Treść opublikowana przez d4widoV
-
klimatronic z grzanymi fotelami do konsoli na male radio?
8d0 820 043n
-
Do kogo z wyprost. kiery po zm. zawiechy?Mechanik?Czy tam gdzie zbierzność ustawiali?
metoda prob i bledow
-
A4 b5 navigation plus zmieniarka szwankuje
mysle, ze czas juz swoje zdzialal jesli chodzi o zmieniarke :-) naprawa raczej nic nie da, bo juz kilka osob na forum to robilo i tak nie bylo efektu. Lepiej sprzedaj to za grosze a zakup sobie emulator zmieniarki za ponad 200 zl a bedziesz mial czytnik mp3, sd.
-
Przejśćiówki z ori radia na inne
radia pioneer'a wspolpracuja z BOSE bo sa przejsciowki do BOSE, ale raczej jesli chodzi o zmieniarke a tymbardziej wyswietlanie na fisie info o stacjach to tylko na ori radiu
-
Lusterko i tryb skandynawski
a czym sie rozni tryb skandynawski od naszego?
-
kupie wzkaznik paliwa- pływak
nie ten dzial, napisz tutaj - Kupię
-
Demontaz zderzaka do wymiany chlodnicy
nie, pasa nie musisz zdejmowac, lampy tez tam w niczym nie przeszkadzaja, takze do roboty :-)
-
Demontaz zderzaka do wymiany chlodnicy
sciagasz zderzak a ppzniej masz na widoku najpierw chlodnicw klimy, odkrecasz ja tak zebys mogl ja na bok odstawic (oczywiscie nie odpinajac wezy bo czynnik caly poleci) i masz dostep do chlodnicy wody.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
do tych co poszukuja LEDow H6W - CAN-BUS LED H6W Bax9s 5xSMD auta z komp. MEGA MOC (2670344445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Swieca i nie wywalaja bledu (u mnie w B5 wywalaly inne).
-
pytanie o malowanie oslony silnika
oslone na silnik malowac? Masz na mysli ta na spodzie co jest? Przeciez to tak jakbys chcial pomalowac cale podwozie w kolor...
-
Tempomat
zajrzyj tutaj - http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-montaz-tempomatu-19883/
-
Przyciski konsoli środkowej
od taxi byly 2 przyciski: od wlaczania oswietlenia podsufitki i wlaczania 'koguta'. i jeszcze jeden dla policji byl
-
Zderzak lekko odstaje jak poprawić?
nie urwa sie, to sa mocne rzeczy :-)
-
Polerka lakieru - bardzo ogólnie
Ale tzn. Jak 'mocno' slabnie jego trwalosc? W jakim stopniu? Np. Sam colli 476 bez BH trzyma dobre 2 miesiace, to z BH mniej o 2 tygodnie?
-
Środek do czyszczenia deski rozdzielczej
Taaa, PLAL do opon... ekonomicznie... Ale popsikasz i ciagnie kurz i piasek jak nie wiemm to dziadostwo, zainwestuj w jakis porzadny dressing do opon a efekt trwaly na dlugo
-
Dziwna sprawa z chłodnica
najprosciej bedzie jak zdejmiesz zderzak, jest on trzymany na 2 sruby za zaslepkami halogenow i na slizgach na blotnikach. 5 minut roboty a masz elegancki dostep do korka spustowego
-
Po wymianie termostatu i czujnika - temperatura 96st
i co sie martwicie, ja mam na normie 98-100 po wymianie ori termostatu i jest klasa. Widocznie tak ma byc.
-
Czułość pedału hamowania
Spodziewalem sie, ze chodzi o odpowietrzenie za pomoca sprzetu innego niz wezyk + pedal hamulca. ja tak zawsze robie, szalu nie ma jesli chodzi o czulosc hamulca. gumki wymienilem w zaciskach tez i bialy smar i znaczna poprawa. Ale wiecej bede oczekiwac jak zmienie kpl tarcze 312mm+klocki. planuje do Ciebie sie odezwac deva :-)
-
Polerka lakieru - bardzo ogólnie
no, Black Hole, sam jestem ciekawe efektu jak zastosuje na swojej czarnej-perle i pozniej colli 476
-
Wosk, teflon itp... jaki, gdzie?
collinite 476 najlepszy, efekt rewelka
-
A4 B5 1.9 TDI 99r mokry dywan pod nogami kierowcy jaka przyczyna ?
chyba ze uzywales/probowales uzywac spryskiwacza tylnej szyby, ale nie leci to wtedy tez :-D
-
Wymiana kierwonicy ze zwykłej na kierownice z tiptronickiem
no przekladka nie problem, z tym ze wlasnie wiazke musialbys podciagnac kabli z tasma zeby przyciski +/- chodzily. Ale czy to warto? Ja bym tego nie robil. Zainwestuj lepiej w kiere 3ramienna z eSy :-) chyba ze taka juz masz :-)
-
Czułość pedału hamowania
a blok ABS w jaki sposob sie odpowietrza? i ogolem jaki plyn hamulcowy zalac najlepiej jesli bede wymieniac, bo przed pierwszym sniegiem by bylo dobrze to zrobic :-)
-
Problem z temperaturą płynu chłodzącego po wymianie rozrządu
no jesli to termostat walniety (kupiles ori termostat?) to na pewno odczujesz to na duzym spalaniu na tak niskich temperaturach. Ale raczej czujnik
-
Środek do czyszczenia deski rozdzielczej
Autoglym Interior Shampoo - dobry, nie drogi, wydajny :-) polecam