Treść opublikowana przez Audi sline
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
U mnie pompka padła, po wymianie wszystko wróciło do normy . Więc jak nic nie cieknie, węże sprawne to zostanie Ci pompka.
-
[BPW] Czarny Avant w Quattro S-line, soft by ECU Projekt
A nie mówiłem . Zawieszenie ogólnie na polskie drogi bardzo dobre... Dasz mu wieksze koło 18-19 i będzie cacy !
-
[BPW] Czarny Avant w Quattro S-line, soft by ECU Projekt
To plus do Ciebie. Sprecyzuję. Wlepce w książce serwisowej lub taka wlepka znajduje się również pod siedziskiem tylnej kanapy. Naprawdę ładna. Daj foty środka....
-
[BPW] Czarny Avant w Quattro S-line, soft by ECU Projekt
Porównaj z normalną wersją. Na foteczkach wygląda na 1be . Sprawdz na wlepce musi być, pierwszy rząd po prawej , chyba 3 linijka . Tam jest kod zawiecha jakie posiadasz . Wtedy będziemy mieć jasność!
-
Listwa lewa przednia ( rybia łuska )
Dzieki, w ASO już wszystko kupione. Może innym się przyda. Numer kat: 8E0867409R 25W( kod rybiej łuski)
-
[BPW] Czarny Avant w Quattro S-line, soft by ECU Projekt
Taka krówka to wkońcu nie jest . Stoi przecież na 1BE( -20mm) . Musiałbyś zawieszenie porównać ze standartem, to jest koza wtedy. . Bixy aż się proszą na pokład!
-
[BPW] Czarny Avant w Quattro S-line, soft by ECU Projekt
- Problem z Termostatem?
Dobrze , dzieki za podpowiedzi W środę mam termin w ASO , woęc powinno być dobrze!- Problem z Termostatem?
Tak normalnie to trzyma pięknie. Tylko, że mieszkam w wysokich górach i tylko na zjezdzie minimalnie opadnie , z tymi 70 stopni to przesadziłem hehe.- Problem z Termostatem?
Aha, kurcze to jest drugi problem. Tzn. wskazówka wskakuje szybko na 90 , ale np jak jadę ze stromej góry( nachylenie około 12 procent, około 2-3 km, bez dodawania gazu, tylko się tocze) to też mi spanie właśnie na 75-80 stopni. Choć sobie tak myślę,że przez ten zjazd w dół tyle zimnego powietrza wlatuje że może dlatego. Bo na płaskim ani nie drgnie... A powiedz mi jakie są koszta wymiany termostatu?- Problem z Termostatem?
Dlatego się dziś zdziwiłem kurcze, patrze 3 km jazdy i wskazówka już skoczła. Ale gdyby termostat był zespsuty, to chyba w zimie wgl by się wskazówka nie umiała podnieść, poprawcie mnie jeżeli się myle . Mam niecałe 90000tys przejechane więc mam nadzieję , że ze starości się nie posypało. Ale kolego afroo dzieki za sugestie! Pozdro- Problem z Termostatem?
Siemka! Koledzy , mam pytanko. Czy wskazówka temp. Może w ciągu przejechania około3 km być już prawie przy 90 stopniach, dodam że wystartowałem furą jak 28 stopni temp powietza była. W zime gdzieś po 6-7 km wskazówka dochodzi do 90 stopni. Czy to normalne , czy musiałbym pomyśleć już nad wymianą termostatu? Jeżeli tak, jakie są koszta takiej operacji. Dzieki, za sugestie!- Bujanie autem po zatrzymaniu sie.
Mogła poduszka pod silnikiem już się skończyć. Typowe objawy. Wiesz to normalna część eksplatacyja...- Demontaż włącznika AUTO
Super, dzięki. Wiesz nie chciałem go urwać a coś mi nie wychodziło, może faktycznie za słabo nacisnąłem. Spróbuje jeszcze raz! ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Wszystko tak jak kolega "gregor" napisał działa. Instrukcja ok !- Demontaż włącznika AUTO
Hejka ! Muszę zdemontować włącznik świateł i tu pojawia się problem. Znalazłem na forum instrukcję demontażu włącznika tylko że bez wersji Auto ( czyt. Wcisnąć przycisk do środka, przekręcić w prawo , wysunąć) lecz kurcze z włącznikiem AUTO, niestety nie działa cały czas coś przeskakuje, a boję się, że jak bardziej pociągnę to urwie coś na amen . Macie może jakieś wskazówki ? Pozdrawiam- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Fura kozak, ty Bartku kozak, co tu więcej pisać... Ale nie sądzisz , że białe kierunki zrobiły by robote, odświeżyłyby troszkę...- [B7 BRD] Avant ciemny granat S-Line
Aa teraz to jestem w domu ! . To powodzenia,widzę że masz brd 170 ps. Jak chodzi silnik wszystko hula?- [B7 BRD] Avant ciemny granat S-Line
ladna sztuka! ale co to znaczy , doprowadzic do stanu fabrycznego? hehe- Hamulec ręczny, parę pytań
Masz może numerek kat. tego chromowanegi guziczka ?- [a4 b7] 2.0 tdi 140 km avant złoto
Kierunki białe były montowane tak w wersjach s-line. Lecz dopiero po 12.2006 w trzech wersjach pakietu s-line. Kolega ma prod.2005 więc odpowiedz narzuca się sama. Właśnie, daj zdjecia środka, bo ładnie się prezentuje skubana!- Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Hejka! Super fura, z jakiej firmy masz te tarcze? Bo prezentująnsię konkret- Wskaźnik przełączania biegów! Update
Mówię Ci , też zaskoczony byłem. Oglądałem sobie niemieckie stronki, a tu pyk taki news. Wogóle ten cały pakiet "e" bardzo interesujący. Ciekawe czy takie coś się da wyrezać?- Wskaźnik przełączania biegów! Update
Update! Szanowni klubowicze, dzisiaj dowiedziałem się, że występowała taka opcja w naszych AUDI. Chodzi o modele 2007 , benzyna 2.0 TFSI e , diesel 1.9 TDI e. Oznaczenie "e" mówi nam o : wskaźniku przełączania biegów, wydłużone przełożenia na 6-biegu ( w 1.9TDI również skrzynia 6-biegowa ) , aluminiową maskę, lżejsze felgi, jak i pakiet aerodynamiczny S-line. Czyli generalnie modzili grubo nasi inżynierzy z ingolstadt! ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Dla mnie gruby mod fess. Czy może nasz mentor elektroniczny wrc laguna , wyrezałby takie coś?- Fotele grzane tył!
Podziękował!- Fotele grzane tył!
Hejka. Jak w temacie, czy rezał ktoś z was już stołki podgrzewane ale tylne, jest z tym dużo rzeźby? Pozdro - Problem z Termostatem?