Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja chlopaki te wyjmowanie pinow ogarnalem w MIG przy pomocy 2 igieł, robota prosta jak cep, ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Wogole ta elektronika wydaje sie o wiele prostsza w ogarnieciu, jak wszystko rozlozylo sie i porownalo ;D
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takze odezwe sie po 26lipca, jak juz zjedzie mi sister i da lub nie hajs do reki [emoji13]
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest full zestaw przod tyl jo? Koncowki drazkow tyz są?
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja pitole jak wyjac piny z wtyczki w tylnych drzwiach? Ta ktora wpina sie w slupek B. Te fioletowe blokady wyjalem ale nie widze gdzie cos wciskac aby je wyjac. Potrzebuje przepiac 4 piny, bo mam wiazki tylnych drzwi z B7, a instalacja w aucie to B6 of course
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Condons? [emoji12] ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Andrzeju jaki bylby koszt kompletnej zawiechy do avanta B5 tdi tych sportow? Dla siostry potrzebuje wymienic
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli sama kiera jest taka sama zarowno w B7 jak i B8, jedynie jest roznica w kablach i poduszcze? czyli smialo mozna kupic kiere z B8 i do tego skompletowac kabel i poduche z B7 i wszystko powinno grac w B6? Pomijam, ze trzeba miec modul kiery i tasme dodatkowo z B7 ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- Skrzynka PWoprozniona Marcin
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolegi kierownica 3ram multi z B8 i B7 to to samo? Tj, tasmy kabelki pod airbag jak i sam airbag sa zamienne?
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej Twoje tarcze toczą sie już w koncu w mojej Adi, tylko ktos mi wypiździł z garazu tylne oslony pod 288mm i poki co musze bujac sie na starych oslonach 244mm, ktore przycialem flexem, tylko teraz nowe 288 tarcze 1cm wystaja ponad "oslone", wogole to drogie takie oslony w ASO? A no i masz jeszcze Andrzeju piora, zapomnialo mi sie, że mialem zglosic sie po takowe
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin moje PW odczytales? Sugerowane odpowiedzi: Tak, nie, niewiem, wal sie Napisz cos w tym stylu i bedzie wsio kpw
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W zeszlym roku kupilem na alledrogo fotka zestawu w moim watku w takim razie moge czuć sie wielkim farciarzem zreszta tylne zderzaki sline do B6 na 2rury kupilem juz 2 sztuki za 450-500zl kazdy jestem niczym Mr. TON z Łowcy Okazji hehe
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O to nie dzial sprzedam wiec mozna wyrazic swoja opinie co do ceny ;P 4 setki za 4 glosniki? Kurde ta są BOSE typu A, i tylko 4glosniki troche przydrogo, za 640zl mozna chwycic caly zestaw 10 glosnikow Bose w tym sub i centralny, ze wzmakiem czarnym BOSE of course
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema ściema
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurna to jak ja jezdze 5 x w tygodniu do roboty w tym kazdego dnia jakies 2x 3km to co moj aku ma powiedziec? Lepiej nie jechac w las na dluzsza przygode bo sluchajac BOSE szybko aku moze pasc [emoji13]
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale dosrodkowanie i brama ladna byla gówniarza Goetzego
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aleee brama ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- No i Deutche uber alles
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyzby mialy byc karne jak z Holandia?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Warto szukac i kupic uzywki oslony pod tylne tarcze 288mm z B7 3.0TDI za 85zl czy w ASO nowki kosztuja niewiele wiecej? Ktos z familii wywalil moje z garazu zanim zdazylem zrobic moda z heblami :/ a i czy B7 3.0tdi wystepowaly zarowno w quattro i fwd czy tylko w Q? Bo jakies oslony nie podejda do oski w B6? ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Pacze, że chyba wszyscy oglądają finał mumdialu bo cisza tu panuje grobowa [emoji12]
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miały. bodajże w s6 pchali z et30. Mialem na mysli, że nie w A4
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co za male na przod te dysty 10tki?
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie ET43 tył alusków pewnie?
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A cooo już ponudziły sie co po niektorym gadzety?
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz duzo racji w tym co mowisz Grzesiu, wytrzymalosc aut Audi skonczyla sie tak naprawde przy roku Y2K potem juz tylko oszczednosci na jakosci elementow. ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- Pospali sie dzis wszyscy, czyzby ostre tanku tanku bylo wczoraj?
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaa no to sam tego nie zrobie tj. calej reszty najwyzej podjade teraz ja do Krzycha i poprawimy to co nie wyszlo za pierwszym razem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.