białe kierunkowskazy)
Dzięki za link, wygląda super! Tylko się boje ,że moje zdolności manualme mogą niewystarczyć do takiej operacji. Czyli mówisz, że zrobiłes tak samo jak na kinku przedstawione? Btw,, nie znasz kogoś kto się specjalizuje w sprawach reflektorów. Bo najbardziej sie martwie, że po tej zabawie bedą mi parowały...
-
Rączka hamulca ręcznego RS4 numer kat.
Różnice widać. Czyli do naszych potrzebuje z końcówka 327 M8UD . Masz może taki na sprzedaż. Bo widzę, że daleś foteczke.
-
SWAP środka bixa i halogena ( białe kierunkowskazy)
Oo czyli ty też masz zrobiony swap na ori szkiełka. Jak te szkiełka kierunków są przymocowane? Są one klejone.? Poza tym, oddając tą sprawę do kogoś kto się reflektorami zajmuje, ogarnie temat?
-
Rączka hamulca ręcznego RS4 numer kat.
Podziękował!
-
SWAP środka bixa i halogena ( białe kierunkowskazy)
wiem , wiem. Tylko jakoś trzeba się pozbyć tych pomarańczowych szkiełek. Więc jak i tak już trzeba będzie rozklejać lampę . Pomyślałem, żeby kupić ( gdyż mam możliwość dostania kompletu właśnie halogenowych reflektorów za 100 zł) więc skusiłbym się na takie coś. Tylko czy takie coś się da?
-
wlacznik swiatel z b7
hmm kurczę, to już nie wiem. Masz link tutaj masz wszystko wypisane w temacie włącznika świateł. Najlepiej wyciągnij włącznik i posprawdzaj , który kabelek do którego Pinu. Ja z mojej strony tyle Ci mogłem pomóc , bo też taką sytuację miałem. Ale tak jak mówię, zmieniłem piny i wszystko działa. Tutaj link : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/ . Pozdrawiam
-
Rączka hamulca ręcznego RS4 numer kat.
Hejka! Czy ma ktoś z Was numer katalogowy rączki pikowanej hamulca ręcznego? Chciałbym wymienić bo moja już trochę zmęczona a jak już kupić to tylko RS-owa! Dzięki
-
wlacznik swiatel z b7
Sprawdź pocztę. Tam masz cały spis pinów, tylko przepiąć z kanału 11 na 13 i będzie
-
wlacznik swiatel z b7
oo hola. Mail posłałem, ale powiedz mi czy zamieniłeś przełącznik z AUTO , który też w swojej B6 miałeś. Czy miałeś normalny włącznik i teraz kupiłeś z Auto?
-
wlacznik swiatel z b7
Podaj maila . Poślę Ci fotke . Też miałem taki problem, pomimo to że mam już B7 . Mam samochód z pierwszych tyg produkcji, no i włącznik ori miałem z końcówką B a w B7 mamy już z końcówką D . Kolega bart-s z forum mi pomógł to przepiąć i wszystko hula. Zaraz poślę Ci fotkę. !