Treść opublikowana przez d4widoV
-
Jakie kołpaczki do tych felg?
powinny pasowac te: 8Z0601165F Z17 8L0601165A Z17 8L0601165D 7ZJ Wydaja sie bardzo podobne wiec mysle, ze podejda do tych felg rowniez
-
Jakie kołpaczki do tych felg?
tzn ktore dokladnie literki sie roznia, podaj przyklad
-
Jakie kołpaczki do tych felg?
oryginalny kolpak do tej felgi ma nr 8N0601165A Z17
-
Taśma AIRBAG porównanie
Tak, ta z koncowka AC jest nowszym zamiennikiem tej z koncowka J. Ale sa identyczne.
-
Wyciek spod rozrządu - simmering? Może coś innego?
no na pewno jest lzejsze, bo ze zdjec ktore przedstawiales miales tam totalny mix majonezo-maslowy jednym slowem silnik nie mial gdzie upuscic powietrza z siebie
-
parują lampy przednie
Siema, moje przednie lampy od jakichś 3 miesięcy mocno parują, wcześniej tego nie widziałem. Nie wiem czym to jest spowodowane, macie na to jakiś sposób? Dodam, że mam je od 2 lat, były robione przez Gwertego.
-
pomoc w usunięciu taśmy po odważnikach na felgach
resztki kleju usuniesz srodkami typu Tar&Glue , dla przykladu ValetPRO Citrus Tar&Glue Remover albo Nielsen Tar and Glue Remover link do jednego http://showcarshine.pl/usuwanie-owadow-i-smoly/529-valetpro-citrus-tar-glue-remover-refill-bulk-500ml-usuwa-smole-klej-i-gume-gratis-atomizer.html
-
Bagażnik sam się otwiera
kostki mozesz przemienic, ale podejrzewam ze mogl ci sie po prostu popsuc mikrostyk, a raczej styki co sa we wtyczce, u mnie akurat tak bylo, ze zasniedzialy a jak wypialem kostke od mikrostyku to styki zostaly w kostce... i lipa. A mikrostyki wyjmiesz jesli teraz wykrecisz blende z podswietleniem cala i dopiero dostaniesz sie do mikrostykow, one sa na zatrzaski plastikowe
-
Audi 2.4 V6
Dev, 2.4 ARJ ma 2 sondy
-
Jaki płyn/koncentrat z normą G12 ?
nawet skladnikowo G12 jest prawie identyczny do Borygo Nowego - rozowego. Je takze mozna mieszac smialo
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
na pewno duzo da, zacznij od tego
-
Delikatne falowanie obrotów, wypadanie zapłonu?
no niestety, ale do naszych V-ek ceny kabli WN to masakra, ja niestety z tych wzgledow jade na razie na janmorach, bo 500 wydac nie mialem w tamtym czasie
-
Bagażnik sam się otwiera
musisz wyciagnac cale mikrostyki, zdejmujesz z nich gumowa oslonke, jak to zrobisz bedzie tam aluminiowa blaszka, ktora na 90% bedzie utleniona (spuchnieta) i dlatego otwiera Ci sie sam bagaznik, sam to mialem. Wyjmiesz ta blaszke, przeczysc porzadnie szczotka druciana do 0 i prysnij jakims lakierem, i problem z glowy
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
Nie, sa odwrotne
-
Maskownica Bose
- Maskownica Bose
lewy przod 8D0035419A cena 56,21 zł prawy przod 8D0035420A cena 56,21 zł lewy tyl 8D0035435A cena 76,46 zł prawy tyl 8D0035436A cena 76,46 zł lewy tyl do sedana 8D5035405 cena 56,21 zl prawy tyl do sedana 8D5035406 cena 56,21 zł- Wyciek spod rozrządu - simmering? Może coś innego?
Bardzo odbiega od ori ten torpan ? Bo zastanawiam się nad tą dolną i górną Nie, jest w porzadku, ja od 2 lat mam wstawione tylne czesci odmy z toprana- Dym spod gorącego silnika
No ją tak zrobiłem przy pierwszej wymianie, co było błędem bo później i tak kupowałem nowe- Wyciek spod rozrządu - simmering? Może coś innego?
tak - to ta odma Nie, jest za kolektorem tak, ale one sa demontowalne i raczej nie zniszczone ezektor kupuj tylko oryginalny- dekielki fo felg aluminiowych audi
nr dekielka pasujacy do tej felgi - 4B0601165C- Potrzebuje czujnik
numer oryginalny czujnika polozenia walu - 058905161B- Nr dekielka
Jak widze (choc nie wyraznie) na tych fotach to ten standardowy taki szaro metaliczny dekielek, jego numer to 4B0601170- Nowe Reflektory do Audi a4 b5 z Homologacja RL (Pomocy!)
Zadnego z powyzszych nie kupuj, sa to zamienniki bardzo tandetnej jakosci, wygladaja ladnie na zdjeciach i jak sa tyle co wypakowane z pudelka, natomiast jak sie spotykaja z warunkami atmosferycznymi (deszcz, brud) to pokazuja swoje prawdziwe oblicze - klosze sie matuja szybko i rysuja, chromy odchodza i co najgorsze - nie swieca! Jezeli masz kupic nowe to poszukaj na forum jakis regenerowanych z bixenonem np, bo koledzy z forum zwykle pilnuja tych spraw zeby lampy swiecily A jak nie to zakup nowe ale Valeo btw. co sie z Twoimi stalo ze chcesz zmienic?- Wymiana napinacza łańcucha rozrządu
ja jestem na etapie otwartych deklow od glowicy i zdejmowalem napinacz z walkami zeby wymienic uszczelki pod napinaczem, ale znacznie lepiej u mnie napinacz wyglada niz u Ciebie, Karol. A tak sie zapytam, po jakiej cenie kupowales napinacz? Bo jedyne jakie widzialem to kosmiczne ceny w okolicach 700zl...- Wyciek spod rozrządu - simmering? Może coś innego?
tak, sruba na walku jest z prawym gwintem - Maskownica Bose