Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
no to tak jak ja ale ja juz sie spiacy robie bo ile te mistrzostwa moga trwac Artur do ostatniego Upadłego ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- kuźwa jest problem to mój last bro, a w lodowce został tylko szampan i likier no to lipton
-
B6 DIVISION
dobra Panowie kolejny browarek do łapki i jedziemy z kolejnymi meczykami
-
B6 DIVISION
Tyż puściłem vote na Twój carAvan..T [emoji12]
-
B6 DIVISION
pierdzio w robo przyglądaja mi się oczy przekrwione mam od mundialu, no i nerwowy przez nie wysypianie się. Kuźwa w uja polecieli i mi popoludnie zj***li wstawili mi dzis zmiane i mam jutro dyzur do 18:00, jebmać. Ale w sobote rozpierdowe robie z autem wnętrze out i wiązki IN
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
eee tam nie znaszli się i juuż, dla mnie jest GiTT MajoNeZ w mojej mieścinie robi furore i ludziska wciąż zadają mi pytania za ile poszłaby? :dancing:niech się tasują ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- jutro powinny być już u mnie ori zwiasy z Rs4 więc klapa będzie sama w piździec frunąć UP
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Tretetete wózek jest jebitny, zajefajnie sie go prowadzi a Tobie Frosty chromy nie pasuja? Wszyscy chcieli by tylko Black i plastidipa, a u mnie pozostanie sreberko i Uj!
-
B6 DIVISION
Cicho tu bo dobre meczyki w tv....pssst kolejne broo i lecimy z mundialem
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Aaa widac szkielet wózka z amelinium wozidło dla małego to Quinny zajefajna zabawka zwrotna itp
-
B6 DIVISION
Czy moze byc tak że realnie taki wzmak z A6 z dodatkowym gniazdem ma w takim razie wieksza moc? Tak jak dodatkowy kanal mocy na drugi glosnik basowy? Mam dodatkowo tube w kole zapasowym wiec moze by tak podlaczyc pod to wyjscie? ---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Domin dla Edytki robiles podlaczenie wzmaka z A6 + dodatkowa tuba w kole, wiec u mnie ten sam przypadek bylby, Czy ten wzmak z A6 ma wyjscie na centralny glosniczek na podszybiu?
-
B6 DIVISION
Jezeli ktos wzial go na swoje auto to OK ale jak jakas hiena wziela go na opchniecie za tysiaka to bez komentarza ;P
-
Pomocy, problem, z paskiem
Slychac bylo jak rolka napinacza skrzypiała, a to byla oznaka konczacej sie rolki czyli czlego napinacza. Wystarczy odpalic auto nachylic sie nad napinaczem i posluchac
-
B6 DIVISION
Jest Domin to i jest pytanie z ranca Mam obecnie dwa czarne wzmacniacze BoSe jeden siedzi u mnie od roku, natomiast Komulator - uzytkownik forum wyslal mi z wiazka wzmak tez czarny BoSe ale bez oznaczen tj naklejek i ten wzmak ma dodatkowe wyjscie z drugiego boku na kwadratowa wtyczke 4pinowa. Takie wzmaki byly w B6? Czy zostal mi wyslany wzmak z A6?
-
B6 DIVISION
---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- Nie moge doczekac sie konca mundialu bo chodze do pracy jak zombie
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Kein problem mein freund
-
B6 DIVISION
niesmacznie nieproporcjonalna jak dla mnie
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
znaczek sline na grilu? taki juz nabylem. iii czy tylko S4 mialo zarezerwowane dla siebie tego typu znaczek?
-
B6 DIVISION
zaraz ten zdesio bedzie wystawiony do sprzedania za jakies 3-4 stówki więcej czekać tylko...
-
B6 DIVISION
No chłopaki już rozłożyłem w garażu na podłodze wiązkę Bose i wiązke pod elektryke szyb tył i wzrokowo ogarnąłem co gdzie przełożyć aby wyszło cacy, także chyba już od jutra zajme się po robocie wnetrzem furki. Aaaa no i wpadnie niespodziewany mod, jutro wyjadą do mnie ori zawiasy RS4 B7 do automatycznie podnoszonej klapy
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
i tak może być jak piszesz ja na szczescie bede kładł w weekend wiązki pod podłogą wiec przy okazji zajrzę tam
-
B6 DIVISION
bardzo możliwe ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- 2:2
-
B6 DIVISION
no ok ale jak mialem 3 lata temu B6 2.5tdi 2002r to miała własnie wszystkie 4 nadkola materiałowe, mam obecnie 1.8T i przod plastiki, wiec jezeli dopiero od B7 montowane byly materialowe nadkola z przodu, tzn że poprzedni właściciel 2.5tdi musiał mieć jakąś przygodę
-
B6 DIVISION
A ja nie ogladam meczyka ??? siuuup do lodowki....pssst i zimny leszek w akcji... ps. Hammer tez tak myslalem z tymi nadkolami, materialowe dawali do diesla? Czy wszystkich o duzych pojemnosciach?
-
B6 DIVISION
A jest jakas roznica miedzy plastkiem a materialem jezeli chodzi o nadkola? Czemu plastkk drozszy? Wydawalo mi sie, ze to materialowy jest lepszy i powinien byc drozszy. O i temat siatki do bagaja powrocil hehe
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
No bede sie zabieral za to ale nie wiem czy juz dzis. A no i usunalem z przedniego znaczka ringow plastidipa przywracajac chrom. Faktycznie wyglada lepiej
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Okey dzis lub jutro przywroce fabryczny stan 4 pierscieni i zobaczymy jak to bedzie komponowalo sie w chromie taki grill dostalem kiedys z czarnym znaczkiem w plastidipie ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 12:14 ---------- Dzis przyszla paczuszka z wiazka Bose