Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d4widoV

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d4widoV

  1. Witam, orientuje sie ktos z Was z jakiego materialu jest wykonana ori listwa chromowa na klape?, chodzi mi dokladnie o to bo na aukcjach sa 2 typy: chromowane aluminium, albo chromowany plastik
  2. ja mam 225/45/17 na 4 wszystkich kolach i na koleinach czuc jak sciaga kiere, ale nie narzekam :-)
  3. ja dzisiaj u siebie sprawdzilem dokladnie, zanim odpalilem auto to kanal 49 climatronica wlaczylem. Na dworze bylo +6oC (godzina 5:45), jechalem 3 minuty, na climatronicu bylo 46oC i sie przelaczyl na gazior :-) a ustawione mam na 30oC przelaczanie
  4. powiedzcie mi ile musze litrow oleju kupic do 2.4 ARJ V6 99'?
  5. joystick sie swieci, jedynie nie swieci sie ten od wyboru lusterek L | P
  6. tez zdecydowanie polecam zdejmowanie lamp. Sciagalem juz je 10 jak zmienialem na ledowe pozycyjki / kierunki i operacja trwa minute na lampe.
  7. no, popieram, szare mydelko elegancko usuwa brudy z aplikatorow i nawet fluffy barwi po szarym mydle :-D a mf eurow z zoltych - zzielenialy :-D
  8. aha, ok, sprawdze po robocie i dam znac jak to wyglada :-)
  9. Witam, posiadam interfejs VAG taki jak tutaj - Interfejs VW/Audi/Skoda/Seat USB KKL line (2 linie K) we wtyku OBD2 i takze posiadam taki - Profesjonalny skaner diagnostyczny VAG KKL + CAN V-SCAN VAG 5053 PL na tym pierwszym lacze sie ze wszystkim oprocz ENGINE (Silnik), a na tym drugim moge się ze wszystkim polaczyc, ale znowu sprawdzenie parametrow takich jak sprawdzenie Lambda czy cos nie wchodzi w gre, bo tam ten wyswietlacz nie daje rady niestety. Probowalem tez na lapku laczyc sie innymi VAGami, Polskim VAGiem itp. i zawsze nie laczy tylko z ENGINE.
  10. ale jesli chodzi o efektywnosc we mgle z takimi zarowkami to na nic sie zdaja w zasadzie, bo najlepiej na mgle to o mocno zoltym kolorze zarowki miec
  11. tam jest zaróweczka rurkowa 42 mm, wyciagasz ja jak otworzysz schowek - podwazasz to szkielko i cale wychodzi :-) ja mam zalozona taka zarowe - CAN BUS Rurka Led 42 mm 8xSMD C5W C10W Mercedes (2723022863) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - super efekt
  12. ten zabieg nie jest trudny, ale bez utwardzania jak sie jezdzi czesto to trzeba by sobie przejechac tak lampe raz na pol roku-rok ale przeciez bixa masz robic, to czemu nie pozwolisz Gwertemu sie wykazac w tym ? Ja z jego utwardzania jak najbardziej jestem happy czesto smigam na autostradach/expresowkach i nie narzekam
  13. Wszystko fajnie tylko ceny które podałeś nijak mają się do rzeczywistości, z tego co obserwuję forum i od czasu do czasu allegro to na pół skórę trzeba wydać około 1000zł, pełna od 1500-2200zł a recaro są aktualnie w dziale sprzedam za bagatela 4000zł http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/a4-b6-b7-komplet-foteli-recaro-248742/ No zgodze sie, ze podalem optymistyczne prognozy cen :-) ale niedawno byly biale recaro do b5 i nikt nie byl zainteresowany za 3200 zl, wiec tym sie sugerowalem :-)
  14. no kolego mamy te same silniki takze znam sprawe :-) A wyglada to tak ze, zeby wymienic ta zarowke potrzebne jest sciagniecie lampy. Bo nie ma tam w ogole miejsca na to :-)
  15. to sie nazywa 'Najszybsze rozwiazanie problemu'
  16. mozecie mi powiedziec na jakich obrotach lecicie powiedzmy mocno scierna pasta, typu menzerna FG500? i aplikujecie to np. aplikatorem megsa na lakier i wtedy jazda polerka po tym?
  17. pytanie do kolegow co to grzanie luster maja juz po jakiejs zimie albo z rok czasu - jaki klej zakupic dobry, zeby to wytrzymalo te temperatury itp.?
  18. W jakim sensie? Zarowki ledowe wstawione (te jakies 10 sztuk Oo ?) czy cala lampa jakas
  19. poza tym popatrzcie na ori fotele + kanapa z naszych a4: - W pelnej skorze zwykle (nie kubelki) idzie spotkac po 400-500 zl - w pelnej skorze kubelki sa po w okolicach 800 zl A pelna skora RECARO sa po 2800 - 3000 zl. Oczywiscie mowimy o uzywkach w nienagannym stanie. Takze kazde przeszywanie czy cos wychodzi wg. Mnie gorzej, jedyny tego plus to ze bedziemy miec nowke skore jak sobie obszyjemy :-)
  20. znajomy jakis czas temu obszywal do Seata Ibiza III 2 fotele + kanapa eko-skórą (!) i koszt tego był 1200 zł... Swoją drogą eko-skóra się ma nijak do skóry, także sobie można wyobrazić po ile by były.
  21. nie oplacalne jest obszywanie ze skory, wyjdzie Ci chyba drozej niz jakbys kupil stoleczki ori ze skory.
  22. powiedzcie mi po kiego w ogole produkuje sie zarniki powyzej 8000k? Dla niebieskiego-szpanu czy co?
  23. aha, no to rzeczywiscie patent po ch**u ale skandynawowie kasiaste narody to ich stac na aku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.