Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d4widoV

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d4widoV

  1. Jeżeli nie masz zaufanego mechanika, to radze samemu zrzucić pas przedni :-) naprawdę nie ma z tym filozofii dużej, chlodnice od kpiny odchylasz żeby czynnika nie zgubić i po problemie :-) a masz pewność że sam wszystko sobie skrecisz jak należy :-)
  2. no ale nie mialby z przodu zarzygane, tylko bardziej na wysokosci skrzyni dopiiero, wiem bo juz to przerabialem :-) a simmering z przodu od walu korbowego jest na wcisk, nie ma z nim tyle roboty
  3. d4widoV odpowiedział(a) na d4widoV temat w 2.4
    ja u siebie przede wszystkim tyl musze kompletny zmienic, bo padac zaczyna powoli, michal_g84 - Ty masz w 2.4 takie amory MTSa? Mozesz jakas aukcje pokazac z nimi?
  4. Lipa ze skrzynia Artur, a powiedz, gwarancje dostales na skrzynie na 50 000 od Synchrocaru? Jak tak to ciekawe, mnie po remoncie dali tylko pol roku, bez limitu km.. :-D
  5. d4widoV opublikował(a) temat w 2.4
    Siema, planuje na lato wymianke amorow i springow na przod i na tyl, planuje -40mm jakies i springi ala 1BE - nie chce gwintu! Na obecna chwile wiem, ze springi Eibacha komplet kupie za 580zl brutto, ale nie wiem jakie amory zakupic, dobre i -40mm bo z klasa wagowa tych silnikow jest problem, poradzcie cos
  6. ten drugi zestaw na pewno sobie odpusc, a PlastX'em zdzialasz calkiem niezle, jesli wlasnie przelecisz papierkami 1000/1500/2000/2500/3000 wczesniej powierzchnie i poswiecisz troche wiecej czasu na polerke reczna. Jak to wykonasz bedzie ci jeszcze potrzebne zabezpieczenie kloszy warstwa UV aby nie zżółkły klosze ponownie (wczesniej przemyc to zmywaczem silikonowym dla odtluszczenia) Headlight Protectantem - http://allegro.pl/meguiars-headlight-protectant-ochrona-lamp-i4609118443.html
  7. jesli chodzi o klekot po staniu 3tygodniowym to normalna rzecz, wszystkie plyny byly na dnie
  8. kuo srodek do usuwania kleju typu tar&glue, pozbadz sie go i sproboj wypolerowac, jak to nie wypali to wtedy dopiero zastanawialbym sie nad przyklejaniem
  9. d4widoV odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    ktos z silnikiem v6 znalazl amory na tyl zamienniki 1BE? bo na przod nie problem jak mi dzik mowil, ale z tylem gorzej.
  10. Wezyk to jeden z wielu podcisnieniowych od klap
  11. nie lepiej zakupic bylo nowy zamiennik? 60 zl gdzies kosztuje, wiem bo sam kupowalem, a efekt znacznie lepszy, a cena w porownaniu do uzywki tez niewiele wieksza
  12. No u mnie w trakcie jazdy (gdzie temp zewnętrzną wynosiła 32st.C) było na blacie 90 a jak trafiłem na korek to temp wzrastała na 100 a na klimatroniku 103 Kicker o którym mówisz wiatraku?
  13. d4widoV odpowiedział(a) na d4widoV temat w 2.4
    U mnie sprawa z gazem odpada niestety bo sterownik żadnych korekt nie robił. Ale teraz zwróciłem uwagę na inna rzecz: jak mam mocno zagrzana furke to przy gazowaniu (np. stojąc w miejscu na swiatłach) słychać głośniej wiało, może coś być to spowodowane z wiskoza?
  14. 1.Frimek 2. d4widoV
  15. Ją zawsze IPA przemywam właśnie 2x i cacy :-)
  16. lol, seriously? Taka amatorka? boshe...
  17. Megs Headlight Protectant jest kox pany, robiłem rowniez ostatnio Astre 3 (czy tam H), 4h roboty, ale Opelky tak maja
  18. d4widoV opublikował(a) temat w 2.4
    Witam, panowie o co chodzi. Jak mam zimny silnik, tzn. ma 90oC ale nie jest na chodzie z 10 min to ma kopa nieziemskiego, zas znowu jak jest zagrzany (dluzej jak pojezdze) to zmula jest.
  19. Kowi udziel info na temat tych srubek z podkladkami gumowymi do alu oslony
  20. paczuszka express, az sam sie zdziwilem ze z drugiego konca Polski dotarlo w niecala dobe dziekowac panie dzik
  21. dziku poprosze cenki: - Motul 8100 x-cess 5w40 5 L + 1 L - filtry manna do A4 B5 99' 2.4 ARJ powietrza, oleju - i zaproponuj jakas okej plukanke silnika
  22. tlenek ceru 50/50 z woda i polerka filcem
  23. no rzeczywiście kaszana, sam tak miałem i od razu mnie to zraziło, ale co poradzić, niektórym bardziej 'swiecące' dziadostwo sie podoba niż prawdziwa skoreczka
  24. Lepiej oczywiście wiertarka, na małych obrotach - ręce nie będą zmęczone a papierem to mozes zakończyć na 2000 ale po polerce jak przypatrzysz sie to mogą być niewielkie holsy, dlatego lepiej pomeczyc sie jeszcze Z choćby papierem 2500

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.