Treść opublikowana przez milart
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Też mnie to drażni. Wszędzie nadruk S lub S-line jak by nie mogli zrobić tego samego bez nadruku. Jest to jeden z powodów dla których kupiłem kolejne AUDI bez S-Line. Wolę cichociemne:wink:
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Też mam ten lakier. Utrzymanie go w bdb stanie to masakra jakaś. Zawsze chciałem czarny a teraz mam i nie do końca się cieszę z tego powodu. Jak się dobrze nie nawoskuje to ledwo to wygląda:kwasny:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Fajne fajne. Gratulacje i powodzenia w użytkowaniu.
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Ładna fura. Też bym chciał mieć MMI 3g:kox:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Zestaw upolowałem z pomocą kolegów wrclaguna i dobry1. To oni wskazali mi odpowiednie zródło:decayed: Przy okazji dzięki za pomoc. Więc jeżeli coś to kontaktuj się z nimi i powinni Ci pomóc.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Kupiłem za niewielkie pieniądze system mocowania bagażu. Szyny były poobdzierane więc postanowiłem je odrestaurować. Efekt: http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/A4%20B8/20130103_100031_zpsac56b758.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/A4%20B8/20130107_085659_zpsc175fce3.jpg Brakuje mi jeszcze docisku elastycznego. Jeżeli macie dojście do czegoś takiego(w dobrym stanie) za niewielkie pieniądze to będę wdzięczny za kontakt.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dzięki. Przyznam, że trochę chorowałem na taką konfigurację i samochód w innej nie wchodził w grę. Nawet fotele s-line jakoś mi do końca nie podchodziły i zawziąłem się znaleźć dokładnie takie. Wasze opinie utwierdzają mnie w przekonaniu, że to była dobra decyzja:wink:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Jest dokładnie tak jak piszesz:wink: ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ---------- Na żywo drefffko wygląda spoko, ma chromowane obwódki na brzegach więc ładnie się komponuje z B&O i nakładkami:decayed: Co prawda alu bym nie pogardził bo miałem w poprzednim samochodzie i świetnie wyglądało:naughty:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Długo się do tego zbierałem i przyznam że czekałem czy nie trafię taniej. Na ebayu wciąż drożej niż w ASO więc decyzja zapadła. A zdjęcia z Twojej fury tylko mnie upewniły że warto:wink:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
W DriveSelect przestawiłem to, że po włączeniu zapłonu nie jest domyślnie ustawiony na AUTO tylko na INDIVIDUAL(a tu ustawiłem już w MMI silnik na dynamic, zawieszenie i układ kierowniczy na auto). ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Świeżo założone: http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/A4%20B8/DSC00297_zps2eee5799.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/A4%20B8/DSC00296_zpsc74038e6.jpg
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Mieliście może do czynienia z czymś takim: Podi.ca | Gauge solutions for Audi and VW
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dokładnie tak. Zapomniałem napisać
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
a) Przeciwmgielne: 09 - Central Electric zamieniasz w 4 bajcie bit 0 z 0 na 1 lusterko po stronie pasażera i wydaje mi się że w każdym
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Super efekt:wink: Co do koni to myślę, że przynajmniej 20+:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Bardzo ładne nakładki.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Toć na pierwszy rzut oka widać że kumaci:wink: Fajne mody i naprawdę dużo pracy w to włożyłeś. Ciekawy jestem jak często będziesz z tego korzystać bo ja w A5 kolegi wytrzymałem jakieś 20 minut no ale to wszystko zależy od stylu jazdy.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Też już sobie zamówiłem takie nakładki:banan: Miałeś w zestawie jakąś instrukcję jak to założyć? Jakieś problemy z instalacją? Daj jakieś foto po założeniu.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Jeszcze nie wiem. Jakoś po nowym roku podjadę sprawdzić.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Cena nie jest jeszcze tragiczna. Na ebayu kosztują podobnie + przesyłka = lepiej kupić w aso i przynajmniej wiadomo że oryginał.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Piękny prezent:wink: Też się za takim rozglądam..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czyżby porcelana?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Wzajemnie. Mam nadzieję że będzie jeszcze okazja coś razem podziałać.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
A więc wczoraj spotkałem się z kolegą wrclaguna i z tyłu zawitały ledy:decayed: http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/A4%20B8/ledyty1420_zpsf1401ee6.jpg Świecą super. Dzięki za pomoc i pozdrawiam. Dzisiaj z kolei zająłem się przygotowaniem(złożeniem), konserwacją kół letnich(żelem TurtleWax NANO) i konserwacją skóry (mleczkiem TurtleWax z serii Premium). Efekt: http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felunek%20lato%2018%20cali%20i%20konserwacja%20tapicerki/DSC00176_zpsc3e3a927.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felunek%20lato%2018%20cali%20i%20konserwacja%20tapicerki/DSC00174_zpsb712e380.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felunek%20lato%2018%20cali%20i%20konserwacja%20tapicerki/DSC00172_zpsc4cf8edc.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felunek%20lato%2018%20cali%20i%20konserwacja%20tapicerki/DSC00175_zps1a93bef9.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felunek%20lato%2018%20cali%20i%20konserwacja%20tapicerki/DSC00182_zpsb37a44ba.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felunek%20lato%2018%20cali%20i%20konserwacja%20tapicerki/DSC00183_zps53f6f419.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felunek%20lato%2018%20cali%20i%20konserwacja%20tapicerki/DSC00184_zps374c1967.jpg Teraz czekam lata i po założeniu kółek test vmax:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wynik super. Zawór wymienisz i problemu nie będzie. A ostateczne 220 już pewnie Ci spać nie daje hehe:wink: Teraz przynajmniej wiesz co jest nie tak. Założone wczoraj lampy działają i pięknie świecą Wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Gratulacje. Lepiej żeby Ci się to wszystko na zdrowiu nie odbiło i tego Ci życzę.