Treść opublikowana przez d4widoV
-
2.8 V6 - czujnik temperatury oleju
przyczepiam sie do pytania kolegi. Tez planuje go wymienic, bo ten na zegarach mi pokazuje jakies 80st. A na vagi i climatronicu trzyma po 90
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
nawet nie mialem pojecia ze takie bajery sa do RNS-D bylem pewien ze tylko takie cacka sa do RNS-E
-
Numery filtra,oleju dla skrzyni AUDI A4 B5 AEB skrzynia tip tronic CJQ
6l oleju, ale ja planuje dynamiczna zrobic to chyba ponad 10l lepiej kupic?
-
[B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
no boczki w eko-logicznej skorce calkiem inaczej wygladaja niz material, ale przejsciowo dopoki nie zlapiesz okazji na boczki w skorze to wystarczy a dywanik (wykladzinka) wyprana w Vizirze? ogolnie najs, powodzonka w rzezbieniu
-
[B5 FL] Logo na atrapie chłodnicy
jak ci ktos go zajumal to znaczy ze go albop wylamal z zaczepow i w zasadzie jest nie do uzycia albo miales go jakos wyrezanego extra :-D Kupisz na forum na pewno taki emblemat, udziel sie w dziale kupie
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
niedawno sprzedałem swoje LEDy narazie zostawiam u siebie klasyczne polifty tak wogóle jak kupowałem pod koniec 2011 LEDy do siebie to dałem 750 PLN, a teraz nówki sztuki takie same za 450 można już kupić junior, przeciez te co Ty miales to sa ciagle na allegro po 749 zł, tanszych nowek nie widzialem - LAMPY TYLNE LED AUDI A4 B5 94-01 AVANT RED WHITE (3023436151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- zamawiam takie! kurna! a cale w ledzie planujesz robic?
- Pomoc w sprawdzeniu sond
-
numer pokrywy podłokietnika
jesli masz kolor czarny (onyks) to 8D0864245H GSX
-
Pomoc w sprawdzeniu sond
a zrobiles za pewne powyzej 20kkm na tej instalce? Zreszta bezsensowna rzecza by bylo jechac na regulacje z bledami sondy bo zawsze krzaki wyjda. Sprawdz napiecia sond multimetrem i ewentualnie zmien a pozniej dopiero zajmij sie LPg
-
kupno wkladki zamka
mam taki problem, otoz zauwazylem ze wkladka zamka od klapy jest zdewastowana w jakis dziwny sposob od wewnatrz, ze kluczyk do niej w ogole nie wchodzi to pomyslalem czy jest opcja zamowienia wkladki zamka po VINie zeby pasowala do oryginalncyh kluczykow. Gdzie takie cos mozna zamowic w razie czego? i jakie to koszta
-
Kolor Waszej OOOO
w moim wyborzw audi zalezalo mi na: 1. Silniku 2.4 V6 2. Automat 3. Grzane d*py, full skora, 4x el. Szyby, lusterka, zawieszenie 1be; el. Fotele, xenon i 2din Kolory kazdy oprocz czerwonych, czerwono-podobnych i dziadkowych :-D (takie brazowe) Oczywiscie znalezc takiego bylo nie lada ciezko i odchodzilem juz od zmyslow i mialem juz sie poddac i kupic jakas wersje z welurem. Ale sie udalo i nie zaluje i mam czarnucha w metallicu :-) i nawet navi rns-d bylo ale juz zmienione :-)
-
Polecane opony letnie
Ja z poczatku rozgladalem sie za Goodyear F1 Assymetric ale z tego co czytalem to strasznie szybko znikaja. dlatego zdecydowalem sie na Nokian ZG2 tez sa asymetryczne.
-
czujnik poziomu oleju
no wlasnie tak zrobie, ale to za 10tys km dopeiro :-D bo tyle co wczensiej zalalem motula 5,5l to po 3k km ucieklo te 2l co pisalem i teraz po zmianie uszczelek dolalem znowu, takze zmienie na pewno przy wymianie i oczywiscie ori. Aha a jak juz mowicie o kontrolce maski i FIS, jak otwieram maske przy odpalonym aucie to na FISIE powinno byc widac ze maska otwarta? bo ze drzwi i klapa to mi sie pojawia, ale maska to raczej nie
-
czujnik poziomu oleju
no to kicha, to widocznie czujnik kaput, bo u mnie grubo ponizej minimum bylo i nic nie swiecilo, a test kontrolek robilem to swieca. A z wymiana tego czujnika to wiaze sie spuszczenie oleju mam rozumiec?
- Wisko
-
Numer części, podgrzewana kierownica.
nie bylo takowej? jakos na forum spotykalem sie ze w 4-ramiennych multifunkcjach w B5 byly grzane kiery, wlaczalo sie wtedy gdy sie wlaczy ogrzewanie fotela kierowcy
-
czujnik poziomu oleju
Witam, ostatnio zmienialem u siebie uszczelki pokrywy zaworow, bo olej niemilosiernie spierdzielal mi z silnika, jak sie okazalo byly tam stare i juz popekane (doslownie jak beton ) uszczelki. No i uzupelnilem olej jakies 2l. na bagnecie, a przed wymiana bylo ponizej minimum. A kontrolka na FISie o stanie oleju sie nie zapalila. Mozecie powiedziec kiedy dokladnie sie ona zapala? Ile musi ubyc oleju zeby zaswiecila sie? Bo u mnie 5,5 l wchodzi. wiec bylo 3,5 l i nadal nie bylo kontrolki. Bo to troche dziwne zeby kontrolka miala sie zapalic np. wtedy gdy juz nie bedzie smarowania. Czyzby czujnik byl do bani?
-
mocowanie akumulatora A4 b5 tdi
widocznie masz wiekszy niz zalecany. Tez sie tak zalatwilem raz, bo w moim silniku zalecany jest 72Ah, a zakupilem 85Ah wg. katalogu centry i kupa. Nie miescil sie, bo miejsca jest tylko na 72Ah. Pwned
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
sie pstryknelo fotki pod Jazz Clubem powodzonka w m(i)odzeniu
-
Montaż gazu
za 100 zl to powinienes miec wlew ale z gotowym wejsciem, a nie na przejsciowe, walcz o swoje, w B5 z palcem w d**ie sie miesci i jest elegancja francja
-
Jakie klocki i tarcze wybrać???
ETKA wersja Trial :-D albo shareware
-
Awaryjność silnika 2.8 ?
no to rzeczywiscie krotka, u mnie w Tiptronicu przy 3tys. obr. mam 140 km/h
-
Listwy boczne pomocy
bajer ala starsze BMW i tyle
-
Gdzie tankujesz lpg ? Jaka różnica w kilometrach ?
pewnie na borach zawsze, bo na wojska polskiego zawsze pare groszy drozszy gazik :-D ja tak samo zwykle orlen, ewentualnie BP
-
Schemat podłączenia podciśnień 2.4 B5
Na wieczor Ci pokaze jak u mnie ida. Bo sam niedawno je wymienialem bo wszystkie byly popekane jak cholera.