Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. chłopaki może ktoś coś wie i pomoże? chce zakupic zimowki na stalówkach do a4 b7 170km brd, czyli na tarcze hamulcowe przod 312mm i czy wejdą stalówki o tych parametrach? Rozstaw śrub: 5 x 112, ET: 42, szerokość felgi: 7 Otwór centrujący: 57,1
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uuuu w biłem w złotą godzinę lustranko temata :/ ktoś coś wie dot pytania powyzej: tj czy na a4 b7 170km brd, czyli na tarcze 312mm wejdą stalówki o tych parametrach? Rozstaw śrub: 5 x 112, ET: 42, szerokość felgi: 7 Otwór centrujący: 57,1
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy na a4 b7 170km brd, czyli na tarcze 312mm wejdą stalówki o tych parametrach? Rozstaw śrub: 5 x 112, ET: 42, szerokość felgi: 7 Otwór centrujący: 57,1 z góry dzieki za info z góry dzięki chłopaki za info kupic chce przez neta do auta siorki
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hi dołącze do pytania? Za ile ktoś ze zniżkami moglby dorwac uszczelki do drzwi przod lewa prawa b6/b7. Bo slysze szum ze swoich juz leciwych 13letnich :/
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co ty ćpiesz? Bo fazka patrze już jest masz watek o olejach ilu ludzi tyle opinii ale w ścisłej czołówce jest Motul
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej wlacha podaj nr na pw to zamowienia beda szly przez whatsaapaa
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No no o tako
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej Ty oszukisto zaplacilem za 4 piora a dostalem tyko 3 jak to mozliwe? Pisz mi spowiedz na PW raz dwa
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi tam bialy kolor nie podchodzi lepiej zrob na czarny mat albo idz w ori kolor felg ale to tylko moja opinia pod ten kolor nadwozia
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ziomki
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba lepsze takie kolo niz ori dojazdowka
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki majac letnie 18" 225/40 i zimowe 16" 205/55 smialo moge wrzucic w zapas kolo 17" 225/50? Bedzie to razem gralo podczas musu wrzucenia na jedno z kol w trasie takiej oponki z zapasu?
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bielun a Ty czytasz PW? bo cosik nie odpisujesz... A tak po za tym to siemka i dobranocka
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1BD wzmacniane na zle drogiKurna żebym wiedział to bym ni uuuja nie kupił audiczki z 1be tylko 1bD ;p , na wschod tylko takie powinny isc a moze takie 1BD pakowali w furki glownie na zbyt w bloku wschodnim? I zazdroszcze tym co maja dlugi weekend. Wczoraj napierd do 18ej dzis i jutro do 17ej i w pon tez do roboty :/ gdzie tu czas na ciąg alkoholowy?
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uuuu o takim zestawie zawiechyto ja nie slyszał jeszcze
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1BE to najlepszy wybor na polskie drogi
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju wstrzymaj sie z wysylka bo moze nagonir jeszcze jednego klienta, kumpel wczoraj sciagnal B7 z niemcowni i moze tez wezmie piora jutro z nim bede gadal w robocie.
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju kolejne zamowienie szykuj mi
  19. U mnie na Mazurach, nikt ze znajomkow z B6 nie ma aż takich kozaków kapci na furce także nie pomoge sam mam tylko 18"
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj sa maniaki ograniczen narzucanych przez producenta i sa tacy co chca miec wszystko w swoim fonie pod kontrola tj sami decydowac co chca w nim robic
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mialem sgs3 i sprzedalem rok temu i mysle co by wziac by byc zadowolonym, mysle o wyborze pomiedzy sgs5 i LG G3 oraz sony Z3 hm...
  22. Yyyy siostra to dopiero ma problem bo ma nowki roczne zimowki na aludkach 15 po starym audi zostalo no i ma problem bo w zime bedzie chciala zabrac furke i nie ma opon 16" :/ alusy na upartego moze wykorzystac letnie...eeehhhhh
  23. Czee mam pytanie do guru hamulcow, siostra ma A4 B7 BRD 170KM Avant domniemam ze sa tam tarcze 312mm na przodzie przy takiej fabrycznej mocy? Czy podejda na to ori audi 15" jak z tej aukcji? http://www.allegro.pl/5x112-alufelgi-zima-15-audi-a4-b5-a3-a6-vw-passat-i4742141725.html z gory dzieki za infopomoc
  24. serfin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokladnie to chodzi mi o takie alu 15' http://www.allegro.pl/5x112-alufelgi-zima-15-audi-a4-b5-a3-a6-vw-passat-i4742141725.html
  25. serfin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chłopaki a4 b7 2.0tdi avant BRD 170KM jakie ma tarcze hamulcowe z przodu? 312mm? Jak tak to ori alusy 15 nie wejda chyba na to? :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.