Treść opublikowana przez d4widoV
-
Kiedy wymienić rozrząd?
A na INA ?? INA jest tez montowany na pierwszym montazu, ale pierwszy rozrzad zawsze sie wymienia co wieksza ilosc km, w tym przypadku ori rozrzad co 120kkm, a kazdy kolejny co 60kkm niezaleznie od firmy, choc tak jak mowilem, najlepsze graty to INA
-
Ezektor - wymiana
a z ktorej strony widziales wyciek? bo u mnie od spodu auta jak sie popatrzy, to jest taki delikatny wyciek z tylu silnika, mam wymienione wszystkie uszczelki w silniku w sumie, oprocz jednej - uszczelniacza walu korbowego. I nie wiem czy z niego mi lekko nie przecieka
-
Wymiana rozrządu
zestaw INA i pompa wody SKF - najlepszy ze wszystkich. napisz do kolegi TOM77 u niego kupisz takowy w fajnej cenie
-
sprezarka klimatyzacji
Oczywiscie, ze sie da, w tym dziale Sprzedam - ogłoszenia komercyjne dla firm masz ogloszenia, napisz do kolegi dzik albo TOM77 z numerem vin o co Ci chodzi
-
Zimno w aucie mimo dobrej temperatury
kolego, mozesz jeszcze zrobic taka bezinwestycyjna operacje - przeczyscic nagrzewnice/odkamienic occtem tutaj masz opis http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/90-stopni-nadmuch-nadal-letni-to-rada-czyszczenie-nagrzewnicy-307952/
-
Problem z szybko parującymi szybami w środku
o jakiej winie panela mowisz?
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
jak chcecie wolnossaka stuningowac, to tylko takim czyms, pozwole sobie zacytowac post kolegi paput z tego tematu:
-
Dym spod gorącego silnika
Ale te zaslepki wymieniacie po zdjexiu pokrywy zaworow?
-
Witam prosił bym o porady
Tak, za instalke do V6 da ponizej 3tys.... Chyba jak elementy sam sobie z hurtowni sciagnie. A kolege gargus8 zapraszam do Jaworzna, do TomGaz, ssm u niego zakladalem juz 3 instalki, brat, ojciec i wielu innych. Jak cos to pisz na PW
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Tez mialem to samo po zakupie swojej b5 ze przez pierwszy tydzien czulem zapsch skory recaro ale nos sie oswoil i tylko znajomi ktorych czasem sie podwozi czuja
-
kupno kamerki samochodowej
skad pociagnales +?
-
Pogrzewana przednia szyba
No sami tutaj ludzie nie zachwalali nowych szyb z nordglassu pod wzgledem jakosci, wiec w tym przypadku raczej nie bedzie inaczej
-
Heble S4 VS 3.0TDI
nie ma co szczedzic naprawde, a im lepszy hebel tym m.in. bardziej yapa sie cieszy
-
renowacja uchwytów w drzwiach
a ja powiem Wam, ze mialem podobny problem z plastkiem ktore jest wokol lewarka biegow (tiptronic w moim przypadku), nie jestem malarzem ani jak kiedys czegos probowalem... to mi to nie wychodzilo ale, że lubię polerke i te sprawy, postanowilem odnowic ten plastik: - papier 500 zeby zeszla ta warstwa jakby gumowa/ochronna - ta co wlasnie szpeci plastik jak sie ubije - papier 1500/2000/2500 - dla wyglaskania powierzchni - na koniec pasta scierajaca i finiszowa - efekt na zdjeciach (na obu sa efekt przed i po tylko w roznych swiatlach) zabieg wyglada identycznie jak renowacja lamp
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
roznica cenowa oryginalnego termostatu w ASO a jakimis zamiennikami nie jest duza, a wiekszosc na forum poleca ori z ASO termostat, sam sie tym zasugerowalem i takowy kupilem. Nie mam powodow do narzekan
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
no kanal 49 nie pokazuje akurat tego co na klimatroniku, bo jak mialem padniety termostat to mialem temp. na blacie 90, a na K49 84-87, po wymianie termostatu, nadal na blacie 90 (taka jego rola ) a na K49 98-99oC
-
A4 b5 2.4 v6
tak sie sklada, ze butla wchodzi 60l, do ktorej zapakujemy 48l gazu a wtryski tylko hany, valteki to do 60KM sa
-
Jaki olej do skrzyni TipTronic?
U mnie prztnaprawie lali olej ARF Ravenol, taki oto - 5HP19 AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW
-
Nakrętki/śruby do kół - ozdobne
nieprawda:whistling: a pardon, nie zwrocilem uwagi, ze korzystasz z nich ale sugerowalem sie tym, ze znajomek takie posiadal, jak przyszla zmiana oponek to dluzej zajelo mu zbicie tych nakladek niz przekladka oponek z felami Te co podales w linku nakladki chromowane, to sa wlasnie jednorazowki - zakladasz a jak trzeba sciagnac to trzeba rozpi.....ic je
-
B5 Automat Tip, 1,8T 150 km AWT Prosze o POMOC !!!
sprawdzenie oleju i inne sprawy, ktore mozna samemu zrobic to tutaj znajdziesz poradnik z A6 Klubu - Forum Audi A6 Klub :: Zobacz temat - [all] TIPTRONIC ZF zbir wiedzy. Wymiana filtra i oleju ATF
-
Nakrętki/śruby do kół - ozdobne
Te co podales w linku nakladki chromowane, to sa wlasnie jednorazowki - zakladasz a jak trzeba sciagnac to trzeba rozpi.....ic je Jedyne sluszne nakladki to tylko ori, sam takie mam, sa wytrzymale i sciagacz jest mocny, tu jest caly komplet 20 ze sciagaczem - NAKLADKI ZAŚLEPKI NA ŚRUBY 17 AUDI VW SKODA..... (3709795965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Pogrzewana przednia szyba
Gwoli scislosci - jest niemozliwym kupno szyby przedniej grzanej do b5
-
Koszt wymiany tarcz+klocki tył ?
Niestety oszczedzic trzeba... Ale nie na najwazniejszych rzeczach
-
[a4 b5] chrom pod lampami jak w a6
po prostu ludzie na sile chca upiekszyc swoje auto, nie majac zadnego pojecia o poczuciu dobrego smaku, powiem Ci, ze lepiej jakbys zmienil sobie swoje przedliftowe lampy na eleganckie poliftowe lampy. edit: no z klapa tylna jak sie to zrobi z glowa to jeszcze bedzie, o ile sie ma ramki wokol szyb w chromie
-
PODmiana skrzyni automatycznej (jak ją wyjąć) ADR
bez zdejmowania sanek niestety to niemozliwe, tyle wiem z serwisu ktory mi skrzynie naprawial