Treść opublikowana przez d4widoV
-
Rozpórka górna
szkoda ze nie wiadomo czy dolna rozporka ori byla montowana do wersji ze skrzynia Tiptronic
-
Ogólne wiadomośći przerażają
No w Tiptronicu sprawa sie bardziej komplikuje, bo do chlodnicy ida przewody oleju ze skrzyni, ta chlodnica sie trudniej odchyla
-
Czy tak powinno przyspieszać V6 ?
moje 2.4 bez Q i Tiptronicu znacznie lepiej targa, a leci powyzej 210km/h, cos nie tak musisz miec.
-
Przekładka Całego ori alarmu b5
a ktos wie, czy mozna syrenke ori wymienic na inna, o innym sygnale? mowa o B5, bo kurde, zawsze bylem przyzwyczajony do tego, ze jak zamykam auto to jest sygnal. Wobec tego jakis czas temu sobie vagiem zakodowalem zeby wlasnie byl sygnal przy zamykaniu, po probie jak uslyszalem takie jedno 'pierdniecie' to od razu przekodowalem to spowrotem moze ktos pomoc w tej kwestii?
-
Montaż LED zamiast postojówek
to samo mialem w swojej B5, zaraz po kupnie lampy poszly do Gwertego na przerobke na Bixa i jak przyjrzalem sie lampie to xenon 4300k ladny kolorek a komora obok super-ZÓŁĆ powiedzialem, oj nie - zakupilem takie same jak Ty, mam je od 1,5 roku juz i smiga wszystko, dzis na wieczor ciachne foty, to zobaczycie Edit: w sumie wieczor jest od 3 godzin bo ciemno jak w du**e
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
tragedii nie ma, ale nadal stwierdzam, ze jakby byly kratki ala grill S4 (czyli Pionowe bardziej wystajace) bylob osom
-
Audi A2 1.6 fsi 110km Open Sky
Ping-pong niezly z tego autka czytajac zachwalki waszych kobiet o tym A2, zawolalem moja i zapytalem co o tym aucie mysli, odpowiedz byla "ladne, ladne" wiec cos w tym jest
-
Pije za dużo LPG i PB; quattro
nie no poważnie kolego, to co masz pod maska z ta instalka to jest niezly meksyk az sie dziwie ze ten gazownik sie nie pomylil przy wkladaniu tego, albo montowal na zasadzie "zapomnialem tego kabelka podciagnac, to go na szybko przez srodek" - i tak wszystkie inne
-
przegrzane tarcze
na pewno gumy spuchły od smaru miedzianego
-
środek do polerowania dekorów
tak samo uzywasz past polerskich wlasnie do plastikow
-
Przerobienie lamp tylnych orginalnych na Ledowe
dokladnie, pisz do kolegi bidzio1, tu jest link do jego tematu - http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/oswietlenie-wnetrza-led-tylne-lampy-led-przerobka-lampek-a4-b5-303826/
-
Tiptronic ślizga na 2 i 3 biegu
Przede wszystkim automaty ...jakieś klocki albo wahacze też czasem wymieniają wysłane z one v ---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Piotr Tarka +48507144039...w googlach też jest info ... wysłane z one v Nom, ja tak samo z polecenia Artura robilem u nich skrzynie, co prawda 7tys zl poszlo i sie sadze z ubezpieczalnia ale skrzynia smiga :-)
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
mi jak po zahaczeniu o studzience oliwe wywalilo to 3 km zdolalem zrobic i przelozen juz nie zmieniala.
-
pomocy wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów V6
Ja jak wymienialem (10,5tys km temu) to mialem silikon reinza rez i git dotychczas
-
pomocy wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów V6
Wymiana bardzo prosta, uzzczelki zakup firmy elring albo reinz, pamietaj o odtluszczeniu dobrze pokryw i glowic gdzie przychodzi uszczelka, a silikon daj tylko w tych miejscach co widac ponizej:
-
Moje prace
Griffe, szacun za prace jaka wykonujesz. Swoja droga zachwalales bardzo Sonax Brilliant Shine Detailler i powiem Ci, ze po Twoich zachwałkach go zakupiłem i po 3 miesiącach od nałożenia Collinite 476 wczoraj przeleciałem swoja A4 nim i jestem zadowolony
-
Luźna tarcza.
Taki otwor z gwintem jest w niektorych wersjach silnikowych w b5, podejrzewam ze we wszystkich V6 bo ja sam w swojej b5 taki mam i widzialem jeszcze w innej b5 2.8 - bardzo przydatna rzecz
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Sprzedam - ogłoszenia komercyjne dla firm - Koledzy nie będą chcieli Cię wyrolować
-
Przelany olej silnikowy. Jakie konsekwencje?
No a uszczelka pokrywy zaworow? nie jest ulane ponizej jej? Bo najczesciej tamtedy bedzie wypruwac po przelaniu.
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
no to poprosze prototyp kratek z eSy
-
Zapala sie kontrolka oleju
dokładnie, to jest odpowietrzenie skrzyni korbowej, sprawdziłeś jeszcze eżektor czy jest drożny?
-
remoncik glowic itd porady
jeszcze uszczelniacz walu korbowego od przodu sobie wymien przy okazji, tez taka mala uszczelka, a wazna
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
Na blacie czy na kanale 49 Wysłane z mojego kalkulatora:))) no raczej na blacie nie okreslisz, ze jest 84 dokladnie?
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
Bo masz przód do rozwalenia i rozrząd dlatego masz takie myślenie....jak w innym modelu jest na "wierzchu" to można podmieniać do woli.... ...też mam z aso i spokój od 2 lat/ ok.115k ojjj tak Artur to jest to, caly przod do rozjebania, zrzucic pasek z rozrzadu i ... juz termostat na wierzchu dlatego tez kupilem z ASO i mam spokoj - zima nie zima - 98-99 na 49kanale
-
Ezektor - wymiana
wiem o nich, ale wlasnie nie wiem czy to nie z nich przyapdkiem nie ulewa sie jak cisne autkiem po autostradzie 200km/h, bo tak mialem ostatnim razem wlasnie, ze na wydechy olej sie polal i smrod w piz*u. a tych zaslepek nie wymienialem jak mialem zdjete glowice bo nie widzialem zeby bylo cos ulane przy nich