Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi sline

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Audi sline

  1. U mnie pompka padła, po wymianie wszystko wróciło do normy . Więc jak nic nie cieknie, węże sprawne to zostanie Ci pompka.
  2. A nie mówiłem . Zawieszenie ogólnie na polskie drogi bardzo dobre... Dasz mu wieksze koło 18-19 i będzie cacy !
  3. To plus do Ciebie. Sprecyzuję. Wlepce w książce serwisowej lub taka wlepka znajduje się również pod siedziskiem tylnej kanapy. Naprawdę ładna. Daj foty środka....
  4. Porównaj z normalną wersją. Na foteczkach wygląda na 1be . Sprawdz na wlepce musi być, pierwszy rząd po prawej , chyba 3 linijka . Tam jest kod zawiecha jakie posiadasz . Wtedy będziemy mieć jasność!
  5. Dzieki, w ASO już wszystko kupione. Może innym się przyda. Numer kat: 8E0867409R 25W( kod rybiej łuski)
  6. Taka krówka to wkońcu nie jest . Stoi przecież na 1BE( -20mm) . Musiałbyś zawieszenie porównać ze standartem, to jest koza wtedy. . Bixy aż się proszą na pokład!
  7. Audi sline odpowiedział(a) na Audi sline temat w 2.0T
    Dobrze , dzieki za podpowiedzi W środę mam termin w ASO , woęc powinno być dobrze!
  8. Audi sline odpowiedział(a) na Audi sline temat w 2.0T
    Tak normalnie to trzyma pięknie. Tylko, że mieszkam w wysokich górach i tylko na zjezdzie minimalnie opadnie , z tymi 70 stopni to przesadziłem hehe.
  9. Audi sline odpowiedział(a) na Audi sline temat w 2.0T
    Aha, kurcze to jest drugi problem. Tzn. wskazówka wskakuje szybko na 90 , ale np jak jadę ze stromej góry( nachylenie około 12 procent, około 2-3 km, bez dodawania gazu, tylko się tocze) to też mi spanie właśnie na 75-80 stopni. Choć sobie tak myślę,że przez ten zjazd w dół tyle zimnego powietrza wlatuje że może dlatego. Bo na płaskim ani nie drgnie... A powiedz mi jakie są koszta wymiany termostatu?
  10. Audi sline odpowiedział(a) na Audi sline temat w 2.0T
    Dlatego się dziś zdziwiłem kurcze, patrze 3 km jazdy i wskazówka już skoczła. Ale gdyby termostat był zespsuty, to chyba w zimie wgl by się wskazówka nie umiała podnieść, poprawcie mnie jeżeli się myle . Mam niecałe 90000tys przejechane więc mam nadzieję , że ze starości się nie posypało. Ale kolego afroo dzieki za sugestie! Pozdro
  11. Audi sline opublikował(a) temat w 2.0T
    Siemka! Koledzy , mam pytanko. Czy wskazówka temp. Może w ciągu przejechania około3 km być już prawie przy 90 stopniach, dodam że wystartowałem furą jak 28 stopni temp powietza była. W zime gdzieś po 6-7 km wskazówka dochodzi do 90 stopni. Czy to normalne , czy musiałbym pomyśleć już nad wymianą termostatu? Jeżeli tak, jakie są koszta takiej operacji. Dzieki, za sugestie!
  12. Mogła poduszka pod silnikiem już się skończyć. Typowe objawy. Wiesz to normalna część eksplatacyja...
  13. Super, dzięki. Wiesz nie chciałem go urwać a coś mi nie wychodziło, może faktycznie za słabo nacisnąłem. Spróbuje jeszcze raz! ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Wszystko tak jak kolega "gregor" napisał działa. Instrukcja ok !
  14. Hejka ! Muszę zdemontować włącznik świateł i tu pojawia się problem. Znalazłem na forum instrukcję demontażu włącznika tylko że bez wersji Auto ( czyt. Wcisnąć przycisk do środka, przekręcić w prawo , wysunąć) lecz kurcze z włącznikiem AUTO, niestety nie działa cały czas coś przeskakuje, a boję się, że jak bardziej pociągnę to urwie coś na amen . Macie może jakieś wskazówki ? Pozdrawiam
  15. Fura kozak, ty Bartku kozak, co tu więcej pisać... Ale nie sądzisz , że białe kierunki zrobiły by robote, odświeżyłyby troszkę...
  16. Aa teraz to jestem w domu ! . To powodzenia,widzę że masz brd 170 ps. Jak chodzi silnik wszystko hula?
  17. ladna sztuka! ale co to znaczy , doprowadzic do stanu fabrycznego? hehe
  18. Masz może numerek kat. tego chromowanegi guziczka ?
  19. Kierunki białe były montowane tak w wersjach s-line. Lecz dopiero po 12.2006 w trzech wersjach pakietu s-line. Kolega ma prod.2005 więc odpowiedz narzuca się sama. Właśnie, daj zdjecia środka, bo ładnie się prezentuje skubana!
  20. Hejka! Super fura, z jakiej firmy masz te tarcze? Bo prezentująnsię konkret
  21. Mówię Ci , też zaskoczony byłem. Oglądałem sobie niemieckie stronki, a tu pyk taki news. Wogóle ten cały pakiet "e" bardzo interesujący. Ciekawe czy takie coś się da wyrezać?
  22. Update! Szanowni klubowicze, dzisiaj dowiedziałem się, że występowała taka opcja w naszych AUDI. Chodzi o modele 2007 , benzyna 2.0 TFSI e , diesel 1.9 TDI e. Oznaczenie "e" mówi nam o : wskaźniku przełączania biegów, wydłużone przełożenia na 6-biegu ( w 1.9TDI również skrzynia 6-biegowa ) , aluminiową maskę, lżejsze felgi, jak i pakiet aerodynamiczny S-line. Czyli generalnie modzili grubo nasi inżynierzy z ingolstadt! ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Dla mnie gruby mod fess. Czy może nasz mentor elektroniczny wrc laguna , wyrezałby takie coś?
  23. Podziękował!
  24. Hejka. Jak w temacie, czy rezał ktoś z was już stołki podgrzewane ale tylne, jest z tym dużo rzeźby? Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.