Treść opublikowana przez d4widoV
-
Problem z wycieraczkami
na 100% masz zapieczone ramiona wycieraczek. Nie uzywaj ich poki co bo sie moze stac gorzej, tutaj masz linka do tutoriala co i jak - CLICK!
-
Skrzynia automat
z sosnowca znalazlem jedynie Auto-Max bodajze. Na google nie ma zadnego swiata automatow, masz jakis adres?
-
halogeny wypiaskowane - czym spolerowac
niestety nic takiego nie znalazlem z meguiars'a oprocz PlastX - ale to do polerowania plastikowych szkiel, nie szklanych.
-
Szybko mrugajace kierunki na ledach
no wiadomo, ze moc swiecenia jest przej**ana, zreszta co sie dziwic - 90 zl/szt. ... Ale az dziw ze nie ma w tych ledach pomyslanej sprawy z opornoscia. lecz jesli planujesz zalozyc na przod tez ledowe to kierunki moga w ogole nie swiecic, wlasnie z powodu za malej opornosci, takze najpierw musisz rozwiazac problem z tymi na tyle lampami zanim zalozysz na przod kolejne :-)
-
halogeny wypiaskowane - czym spolerowac
Moje halogeny sa strasznie mocno wypiaskowane, doradzcie czym to zetrzec i czym wypolerowac je zeby przywrocic ich blask?
-
Skrzynia automat
A skąd mądrusiu wiesz jaka to skrzynia a może to multitronic a tam się filtru nie wymienia no chyba że przy rozbiórce skrzyni.Bo kolega nie napisał jaka to skrzynia tylko że automat. gosc ma B5 z 1998 roku, wiec nie moze miec multitronica :-)
-
Żarówki LED do postoju
Jasne, dzis okolo 23 zapodam fotki :-)
-
Skrzynia automat
W B5 raczej z tego co wiem, to zalecana jest wymiana, gorzej w B7. Ja tez planuje zrobic wymiane oleju, ale chce od razu wykonac dynamiczna, poki co obdzwonilem 4 serwisy w okolicy (śląsk) i nikt nie chce sie tego podjac. Oferuja jedynie wymiane statyczna za ~600-700 zł... 40 minut roboty wg. nich. porazka
-
czy grill pasuje
Witam, planuje zmiane grilla na ten z S4 i tutaj pytanie - mam wersje mojej B5 po II lifcie, powiedzcie jakis grill z S4 bedzie pasowac i jaki jest w zasadzie najlepszy, czym sie roznia? Na jakie roczniki musze patrzec zeby P&P pasowal z gory dzieki
-
Żarówki LED do postoju
H6W masz z tego wzgledu ze masz ori lampe z ori xenonem :-) Ja posiadam te - CAN-BUS LED H6W Bax9s 5xSMD auta z komp. MEGA MOC (2589463490) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. posiadam je od 3 miesiecy, swieca naprawde mocno, kolor jest bialy, podchodzacy lekko pod niebieski (jak kazda) - bo tez nie przepadam za tymi 'fioletowymi', az dziwie sie nie ktorym ze jezdza z takimi, miskow u nas to az razi w oczy. No i maja CAN BUS, nie ma bledow o przepalonej zarowce
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
panowie, w koncu sie biore za ogarniecie wygladu mojej furki i mam kilka pytan o etap: 1. Mycie szampon pacific blue 2. Jakas glinka (?) - jaka bo planuje kupic 3. Tutaj cos czym moglbym lekko ryski ogarnac (rowniez te pod klamkami) 4. collinite 476 Oczywiscie jak wiem, ze recznie nic nie zdzialam dlatego zakupilem polerke silverline (wazne ze ma reg. obr. I stabilizacje obr.). Poleccie jakie pady, czego i kiedy uzyc jeszcze. Aplikatory gabkowe z megsa mam i sterte mikrofibr :-) A i jeszcze posiadam politure z megsa
-
Niestety MULTITRONIC i miganie wskaźników.
sry za offtop, ale czy moze ktos z was polecic kogos/jakis serwis na slasku co by zrobil wymiane dynamiczna w tiptronicu b5 99'? Bo wszyskie serwisy ktore w okolicach sa to tylko wymiane statyczna zrobia...
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
nie ma takiej gdzie kierunek jest na ledzie. ja do siebie chciałem wsadzić ledy w oprawce żarówki ale częstotliwość migania się zwiększyła chyba 4-krotnie nawet jakbys je zostawil to by sie bakły po tygodniu, bo za mala opornosc :-)
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
Junior a jak u Ciebie to wyglada z tymi lampami powiedz, ile masz je czasu i jak jest z najwazniejsza rzecza - czyli parowaniem. Bo raz w zyciu posiadalem nie ori lampy w ibizie i po deszczu jednym je sprzedalem ;-) jak się zabierzesz to jakieś fotostory zrób w warsztacie ciekaw jestem co tam ulepisz Junior a jak wyglada sprawa w tych lampach u Ciebie - ile je masz czasu i czy paruja Ci?
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
do avanta sa jakies dobre i sprawdzone ledy na tyl? i daja dobre swiatlo? do sedana to wiadomo ze sa
-
Postojowa LED T4W
tez z can busem i jakies drozsze, ale na gwarancji najlepiej. Odzalujesz kilka zł mniej, a kupisz kilka razy wiecej zarowki :-) Te tanie zawsze sie bakają, wiec naprawde nie ma co zalowac.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
panowie, jakis dobry specyfik do czarnych uszczelek i tych pod zderzakiem listw w macie, bo przelecialem politura auto i w niektorych miejscach mam pomazane tym. Tylko taki zeby listew chrom nie zbryzgal :-D
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
super furka, rezanka w ciul, ale efekt miazdzy ;-D
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
nie mowie, ze dlugie sa zle, ale wiecej miejsca na atrapkach nie ma, to jest bol :-)
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
ale kupa, niestety te swiatla maja rozmiar 280mm, a u mnie z halogenem jest max miejsca ~225mm :-/ musze szukac dalej, a szkoda, bo jak te sprawdzone byly... ehh..
-
Co zastosować po polerce lakieru ?
tempo to tempo... Tym to lampy sie poleruje najwyzej :-) lekkoscierna pasta przelec i wykanczajaca, a bedzie efekt Fachowcow masz tutaj w brud przeciez, sam zrobic to mozesz tak samo a z mniejszymi kosztami, o ile masz czas :-)
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Hehe, spokojnie :-) zrozumialem wczesniej, tylko zle to sformulowalem w moim poprzednim poscie, moj blad, no offence :-) To musze tylko sie dowiedziec jak ze spasowaniem do zderzakow po II lifcie i kupuje :-)
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
klosz plastik i metal? Takiej mieszanki nie spotkalem. :-) jakby bylo szklo to lepiej, a powiedz mi ile czasu na nich operujesz? i rozumiem ze nie zaparowaly ani nic? Ale zderzaki miedzy liftami chyba sie nie roznia az tak bardzo
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
One mieszcza sie w kratkach z halogenami i ten ukos pasuje dobrze w B5 po II lifcie? W zasadzie mnie bardziej interesuje kwestia materialu tych dziennych, z jakiego sa wykonane. Obudowe maja metalowa i klosz szklany? Tak jak philipsy? Bo tylko philipsy nie zawiodly mnie pod tymi wzgledami, ale nie ma ukosnych niestety.
-
Duże spalanie przy emeryckiej jeździe!!17l/100km Miasto.
No zgodze sie, ale ja juz 450km zrobilem, chyba jutro zajade zeby obadal to. Bo liczylem sie z tym ze auto bedzie spalac 15l/100km LPG na pelnej pi*dzie, a nie z ograniczaniem sie :-)