Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi sline

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Audi sline

  1. W wersji s-line , ściągało się cała kratkę i widziałeś cały halogen razem ze śrubami ,które trzeba było odkręcić. Lecz w normalnej wersji jak na fotce hmmm, te tp4 mocowania to może je trzeba ściągnąć?
  2. Jeżeli masz BT, i łączysz się się przez niego. Prawdopodobnie nie będziesz mieć ksiązki telefonicznej, i jak kolega napisał po przyciśnięciu guzika na kierownicy pojawi Ci się taki komunikat. "brak wpisów"
  3. Nie bieżnik nie wystaje, nawet opona jest schowana pod, tylko jak z przodu się patrzy są szersze mić przedni zderzak, ale tak obojetnie czy 234/245 to beda szeroki lacie wystawać poza zderzak. Dzieki za pomoc
  4. Narazie jest ok. Koła wyważone na osi, geometria zrobiona, przegląd PL. przeszedł. Nikt z 3 fachowców nie powiedział mi nic na temat za szerokich opon wiec jest ok. Wiem, że to głupie pytanie lecz mając dowód polski i przegląd i np, jadąc do naszych zachodnich sąsiadów , może mi Policja przy kontroli zabrać dowód? Bo oni mają tam hopla na tym punkcie...
  5. Tak , tylko problem jest podobno taki, że w B7 były mozliwie najszersze opony 235, powyzej byly błedy na liczniku w kilometrach. Jestem trochę załamany, a przede wszystkiem zły na siebie , gdyż wydałem 2500+ a teraz tylko problem...
  6. Hejka! kupiłem felgi DTM ET43 i opony 245/40 18,lecz teraz mam problem czy jest taki rozmiar dopuszczony dla a4 . Można jeździć na takiej oponie? Pprosze o odpowiedz, bardzo pilne:/
  7. Właśnie na furce są, i wyważałem na osi .Więc teraz szybka podmianka na 16 zimowe , ale co z tym wyważeniem wtedy. Pojadę tam i zobaczymy. Tylko teraz , poszukałem fora DE. I stoi tam w taki tekst, że jeżeli kupujesz orginalne felgi do danego modelu z kodem 8EO nie musisz nic wbijać do dowodu, gdyż ten samochód pomimo to,że ty masz tylko w wlepce do '17 ma homologacje na większe koła. Chyba ta ustawa dotyczy XY firm jezeli chcesz miec na aucie.Wiec narazie się nie martwie. W niemczech też mają hopla na tym punkcie jak w Austrii więc chyba będzie tak samo....
  8. Piotrku, ja tak z innej beczki. Bo już mówimy na temat przeglądu. Widziałem , że zalożyłeś nowe kapcie '18 . Jak na przegladzie, pytał ktoś o nie czy zrobiłeś do nich Gutachten do dowodu? Pytam, bo teraz DTM-y kupiłem, a w przyszłym tygodniu przegląd a nie chce mi się dwa razy kół zmieniać. Pozdrawiam
  9. Hejka! Ja też miałem taki problem, wprawdzie w Oplu Vivaro, lecz też szukał atestu na folii i chciał ode mnie taką książeczke z certyfikatem CE, auto było z niemiec... Lecz przecież w Polsce też takie coś musiałbyś dostać przy montażu.
  10. Hihi . U mnie te uczucie było bezcenne również. Nie znalazł nic, to wpisał że miałem źle ustawione światła, pomimo to że bixy mam . Ale zaskoczenie mięli nie małe. . A tutaj na przeglądach bardzo lubią się do wszystkiego dopier***** . Witam w klubie, którzy nie kupują rocznika tylko stan !
  11. Te przekomarzania Sebastianie nic nie dadzą, a tylko wątek zaśmiecą! O pieniądzach Dżentelmeni nie rozmawiają jak to kolega napisał . A tak z własnego doświadczenia, też w tamtym roku kupiłem moją, racja że z DE. ale po wszystkich opłatach też mi dobre 12+tys. wyszło, z tym że miałem mniejszy przebieg bo tylko 78 tys...ale podobno to już stare auto jest Więc Sebastianie jest już nas dwóch co przepłaciło . Btw kolego griga-st i tak ceny naszych przy Twoim dupowozie jak piszesz, to i tak drobne sumy , wiec nie ma problemu .
  12. W Austrii to normalna cena za zadbany egzemplarz. Tutaj rynek samochodowy stoi wysoko . Zawsze śmiesza mnie te "perełki" sprowadzone do Polski z Austrii
  13. Gratuluje furmanki! . Najlepsza opcja silnikowa jak na nasz kraj. Też mieszkam w Austrii, no i ubezpieczenie samo za moj samochód przyprawia mnie o ból głowy . A twój silniczek z ta moca jak znalazł i do jazdy i do opłat. Ale naprawdę, autko w środku igiełka , wyglada jak nowy... I jak na ten silniczek wyposażenie nawet dobre .pozdrawiam:wink:
  14. Siemka! Może znajdzie się pomocna rada . Chciałbym kupić te lampki ORI. Z oposu wynika że montaż p&p , tylko mowa jest również o tym błedzie na FIS. czytalem na forum w jakimś wątku o B6 , że tam mu podobno po montażu nie wyskoczył żaden bład i wszystko ok. Pytam z tego powodu, że ostatnio wymieniałem włacznik świateł i się okazało, że mam wiązke z b6 . Stąd mój pomysł o tym podświetleniu bez błędówna FIS, jeżeli podobno w b6 to hula. Dzieki Link do aukcji z LED-ami : ORYG LAMPKI LED AUDI A3 A4 A6 Q7 2SZT LED !!!! (4421656944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. Hejka! Co do punktu 1. Nie ma takiej kontrolki co pokazuje , że spryski nie funkcjonują prawidłowo. Z tego wynika ,że miałeś ORI ksenon, i z powodu że wsadziłeś teraz normalne lampy , automatyczny system samopoziomowania reflektora nie działa , bo w normalnych zarowkach nie ma żyroskopu , który to ustawia. A ze spryskami może być pare opcji. Bezpiecznik itd. Ale najprawdopodobniej pompka do wymiany( nie jest to duża kwota , jakieś 85 zł za pompke) .
  16. To na ta hamulece jakiś lekki wirusik by się przydał
  17. Super, jak bedzie miec nawet 200+ euro.. Biore z pocalowaniem reki.Choruje na ten spojlerek strasznie. Dzieki za pomoc
  18. Hejka ! Super auto , mod na DTM jak najbardziej na plus. Też jestem w trakcie kompletowania gratów, nie wiesz może czy ten twój kolo od tej carbon dokładki, nie sprzedaje w jakis ludzkich cenach tylnego spojlera do sedana z wersji DTM? Dzieki, i jeszcze raz fura koxx:naughty:
  19. mówisz o tej parasolce obok daty i zegara? możemy uznać, że ty dopisałeś do wyposażenia pokładowego Tak, dokładnie o tej "parasolce" mówię
  20. Audi sline odpowiedział(a) na vsl temat w Audi A4/S4 B6
    "Ameryka pół Kanady" piękna sztuka, a jak zadbana . Jeszcze tylko rnse i carbony wlecą i jest już full
  21. Po żadnej powodzi! Auto igła , tylko jak kolega mówi poprzedni właściciel bardzo mało nią jezdził. Drugie mieszkam w Austrii a tu w zimie podwozie dostaje ostro po d*pie z powodu solenia. Właśnie tez zawsze myje podwozie ale tutaj to nawet w piastach po zimie sól wyciagałem. Teraz już wiem , że to nic strasznego. Dzieki za odpowiedzi, temat do zamknięcia!
  22. Ładna! Dopisz do wyposażenia taki mały szczególik... Zegarek atomowy
  23. Ładny zestawik . Napisałbyś mi jaki koszt tego zestawu tarcze i klocki? Też będzie mnie niedługo to czekać... Może być PW. Btw dupowozik konkret !
  24. Super dzieki za podpowiedz. Ale powiedz mi jeszcze tylko, mozna z tym normalnie jezdzic? Uklad narazie sczelny wiec wszystko ok. Sa jakies srodki zeby to zlikwidowac cos antykorozja czy sie w to nie bawic i tak jezdzic?
  25. Nie nie, jednak do LPG jakoś nie jestem przekonany. . Czyli mówisz, mogę się tym nie przejmować? Kupowałem auto od Niemca. , który był mechanikiem a auto praktycznie cały czas stało, może to był powód? Pytałem bo oni chyba czasem na tym TUV trochę za bardzo przesadzają...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.