Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wystarczy zwykly kabel KKL i np. VCDS lite? Rozumiem, ze pompe w test zapodac na wlaczonym zaplonie czy jak?
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Whaaat?... ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Ciekaw jestem jak dlugo Krzychu w tej It zabawi, bo czeba poprawic odpowietrzenie w mojej adi, mozliwe, że wystarczy Vagiem pompe potraktowac tylko ale ja ni pani maju tego
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yesss wiek Chrystusowy i czas zacząć żywot biblijny hahaha
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro to bedzie miaaaazga Niemcy rozjebia system tj. ten mundialu ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Vodka i panienki to mi przez 8 lat starczylo tego, teraz czas zapuscic korzenie rodzinka, a okres figo fago odeslac do lamusa
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Akurat w swojej branzy mam doswiadczenie w przyswajaniu promili, a wiedziec, wiem czasami az za duzo niz pozostali takze ten tego panowie, ogladam mecz siuuup ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Aaaa zapomnialem wy nie ogladacie footballu ;D
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Juz tak nie przechwalajcie sie kto wiecej wypije ;P
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju to jak dobrze rozumieć masz obecnie dwie b6tki? Czy jak? Jaja sobie robil, że od Marcina kupił [emoji13]
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ja dopiero co wzialem kredyt na 30lat, żona w 8 miesiacu i bez pracy, wiec moja audi pojeździ ze mna naprawde dlugo, chocbym slinil sie na B8 to i tak bedzie nieosiagalna 4me. Gdyby nie dzidzia to moze skusilbym sie po cichu na gwint i stacje multimedialna jvc i to byloby na tyle
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiadam Wam, że bede jednym z tych co najdłużej beda tłuc sie w swojej B6
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wykrusza sie ekipa z B6stkami [emoji34]
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    deszczyk pada szarówa za oknem, dobrze, że nie mam urlopu teraz in work...
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z debowego toc za drogie drzewo, z plyty pilsniowej wytnij mu te wachacze ;P
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bieniek special 4 U robie edit posta, choc uwazam, że nie ma w nim nic obrazliwego a moze wrecz motywujacego na przyszlosc. ---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- Ameno ziomki ide otworze zimnego broowarka a jutro rezam dalej autko ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- Poprostu kazdy ma prawo pomylic sie tj. Czaki, a ja nowicjusz nie jestem i od razu po wypakowaniu skumałem, żecto nie halo, aha i to jest ten sam tunel co ze zdjec tylko tam byly slabej jakosci i nie bylo widac rysek, ale byla charakterystyczna plamka na oslonce pod recznym, takze nie ma mowy o pomylce jezeli chodzi o sztuke a bledzie co do podania rocznika z jakiego tunel pochodzi. Eot, reszta bedzie na pw z Czaki22
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja wiem, że czaki to taki forumowy ala allegrowy Super Sprzedawca dlatego jakie bylo moje zaskoczenie
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Help help heeeelp... ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- Nie spowiadam sie w kosciele wiec swoje czesiowe gorzkie żale wylałem tutaj bo wylewny jestem... ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- [emoji13]
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy uzylem w wiekszosci wypowiedzi duzych liter chlopaku? Nie dre japy, wiec luzuj wodze ok? Nikogo nie pietnuje od razu ani nie oskarzam za umyslnie dzialanie, jestem tylko troche zawiedziony tym faktem.
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moze bedzie teraz lepiej, kurna Czaki chyba sie zajeb.. bo dostalem dzis od niego tunel z 2004 a nie z 2007 i z B6 chyba a nie z B7 [emoji12]
  18. Dokladnie, rok temu zrobilem czysCzenie i painka wylatywala kratkami po kilku dniach radio przestalo mi dzialac splynelo z kratki po tyknej sciance radia i zamilko na amen, choc miesc przypalenua nigdzie nie bylo
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ale jak z trwaloscia tych pedalow z rski? Te gumy nie wycieraja sie za szybko? ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- Jeszcze nie wkrecilem fotela czasu wczoraj nie bylo [emoji34]
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dobrze, ze mundial konczy sie bo ciezko rano isc do roboty...ludziska rzucily sie na zestawy z rs4 podstopnice i nakladki takze przestanie to byc rarytasem, zwykle fabryczne beda wow
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Karniaki beda lecialy, a co tu jakies wieswagenowe watki?
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dogryweczka panowie, i kolejny zimny browarek ruszony ;D
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zaraz meczyk
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a wiesz ile wart jest taki komplet ale 1NK? Bo jak tak to troche taniej musialbys zaoferowac te 7N6
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgrzewke piwa [emoji12]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.