Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi sline

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Audi sline

  1. Hejka ! Wiem wiem, że temat był już omawiany wiele razy. Lecz niestety jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem. Bardzo irytują mnie pomarańczowe kierunki w moich lampach ( bixenon) i chciałbym zrobić swap na białe. Lecz zależało by mi na zachowaniu wszystkiego w oryginale. Czy kupując lampy halogenowe z białym kierunkiem i przekładając środki kierunkowskazów będzie wszystko pasowało P&P. Podobno całe obudowy kierunkowskazów mają inne mocowania. Więc kupując tanio takie reflektory, rozkleić moje bixy i zrobić swapa , czy będzie to wszystko działać? Dzięki za poradę i pomoc
  2. dokładki są takie same
  3. Siemka! Przełóż pin 11 (żółty kabelek) do pinu 13 i możesz montować włącznik z końcówką D.
  4. Hejka Pytanko, dziś w czasie jazdy zaświeciła mi się kontrolka na FIS "fernlicht defekt", czyli światła drogowe nie działają. Lecz przełączając światła z pozycji AUTO na mijania, po przełączeniu na drogowe wszystko ok. Dziwna sprawa w tunelu jadąc wszystko działa czujnik światła wszystko zmienia. Czy spotkaliście się z takim problemem ? Czy to może oznaczać , że już coś do wymiany się szykuje. Aha auto ma narazie 90 tys. przebiegu ,więc mam nadzieję, że jeszcze trochę mi lampy posłużą. Pozdrawiam
  5. Ale mody petarda! Bardzo na Masz może numer katalogowy tej rączki z ręcznego ?
  6. Ładna, bardzo ładna B8. Widzę nieprzeciętne rameczki, też takie mam
  7. Audi A4. 2.0TFSI . 4,5l wraz z wymiana filtra oleju według Audi!
  8. Jak masz jeden intercooler to bedziesz miec maskownice po stronie pasazera, a od kierowcy wlot powietrza. W wersji z dwoma np. 2.0 TFSi masz wloty z dwóch stron. Lecz jezeli nie chcesz wgl dostepu powietrza to moze coś wykombinujesz hihi.
  9. ORI audi to nie jest. Sposób jak sprawdzić, podnieść auto, ściągnąć koło i od wewnętrznej strony masz logo jak i parametry felgi . Tam znajdziesz info.
  10. Wojtku, gdzie foteczki? Bo czekamy ...
  11. Z dupcią ktoś coś kombinował, czy był jakiś klaps? ładna tylko te s-line z grilla out!
  12. Mówimy o fotkach czy rejestracji. Powiem Ci tylko z autopsji, z tym salzburgiem to tak jest racja! Gdyż w Sbg znajduje się główna siedziba Porsche Austria AG. Lecz nie wysyłasz tam auta tylko , idąc do salonu audi z dokumentami auta z Niemiec, Włoch itd. prosisz o wystawienie homologacji samochodu, tzw. "Typenschein" , gdyż ten papier jest konieczny do zaplaty i wyliczenia podatku NovA jak i późniejszej rejestacji. Pomyśl, ktoś kupi auto np. Z Wiednia i będzie go musiał zawieść do Sbg... No bzdury trochę . Ale jak jest inaczej to napisz , na przyszłoßć Spoko, przecież nic się nie stało! Wiesz, już trochę miałem doczynienia z tymi sprawami. Ale lepiej porozmawiajmy o twojej Audi. Są już jakieś plany z nią związane?
  13. Zaraz koledzę znajdę przepisy dotyczące rejestracji. Mówię o autach sprowadzanych z D tutaj, a nie tu już kupionych. Nie wiem od kiedy są te przepisy, i kiedy ty postatni raz rejestrowałeś auto sprowadzone z D tutaj, ale na dzień dzisiejszy jest tak jak napisałem wyżej. I nie wprowadzam ludzi w błąd Pofatyguje się specjalnie dla Ciebie i poszukam, to sobie będziesz mógł poczytać ps. nie jestem bajkopisarzem i nie wymyślam sobie niestworzonych rzeczy czekaj na linkaMam nadzieję, że będzie działał, innym razem machnę więcej fotek i ładniejszych, wczoraj to było na szybko akurat przez 2 dni udało się jednak ponad 500km machnąć od tak jako wycieczka hehe. Tak więc autko jeździ super http://przeklej.org/file/lEIj47/Audi.a4.pdf Ok szukaj! To czekam ! Może mieszkamy w dwóch innych krajach,lecz jeżeli są nowe przepisy chętnie się o nich dowiem!
  14. Hejka! Pytanko, szwagier sprawił sobie Q5 na feldze sline 19', lecz ze starego audi A4 posiada jeszcze orginalne RS'4 felgi 19' ( 8E0 601 025 BE) .czy jest możliwośc założenia tych felg, czy klasy wagowe będą się zgadzać tzw."traglast" felgi czy jest ten sam w wersjach Q i A . Dzięki za pomoc
  15. Omg obie piękne... ale RS'a urywa suty
  16. Z tym Salzburgiem i przeglądem policyjnym nie przesadzajmy, nie ma co ludzim w błąd wprowadzać. Owszem płaci się akcyzę, lecz po przeglądzie technicznym i otrzymaniu kartki homologacyjnej od razu rejestrujesz samochód. Wiem , gdyż już z pare Samochodów w Austrii rejestrowałem. Ale i tak gratulację odebrania autka. Niech Ci służy
  17. Nie wejdzie, panel musisz zmienić!
  18. Racja zapomnialem, et felgi mam 43. Ale tak jak mówie, nic nie trze ani obciera. Wiem, że w b7 były do 235... No ale wydałem już dużo euro na te opony, wiec na nich pojezdze. Dlatego zalezało mi na dokładych danych o ciśnieniu ! Dzięki. Pytanie , czy biorąc wartosci z b8 , w ktorych sa uwzglednione opony 245 ,będzie prawidlowy? Gdyz w b8 podane ciśnienie to 2.5 bar
  19. Wszystko robione. Kola wywazane na osi. Byly na diagnostyce, woec geometria ok. Przyznam ,ze mieszkam w austryjackich gorach no i troche poszedlem po zakretach wiec szerokosc ich mogła o sobie dać znać.... Ale problem mam taki ,że w normalnych wersjach byly w wlepce tylko do'17 a np. W wersji dtm , z której mam felunek miały już do '18...
  20. To podaj , napewno komuś się w przyszłosci przyda
  21. Hejka! Mam pytanko, jakie będzie prawidłowe ciśnienie w oponach w/w . Własnie przyjechałem z trasy 800 km wszystko ok, nie trze nie puka. Tylko na zewnętrznej stronie opony mam chćby taki "pasek " z tarcia. To jest wina za niskiego ciśnienia w oponach. Niestety na wlepce z auta nie posiadam danych na temat rozmiaru '18 , stąd moje pytanie. Dziękuję za pomoc. Aha no i najcześciej jeździ auto bez obciązenia w dwie osoby. Lecz bardzo bym prosilb o te wartości bez jak i z bagażem. Dzięki
  22. Jak chcesz jeszcze numer tej ramki napisz do kolegi sha_kal , taka ma bo zakladal grill z sline. Numer tez napewnk bedzie miec.
  23. Nie będzie pasowała, obojętnie czy sline czy nie. W a3 i a4 były niestety inne mocowania poduszki. Wiem to z autopsji, gdyż kiedyś również zrobiłem taki zakup lecz z a3 do a4 .
  24. Jakbyś na ebay znalazł, podeślij link. Też bym chętnie wymienił, gdyż te białe kierunki robią naprawdę świeższy wygląd przodu samochdu
  25. Jeżeli do s-line ramka i normalnego zderzaka jest taka sama, mogę Ci podać, bo również mam w kolorze czarnym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.