Treść opublikowana przez d4widoV
-
Temperatura wody
97 to masz ok, nie masz co narzekac :-) u mnie jest minimum zawsze 96, a zwykle 99, albo nawet 100, a tez jestem po wymianie od miesiaca
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
luzem? przeciez zawsze jest w kartoniku z napisami audi itp. ori jest firmy BTT
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
jest ok, u mnie po wymianie termostatu temperatura jest 96-98 na 49c klimatronika. Ale to V6. 98 to troche dużo chyba, prawie kipi.. v6 nie powienien miec tez 90? strach pomyslec ile v12 by miala Jezdze tak od 3 tyg. I nic sie nie dzieje niepokojacego :-) uklad odpowietrzony tez, a plyn g12 wlany mam + jakis z orlenu (?) bo mi braklo okolo 0,6l
-
Od czego są zielone kostki pod fotelem kierowcy i pasażera?
to ciekawe, ze sa takie fotele w ogole z samym el. Ledzwiami a bez regulacji wysokosci i pochylenia :-)
-
Zderzak lekko odstaje jak poprawić?
zderzak na bokach jest przymocowany na takich zatrzaskach - po prostu sie je dociska. Ale jakbys chcial sciagnac zderzak, to musisz: - odkrecic 3 lub 2 (nie pamietam dokladnie) srubki od przednich nadkoli - jak sciagniesz zaslepki od kratek przy halogenach to sa 2 sruby ktore trzymaja atrape zderzaka I jak go zdejmiesz to w miejscu gdzie sa te sruby sa takie walce na gwincie do regulowania wlasnie wysokosci zderzaka.
-
zarówki led w5w
ale w B6 to chyba juz bylo na standardzie, jak ja w B5 mam
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
jest ok, u mnie po wymianie termostatu temperatura jest 96-98 na 49c klimatronika. Ale to V6.
- zarówki led w5w
-
Od czego są zielone kostki pod fotelem kierowcy i pasażera?
poziomy przycisk? z dwoma wkleslymi otworami jakby na palce? To za pewne od pompowania ledzwi
-
Dobór przepływki
a oryginalna przeplywka z Audi jest jakiej firmy?
-
[ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
jest to chyba jedna z najczestszych usterek w audi/vw bo z kim bym nie rozmawial z wlascicieli audi/vw to mieli z tym do czynienia juz :-)
-
Odpadła nakładka klamki zewnętrznej polift
klej do szyb, tylko nie zaluj 5 zl wiecej dac na niego :-)
-
demontaż obudowy kierownicy
a air baga sciagasz odkrecajac 2 sruby z tylu kiery :-D
-
Spalanie 17L LPG na 100 km
na 100% cos sie pochrzanilo z instalka, mapami. Bo nie moze taki silnik tyle palic. Jedz do gazownika niech sprawdzi mapy i reszte. Jak to nie LPG to VAG
-
[ALL B5] GAZ
a skad, jak wzrosnie to do poziomu 3 zl najwyzej. Cło nigdy nie przekladalo sie tak bardzo na cene.
-
Lovato do v6 pytanie
kolego, do tych silnikow to stag 300 i wtryski hana najlepsze rozwiazanie i sensowne. i reduktor do 250 km
-
Porysowany zderzak
ta, tylko delikatnie tego nitro, bo jak za duzo to sie moze plastik rozplynac jeszcze
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
co spotkam auto ze stickerbomb'a , czy to same lusterka, czy maska+zderzak to i tak to zawsze wyglada to ch**owo... Nie wiem po co psuc sobie auto tym
-
[B5 AJL] Jakie klocki hamulcowe na przód?
W górach hamuje sie silnikiem Ta, a automatem jak niby mam to robic?
-
kratka grilla i spryskiwacz
spryskiwacz idzie po stronie kierowcy, laczenie wezykow jest pod zaslonka obok raczki do otwierania maski. Ale najwazniejsze to rozbierz tapicerke od bagaznika i tam zobacz czy wezyk nie jest skrecony albo zapchany, bo najczesciej tam jest zablokowany albo przerwany
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
powiedz, jakimi pastami jechales tego paska? 3packiem menzern? i jak aplikujecie te pasty? nakladacie na pada czy aplikatorem jak wosk?
-
Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5
Teraz jeszcze znalazłem coś takiego: 8D9 945 257 i mam już całkowity mętlik. Wygląda jak do mojego polifta a numer inny i zastanawiam się czy kupować bo to jednak wysyłka. ten numer jest do oprawki żarówek :-) numer od lampy jest tylko jeden :-)
-
Wskazówka temp oleju
witam Zauwazylem u siebie na liczniku, ze wskazowka od temp. oleju jest maksymalnie na pozionie 80-81C, a klimatronik i VAG pokazuja rowne 90C. Czy on tak pokazuje czy wymienic ktorys z czujnikow? Jesli tak to jest to czujnik temp. Oleju silnikowego?
-
Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5
nie sugeruj sie tymi oznaczeniami na koncu. Jesli nie wiesz jakie kupic, to patrz na klosz czy maja homologacje E i tyle.
-
Schowek na okulary
zmieszcza sie, ale takie zwykle, srednie rozmiary. Ci co gustuja w takich wielkich niestety obejda sie ze smakiem