Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe jaki rocznik tego tlumika 2007r? Jak szybko wypalaja sie tlumiki takich produkcji? Ale faktem jest, ze do zderzaka S4 pieknie bedzie komponowal sie
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uuu to przy moich przebiegach to i 5-7lat bym spokojnie na nich pojezdzil chyba, choc mam na lato tez 'standardowe' 18" Panowie czy przy zmianie obu koncowek drazka kiery trzeba koniecznie ustawiac zbieznosc kol? I jaki to koszt? Czasochlonny?
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej, jak mi zacznie sypac sie zawieszenie to zglosze sie zapewne do Ciebie wlasnie po te MS'y, poki co do wymiany tylko koncowki drazka kier i febi juz czekaja na montaz
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja robie tak male przebiegi 5000-7000km rocznie ze moglbym w zawieszeniu i zamienniki wstawiac i szybko nie odczulbym zuzycia wazne ze ori rozrzad jedzie do mnie na tym nie bede oszczedzal
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz Józek te dwa lemforderki za 200zl bo szybko pojda i nie zdazysz ich wziac
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a no właśnie wkońcu zdecydowałem się i kupiłem po wielu miesiącach gdybania. wziąłem wersję Bang&Olsena ponoć lepiej gra od gołej wersji. Teraz pytanie jak to ludziska podłączyliście? do wzmacniacza? ja mam czarny i nie wiem czy wpinać się do wtyczki z ori subem co mam w półce (sedan) czy gdzies indziej? w sumie mam nie wykorzystane kanały L/P przód we wzmaku to może jakoś pod to podpiąć się? ale możliwe, że inne pasmo idzie na te kanały i lepiej podpiąc się pod kanał suba we wzmaku? jak myslicie
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hi Ludziska, Edytko pytanie do Ciebie, montowałaś może dodatkowy ori sub z Q5 do bagażnika? o coś takiego?
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sieeemka
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi panowie chodzilo tu bardziej o to czym one tj te napinacze roznia sie, czujnikiem cisnienia oleju? To jaki byl montowany na tasmie fabrycznej? Czyzby pozniej poprawili go czy jak? Procz napinacza slyszalem ze warto wymienic tez lancuch bo wymieniajac sam napinacz mozna go szybko zajechac starym rozciagnietym lancuchem?
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki element warto jeszcze wymienić prócz rozrzadu i pompy wody? pasek od klimy i alternatora? jest tam jeden pasek zgadza sie? chcialbym zalatwic za jednym podejsciem to co znajduje sie za pasem przednim i wypadaloby to wymienic przy okazji wymiany rozrzadu ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- ktory napinacz był w końcu montowany w fabrykach audi do 1.8T? NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU AUDI A3 A4 B5 B6 1.8T (3997283437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU AUDI A3 A4 B5 B6 1.8T (4036512284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    300-400zl? W takim przedziale widzialem na alledrogo
  12. Marcin dzieki za fotostory, szkoda ze nie wrzuciles fotki zderzaka od wewnetrznej strony jak dokladka siedzi juz na zderzaku. Łączyles to na jakies nity, sruby, dodatkowo czy tylko nalozyles zatrzasnelo sie i to wszystko? Jak rozwiazales sprawe kratek ich umocowania aby nie wypadly? Hehe maly update wskazany
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/dolna-atrapa-grill-s4-zderzak-s-line-283071/ Oraz http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/docinanie-zwyklej-gory-zderzaka-przod-dokladke-s-line-318145/
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czee wszystkim. A dojazdowka 17" bedzie za mala na tego suba?
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zasadnicze pytanie Panowie mam czy wzmacniacze BOSE czy to czarny czy srebrny w B6/B7 i A6 C5 różnią się jakimis dodatkowymi wtyczkami sygnału wyjściowego do głosników? tzn czy któryś miał wyjście na wiecej niż jeden subwoofer? cały czas chodzi mi po głowie drugi sub do bagażnika z audi Q5 i mysle jak go podpiąc pod swój czarny wzmak podpiać sie do wtyku we wzmaku skad idzie sygnal na subwoofer? wzmak wytrzyma na 1 sygnale 2 suby? czy beda grały oba ale na pół gwizdka i skóra nie warta wyprawki?
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no brałem pod uwagę YATO właśnie, kosztują rozsądny pieniądz 163zł na alledrogo
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a spox dzieki Tomek za info tak pytalem bo nie wiedzialem jaki bedzie bardziej uniwersalny i czy przy wyborze trzeba sugerowac sie mocno przedziałem cenowym?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaki najlepszy klucz dynamometryczny bedzie do naszych audiczek? 3/8" 14-110Nm wystarczy do wiekszosci rzeczy? tj dokrecanie kół jak i elementow pod maską przy silniku? czy lepiej 1/2" 42 - 210 Nm? andr3i u siebie tez musze zrobic logi Vagiem bo cosik mi za glosno pod maską zrobilo sie ale przy kolektorze koło głowicy
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i po show "Death Race" w Ełku na Mazurach trwalo 4,5h bylo na co popatrzyc byly raidy i demolka hehe kraksy i autka fajczyly sie jezdzily na flakach. Za rok bedzie II edycja zapewne
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemaaa pikny sloneczny dzien dzis na Mazurach lece za pol godziny na jakies show ala Destruction Derby na plaze miejska maja sie furki rozwalac
  21. a idz Ty łowco okazji powinni na Discovery zrobić program z Twoim udziałem hehe nadawałbyś się
  22. jak masz kupic sobie lustrzanę jak wszystko pakujesz w tego furacza hehe, jeszcze gdyby pod maska bylo V8 to praktycznie S4 jakby nie patrzyć
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    true true, tez tak mowie
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem wiem córe bydziesz mial hyhy, mi na poczatku bylo wszystko wsio egal, ale po rozmowie z kumplem z pracy ze on majac syna ma drugie dziecinstwo klocki lego, samochody sterowane, gry na kosnoli, to tak pomyslalem sobie ze hm nie glupie nie glupie i do fascynacji do Audi latwiej byloby zaszczepic boya anizeli dziewczynke, a potem zrobic z niego najlepszego mechaniora haha co by mi kolejne audice robil w przyszlosci haha
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a Tomaszu żonka w poniedziałek 10 marca idzie na badanie i już powinno się wszystko wyjaśnić hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.