Treść opublikowana przez Audi sline
-
SWAP środka bixa i halogena ( białe kierunkowskazy)
Hejka ! Wiem wiem, że temat był już omawiany wiele razy. Lecz niestety jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem. Bardzo irytują mnie pomarańczowe kierunki w moich lampach ( bixenon) i chciałbym zrobić swap na białe. Lecz zależało by mi na zachowaniu wszystkiego w oryginale. Czy kupując lampy halogenowe z białym kierunkiem i przekładając środki kierunkowskazów będzie wszystko pasowało P&P. Podobno całe obudowy kierunkowskazów mają inne mocowania. Więc kupując tanio takie reflektory, rozkleić moje bixy i zrobić swapa , czy będzie to wszystko działać? Dzięki za poradę i pomoc
-
Dyfuzor na 2 wydechy z sedana do avanta a4 b7
dokładki są takie same
-
wlacznik swiatel z b7
Siemka! Przełóż pin 11 (żółty kabelek) do pinu 13 i możesz montować włącznik z końcówką D.
-
Problem z Bi-xenon B7 " fernlicht defekt"
Hejka Pytanko, dziś w czasie jazdy zaświeciła mi się kontrolka na FIS "fernlicht defekt", czyli światła drogowe nie działają. Lecz przełączając światła z pozycji AUTO na mijania, po przełączeniu na drogowe wszystko ok. Dziwna sprawa w tunelu jadąc wszystko działa czujnik światła wszystko zmienia. Czy spotkaliście się z takim problemem ? Czy to może oznaczać , że już coś do wymiany się szykuje. Aha auto ma narazie 90 tys. przebiegu ,więc mam nadzieję, że jeszcze trochę mi lampy posłużą. Pozdrawiam
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
Ale mody petarda! Bardzo na Masz może numer katalogowy tej rączki z ręcznego ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ładna, bardzo ładna B8. Widzę nieprzeciętne rameczki, też takie mam
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
Audi A4. 2.0TFSI . 4,5l wraz z wymiana filtra oleju według Audi!
-
Element zaznaczony na czerwono
Jak masz jeden intercooler to bedziesz miec maskownice po stronie pasazera, a od kierowcy wlot powietrza. W wersji z dwoma np. 2.0 TFSi masz wloty z dwóch stron. Lecz jezeli nie chcesz wgl dostepu powietrza to moze coś wykombinujesz hihi.
-
Indentyfikacja Felg
ORI audi to nie jest. Sposób jak sprawdzić, podnieść auto, ściągnąć koło i od wewnętrznej strony masz logo jak i parametry felgi . Tam znajdziesz info.
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Wojtku, gdzie foteczki? Bo czekamy ...
-
A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /
Z dupcią ktoś coś kombinował, czy był jakiś klaps? ładna tylko te s-line z grilla out!
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Mówimy o fotkach czy rejestracji. Powiem Ci tylko z autopsji, z tym salzburgiem to tak jest racja! Gdyż w Sbg znajduje się główna siedziba Porsche Austria AG. Lecz nie wysyłasz tam auta tylko , idąc do salonu audi z dokumentami auta z Niemiec, Włoch itd. prosisz o wystawienie homologacji samochodu, tzw. "Typenschein" , gdyż ten papier jest konieczny do zaplaty i wyliczenia podatku NovA jak i późniejszej rejestacji. Pomyśl, ktoś kupi auto np. Z Wiednia i będzie go musiał zawieść do Sbg... No bzdury trochę . Ale jak jest inaczej to napisz , na przyszłoßć Spoko, przecież nic się nie stało! Wiesz, już trochę miałem doczynienia z tymi sprawami. Ale lepiej porozmawiajmy o twojej Audi. Są już jakieś plany z nią związane?
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Zaraz koledzę znajdę przepisy dotyczące rejestracji. Mówię o autach sprowadzanych z D tutaj, a nie tu już kupionych. Nie wiem od kiedy są te przepisy, i kiedy ty postatni raz rejestrowałeś auto sprowadzone z D tutaj, ale na dzień dzisiejszy jest tak jak napisałem wyżej. I nie wprowadzam ludzi w błąd Pofatyguje się specjalnie dla Ciebie i poszukam, to sobie będziesz mógł poczytać ps. nie jestem bajkopisarzem i nie wymyślam sobie niestworzonych rzeczy czekaj na linkaMam nadzieję, że będzie działał, innym razem machnę więcej fotek i ładniejszych, wczoraj to było na szybko akurat przez 2 dni udało się jednak ponad 500km machnąć od tak jako wycieczka hehe. Tak więc autko jeździ super http://przeklej.org/file/lEIj47/Audi.a4.pdf Ok szukaj! To czekam ! Może mieszkamy w dwóch innych krajach,lecz jeżeli są nowe przepisy chętnie się o nich dowiem!
-
Felgi RS do Audi Q5
Hejka! Pytanko, szwagier sprawił sobie Q5 na feldze sline 19', lecz ze starego audi A4 posiada jeszcze orginalne RS'4 felgi 19' ( 8E0 601 025 BE) .czy jest możliwośc założenia tych felg, czy klasy wagowe będą się zgadzać tzw."traglast" felgi czy jest ten sam w wersjach Q i A . Dzięki za pomoc
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Omg obie piękne... ale RS'a urywa suty
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Z tym Salzburgiem i przeglądem policyjnym nie przesadzajmy, nie ma co ludzim w błąd wprowadzać. Owszem płaci się akcyzę, lecz po przeglądzie technicznym i otrzymaniu kartki homologacyjnej od razu rejestrujesz samochód. Wiem , gdyż już z pare Samochodów w Austrii rejestrowałem. Ale i tak gratulację odebrania autka. Niech Ci służy
-
radio concert
Nie wejdzie, panel musisz zmienić!
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
Racja zapomnialem, et felgi mam 43. Ale tak jak mówie, nic nie trze ani obciera. Wiem, że w b7 były do 235... No ale wydałem już dużo euro na te opony, wiec na nich pojezdze. Dlatego zalezało mi na dokładych danych o ciśnieniu ! Dzięki. Pytanie , czy biorąc wartosci z b8 , w ktorych sa uwzglednione opony 245 ,będzie prawidlowy? Gdyz w b8 podane ciśnienie to 2.5 bar
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
Wszystko robione. Kola wywazane na osi. Byly na diagnostyce, woec geometria ok. Przyznam ,ze mieszkam w austryjackich gorach no i troche poszedlem po zakretach wiec szerokosc ich mogła o sobie dać znać.... Ale problem mam taki ,że w normalnych wersjach byly w wlepce tylko do'17 a np. W wersji dtm , z której mam felunek miały już do '18...
-
ramka/blenda tablicy do grila s-line
To podaj , napewno komuś się w przyszłosci przyda
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
Hejka! Mam pytanko, jakie będzie prawidłowe ciśnienie w oponach w/w . Własnie przyjechałem z trasy 800 km wszystko ok, nie trze nie puka. Tylko na zewnętrznej stronie opony mam chćby taki "pasek " z tarcia. To jest wina za niskiego ciśnienia w oponach. Niestety na wlepce z auta nie posiadam danych na temat rozmiaru '18 , stąd moje pytanie. Dziękuję za pomoc. Aha no i najcześciej jeździ auto bez obciązenia w dwie osoby. Lecz bardzo bym prosilb o te wartości bez jak i z bagażem. Dzięki
-
ramka/blenda tablicy do grila s-line
Jak chcesz jeszcze numer tej ramki napisz do kolegi sha_kal , taka ma bo zakladal grill z sline. Numer tez napewnk bedzie miec.
-
kierownica sline a4b7
Nie będzie pasowała, obojętnie czy sline czy nie. W a3 i a4 były niestety inne mocowania poduszki. Wiem to z autopsji, gdyż kiedyś również zrobiłem taki zakup lecz z a3 do a4 .
-
Białe szkiełka Kierunki
Jakbyś na ebay znalazł, podeślij link. Też bym chętnie wymienił, gdyż te białe kierunki robią naprawdę świeższy wygląd przodu samochdu
-
ramka/blenda tablicy do grila s-line
Jeżeli do s-line ramka i normalnego zderzaka jest taka sama, mogę Ci podać, bo również mam w kolorze czarnym