Treść opublikowana przez Audi sline
-
Wymontowanie Wymiana Halogenów Przeciwmgielnych
W wersji s-line , ściągało się cała kratkę i widziałeś cały halogen razem ze śrubami ,które trzeba było odkręcić. Lecz w normalnej wersji jak na fotce hmmm, te tp4 mocowania to może je trzeba ściągnąć?
-
Co to znaczy keine eintrage?
Jeżeli masz BT, i łączysz się się przez niego. Prawdopodobnie nie będziesz mieć ksiązki telefonicznej, i jak kolega napisał po przyciśnięciu guzika na kierownicy pojawi Ci się taki komunikat. "brak wpisów"
-
Jakie opony do felg 18"?
Nie bieżnik nie wystaje, nawet opona jest schowana pod, tylko jak z przodu się patrzy są szersze mić przedni zderzak, ale tak obojetnie czy 234/245 to beda szeroki lacie wystawać poza zderzak. Dzieki za pomoc
-
Jakie opony do felg 18"?
Narazie jest ok. Koła wyważone na osi, geometria zrobiona, przegląd PL. przeszedł. Nikt z 3 fachowców nie powiedział mi nic na temat za szerokich opon wiec jest ok. Wiem, że to głupie pytanie lecz mając dowód polski i przegląd i np, jadąc do naszych zachodnich sąsiadów , może mi Policja przy kontroli zabrać dowód? Bo oni mają tam hopla na tym punkcie...
-
Jakie opony do felg 18"?
Tak , tylko problem jest podobno taki, że w B7 były mozliwie najszersze opony 235, powyzej byly błedy na liczniku w kilometrach. Jestem trochę załamany, a przede wszystkiem zły na siebie , gdyż wydałem 2500+ a teraz tylko problem...
-
Jakie opony do felg 18"?
Hejka! kupiłem felgi DTM ET43 i opony 245/40 18,lecz teraz mam problem czy jest taki rozmiar dopuszczony dla a4 . Można jeździć na takiej oponie? Pprosze o odpowiedz, bardzo pilne:/
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Właśnie na furce są, i wyważałem na osi .Więc teraz szybka podmianka na 16 zimowe , ale co z tym wyważeniem wtedy. Pojadę tam i zobaczymy. Tylko teraz , poszukałem fora DE. I stoi tam w taki tekst, że jeżeli kupujesz orginalne felgi do danego modelu z kodem 8EO nie musisz nic wbijać do dowodu, gdyż ten samochód pomimo to,że ty masz tylko w wlepce do '17 ma homologacje na większe koła. Chyba ta ustawa dotyczy XY firm jezeli chcesz miec na aucie.Wiec narazie się nie martwie. W niemczech też mają hopla na tym punkcie jak w Austrii więc chyba będzie tak samo....
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Piotrku, ja tak z innej beczki. Bo już mówimy na temat przeglądu. Widziałem , że zalożyłeś nowe kapcie '18 . Jak na przegladzie, pytał ktoś o nie czy zrobiłeś do nich Gutachten do dowodu? Pytam, bo teraz DTM-y kupiłem, a w przyszłym tygodniu przegląd a nie chce mi się dwa razy kół zmieniać. Pozdrawiam
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Hejka! Ja też miałem taki problem, wprawdzie w Oplu Vivaro, lecz też szukał atestu na folii i chciał ode mnie taką książeczke z certyfikatem CE, auto było z niemiec... Lecz przecież w Polsce też takie coś musiałbyś dostać przy montażu.
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Hihi . U mnie te uczucie było bezcenne również. Nie znalazł nic, to wpisał że miałem źle ustawione światła, pomimo to że bixy mam . Ale zaskoczenie mięli nie małe. . A tutaj na przeglądach bardzo lubią się do wszystkiego dopier***** . Witam w klubie, którzy nie kupują rocznika tylko stan !
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Te przekomarzania Sebastianie nic nie dadzą, a tylko wątek zaśmiecą! O pieniądzach Dżentelmeni nie rozmawiają jak to kolega napisał . A tak z własnego doświadczenia, też w tamtym roku kupiłem moją, racja że z DE. ale po wszystkich opłatach też mi dobre 12+tys. wyszło, z tym że miałem mniejszy przebieg bo tylko 78 tys...ale podobno to już stare auto jest Więc Sebastianie jest już nas dwóch co przepłaciło . Btw kolego griga-st i tak ceny naszych przy Twoim dupowozie jak piszesz, to i tak drobne sumy , wiec nie ma problemu .
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
W Austrii to normalna cena za zadbany egzemplarz. Tutaj rynek samochodowy stoi wysoko . Zawsze śmiesza mnie te "perełki" sprowadzone do Polski z Austrii
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Gratuluje furmanki! . Najlepsza opcja silnikowa jak na nasz kraj. Też mieszkam w Austrii, no i ubezpieczenie samo za moj samochód przyprawia mnie o ból głowy . A twój silniczek z ta moca jak znalazł i do jazdy i do opłat. Ale naprawdę, autko w środku igiełka , wyglada jak nowy... I jak na ten silniczek wyposażenie nawet dobre .pozdrawiam:wink:
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Siemka! Może znajdzie się pomocna rada . Chciałbym kupić te lampki ORI. Z oposu wynika że montaż p&p , tylko mowa jest również o tym błedzie na FIS. czytalem na forum w jakimś wątku o B6 , że tam mu podobno po montażu nie wyskoczył żaden bład i wszystko ok. Pytam z tego powodu, że ostatnio wymieniałem włacznik świateł i się okazało, że mam wiązke z b6 . Stąd mój pomysł o tym podświetleniu bez błędówna FIS, jeżeli podobno w b6 to hula. Dzieki Link do aukcji z LED-ami : ORYG LAMPKI LED AUDI A3 A4 A6 Q7 2SZT LED !!!! (4421656944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Problem z ksenonami, zamkiem bagażnika i szybą
Hejka! Co do punktu 1. Nie ma takiej kontrolki co pokazuje , że spryski nie funkcjonują prawidłowo. Z tego wynika ,że miałeś ORI ksenon, i z powodu że wsadziłeś teraz normalne lampy , automatyczny system samopoziomowania reflektora nie działa , bo w normalnych zarowkach nie ma żyroskopu , który to ustawia. A ze spryskami może być pare opcji. Bezpiecznik itd. Ale najprawdopodobniej pompka do wymiany( nie jest to duża kwota , jakieś 85 zł za pompke) .
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
To na ta hamulece jakiś lekki wirusik by się przydał
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Super, jak bedzie miec nawet 200+ euro.. Biore z pocalowaniem reki.Choruje na ten spojlerek strasznie. Dzieki za pomoc
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Hejka ! Super auto , mod na DTM jak najbardziej na plus. Też jestem w trakcie kompletowania gratów, nie wiesz może czy ten twój kolo od tej carbon dokładki, nie sprzedaje w jakis ludzkich cenach tylnego spojlera do sedana z wersji DTM? Dzieki, i jeszcze raz fura koxx:naughty:
-
Niebieskie A3 8P by RF
mówisz o tej parasolce obok daty i zegara? możemy uznać, że ty dopisałeś do wyposażenia pokładowego Tak, dokładnie o tej "parasolce" mówię
-
[ B6 - BBK] s4
"Ameryka pół Kanady" piękna sztuka, a jak zadbana . Jeszcze tylko rnse i carbony wlecą i jest już full
-
Skorodowany układ wydechowy w A4 B8
Po żadnej powodzi! Auto igła , tylko jak kolega mówi poprzedni właściciel bardzo mało nią jezdził. Drugie mieszkam w Austrii a tu w zimie podwozie dostaje ostro po d*pie z powodu solenia. Właśnie tez zawsze myje podwozie ale tutaj to nawet w piastach po zimie sól wyciagałem. Teraz już wiem , że to nic strasznego. Dzieki za odpowiedzi, temat do zamknięcia!
-
Niebieskie A3 8P by RF
Ładna! Dopisz do wyposażenia taki mały szczególik... Zegarek atomowy
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Ładny zestawik . Napisałbyś mi jaki koszt tego zestawu tarcze i klocki? Też będzie mnie niedługo to czekać... Może być PW. Btw dupowozik konkret !
-
Skorodowany układ wydechowy w A4 B8
Super dzieki za podpowiedz. Ale powiedz mi jeszcze tylko, mozna z tym normalnie jezdzic? Uklad narazie sczelny wiec wszystko ok. Sa jakies srodki zeby to zlikwidowac cos antykorozja czy sie w to nie bawic i tak jezdzic?
-
Skorodowany układ wydechowy w A4 B8
Nie nie, jednak do LPG jakoś nie jestem przekonany. . Czyli mówisz, mogę się tym nie przejmować? Kupowałem auto od Niemca. , który był mechanikiem a auto praktycznie cały czas stało, może to był powód? Pytałem bo oni chyba czasem na tym TUV trochę za bardzo przesadzają...