Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
ni mam kolorowego licznika wiec jak juz tam pacze to tylko by sprawdzic spalanie i ile jeszcze przejade na zbiorniku
-
B6 DIVISION
Mozna tez podlaczyc kabel AUX do radyjka a do tego mp4 z 64gb pamieci i sluchac muzy moja sister tez zjezdza za miesiac na urlop z NL
-
B6 DIVISION
Eee tam zalezy kto ile siedzi w aucie ;P ja mam krotkie 5-10minutowe "podroze" do pracy i z powrotem i mi wystarczy zmieniarka + Concert III z obsluga CDmp3. Natomiast skusilbym sie na stacje multimedialna z obsluga plikow FLAC tj bezstratnym formatem muzycznym ;D
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Raz uzylem PLAKA i zaluje tego dzialania, wyjalem radio zupelnie z auta, klimatronik wyjalem na tyle na ile kable pozwolily i przykrylem szmatka, a nastepnie nie oszczedzalem i w kratki nawet wkladalem rurke i juz odpowiedni srodek aplikowalem, ktory mial za zadanie oczyscic scianki, bo faktynie ten PLAK wiecej zaszkodzil niz pomogl wiec lepiej aby ludzie czytali watki i zapamietali by nie eksperymentowac z z tanim Gównem jakim jest PLAK i jemu podobnymi, natomiast Wurth jest jak nabardziej godny polecenia
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Zep Venture pianka w aerozolu w dziale sprzedam jest sprzedaje kolo o nicku michael130
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Korzystakllem z roznych srodkow w spray pianek i byla wielka kupa ale uzylem srodka od kolesia z forum w dziale sprzedam i powiem ze ladnie zadzialalo juz 4 tydzien mam spokoj. pod autem kapala maź wiec poplukalo zdrowo a pryskalem wkladajac dluga rurke w wiatrak i az w przewod za nim , napryskalem przez 10 sek, wyjalem i odpalilem klime na low i sile ok 3 kreski i powtorzylem 2 razy jeszcze i nie narzekam
-
B6 DIVISION
Oooooouuuu i Hammerek piknie pozegnal sie, takze licze na rownie pikne przywitanie
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
A odplyw masz drozny? Kapie pod autem? Myske ze masz osuszacz do wymiany bo dziala jak zapchany klozet i masz toi toi w kabinie, ale moze sie myle...
-
B6 DIVISION
No no wlacha szyba nowka funkiel jeszcze kamykiem nie dostala a i Tomek robi sie robi, dzis nocka i w terenie a nie za biurkiem i wlasnie jedna jednostka bedzie miala klopoty.
-
B6 DIVISION
Macir jakis namiar link gdzie mozna obejrzec mecz na zywo? Bo nie moge przed tv siedziec jestem w robocie i na smartfonie bym obejrzal mecz hiszpanow jak dostaja w tylki
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
jak ktoś będzie zainteresowany modem na zmianę przycisków ster szyb na te z B8 to mogę poradzić co i jak, efekt widoczny na 1 stronie wątku
-
B6 DIVISION
Ostatnio widziałem taki na forum za 400zł bodajże:przebiegly: taaa była promocja od siemiana i pamiętam kto na ten zdesio szarpnął się .... ale to nie byłem ja, żeby nie było
-
B6 DIVISION
No Hammerek lecisz z tematem, brakowało tu tych fajnych obrazków, tak to mialem kazdego dnia w robocie przy kawie z rana usmiech na gebie jak obejrzałem tego typu ciekawą wrzutę a Twój zestaw rozrządu zapierdziela w mojej Adi jeba..tki, że uj, w koncu mogę trochę pocisnąć z miejsca i nie obawiać się, że cos mie w tym rozrządzie jeb..nie
-
B6 DIVISION
Łukasz współczuję, ja niestety nie mam znajomego mechanika, i mając ori części - pełny rozrząd, wolałem pojechać z autem do salonu Fiata, gdy mogłem pojechać do Skody. W salonie FIata oświadczyłem, że autem zamierzam jeździć kolejne 5-7lat i dlatego zainwestowałem w ori części, jak też zasugerowałem, że przyjdzie mi jeszcze raz wymienić w tym aucie rozrząd. (to po to by nie kusiło nieuczciwego typa) . Jak okazało się, musialem oczywiscie wymienic dodatkowo napinacz paska alternatora (dali zamiennik) oraz ponoc jakis przewod gumowy byl sparciały (mechanik po zdjęciu przodu auta ruszyl jakis przewod i ten sie posypał i trzeba bylo wymienic na nowy zbrojony (na fakturze wyceniony został ten element) tylko, że ja nie dopatrzyłem się nigdzie nowego wężyka w komorze silnika, oczywiscie odbierajac auto po 16:00 mechanika ktory mi to robil juz nie bylo wiec kierownik dzialu oddajac fakture i kluczyk nie bylby w stanie powiedziec, który to byl przewod. zreszta porysowali mi jedna fele z przodu bo nie potrafil ktos zdjac dekielka przy wymianie koncowek drążka kier..
-
B6 DIVISION
może ktoś potrzebuje szuka 50 zeta? Włącznik PDC Chrom Audi A4 B6/B7 Idealny (4342449360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
No na system Bose mozna sie by rzucic kto jeszcze nie ma
-
B6 DIVISION
Zestaw kluczy spline zamowiony i czekam na wysylke wiazki Bose, juz nie moge doczekac sie by rozbebeszyc podloge i pociagnac wiazki pod szyby i audio. Poki co zblokowany
-
B6 DIVISION
O otototo chcialem to samo napisac Tomek
-
B6 DIVISION
Ahaha aż taka wampirzyce masz w domu Kaju? Ja tam przygruchałem sobie znośną kobiecine
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
036242 4me i masz towarzysza na to monster party żarcik ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- Dla mnie za daleko troche w sierpniu bede mial impre motoryzacyjna u siebie w Ełku zreszta jak co roku,- B6 DIVISION
a od kogo ty brał te cudeńko, że nie ogarnąłeś podłączenia kostki? nie ukrywam że mi chwilę zajęło kiedyś dojście co gdzie wpiąć gdzie piny przełożyć ale temat ogarnięty został szybko, gdybym jednak miał teraz ponownie przysiąść do tego to uuuuuu- B6 DIVISION
czy ta wiązka BOSE z obrazka na dlugość wygląda na kompletną? czy brakuje jej przynajmniej 1metra?- B6 DIVISION
a no yo odliczanie już rozpoczeło się, łóżeczko i wózek z nosidełkiem czekają ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- 3 do jaaaaaja:facepalm:- B6 DIVISION
aaaaa noo to co innego tez musze sobie go zainstalowac w swojej andromaszynie, zwlaszcza, że mobilenet za free ma się no to teraz odliczanie do mojej dzidzi termin na 22 sierpnia - B6 DIVISION