Treść opublikowana przez d4widoV
-
listwa chrom na klape Avant
Witam, orientuje sie ktos z Was z jakiego materialu jest wykonana ori listwa chromowa na klape?, chodzi mi dokladnie o to bo na aukcjach sa 2 typy: chromowane aluminium, albo chromowany plastik
-
Jaki rozmiar opon na felgi 17 cali ? najwygodniejsze !!!
ja mam 225/45/17 na 4 wszystkich kolach i na koleinach czuc jak sciaga kiere, ale nie narzekam :-)
-
Po jakim czasie 2,8 V6 powinien się przełączyć na lpg?
ja dzisiaj u siebie sprawdzilem dokladnie, zanim odpalilem auto to kanal 49 climatronica wlaczylem. Na dworze bylo +6oC (godzina 5:45), jechalem 3 minuty, na climatronicu bylo 46oC i sie przelaczyl na gazior :-) a ustawione mam na 30oC przelaczanie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
powiedzcie mi ile musze litrow oleju kupic do 2.4 ARJ V6 99'?
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
joystick sie swieci, jedynie nie swieci sie ten od wyboru lusterek L | P
-
[B5 ATJ] Zmiana żarówki kierunkowskazu przedniego
tez zdecydowanie polecam zdejmowanie lamp. Sciagalem juz je 10 jak zmienialem na ledowe pozycyjki / kierunki i operacja trwa minute na lampe.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no, popieram, szare mydelko elegancko usuwa brudy z aplikatorow i nawet fluffy barwi po szarym mydle :-D a mf eurow z zoltych - zzielenialy :-D
-
Dziwny problem z VAG
aha, ok, sprawdze po robocie i dam znac jak to wyglada :-)
-
Dziwny problem z VAG
Witam, posiadam interfejs VAG taki jak tutaj - Interfejs VW/Audi/Skoda/Seat USB KKL line (2 linie K) we wtyku OBD2 i takze posiadam taki - Profesjonalny skaner diagnostyczny VAG KKL + CAN V-SCAN VAG 5053 PL na tym pierwszym lacze sie ze wszystkim oprocz ENGINE (Silnik), a na tym drugim moge się ze wszystkim polaczyc, ale znowu sprawdzenie parametrow takich jak sprawdzenie Lambda czy cos nie wchodzi w gre, bo tam ten wyswietlacz nie daje rady niestety. Probowalem tez na lapku laczyc sie innymi VAGami, Polskim VAGiem itp. i zawsze nie laczy tylko z ENGINE.
-
Jaki nr spryskiwaczy do S4 B5 , czy to sa te same spryski
bo są te same
-
Jakie żarówki w światłach przeciwmgielnych (halogenach) - bixenon look
ale jesli chodzi o efektywnosc we mgle z takimi zarowkami to na nic sie zdaja w zasadzie, bo najlepiej na mgle to o mocno zoltym kolorze zarowki miec
-
Problem z oświetleniem schowka
tam jest zaróweczka rurkowa 42 mm, wyciagasz ja jak otworzysz schowek - podwazasz to szkielko i cale wychodzi :-) ja mam zalozona taka zarowe - CAN BUS Rurka Led 42 mm 8xSMD C5W C10W Mercedes (2723022863) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - super efekt
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ten zabieg nie jest trudny, ale bez utwardzania jak sie jezdzi czesto to trzeba by sobie przejechac tak lampe raz na pol roku-rok ale przeciez bixa masz robic, to czemu nie pozwolisz Gwertemu sie wykazac w tym ? Ja z jego utwardzania jak najbardziej jestem happy czesto smigam na autostradach/expresowkach i nie narzekam
-
Obszycie tapicerki skórą
Wszystko fajnie tylko ceny które podałeś nijak mają się do rzeczywistości, z tego co obserwuję forum i od czasu do czasu allegro to na pół skórę trzeba wydać około 1000zł, pełna od 1500-2200zł a recaro są aktualnie w dziale sprzedam za bagatela 4000zł http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/a4-b6-b7-komplet-foteli-recaro-248742/ No zgodze sie, ze podalem optymistyczne prognozy cen :-) ale niedawno byly biale recaro do b5 i nikt nie byl zainteresowany za 3200 zl, wiec tym sie sugerowalem :-)
-
Wymiana żarówki postojowej
no kolego mamy te same silniki takze znam sprawe :-) A wyglada to tak ze, zeby wymienic ta zarowke potrzebne jest sciagniecie lampy. Bo nie ma tam w ogole miejsca na to :-)
-
Pedał hamulca bije przy gwałtownym hamowaniu.
to sie nazywa 'Najszybsze rozwiazanie problemu'
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
mozecie mi powiedziec na jakich obrotach lecicie powiedzmy mocno scierna pasta, typu menzerna FG500? i aplikujecie to np. aplikatorem megsa na lakier i wtedy jazda polerka po tym?
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
pytanie do kolegow co to grzanie luster maja juz po jakiejs zimie albo z rok czasu - jaki klej zakupic dobry, zeby to wytrzymalo te temperatury itp.?
-
Diody led
W jakim sensie? Zarowki ledowe wstawione (te jakies 10 sztuk Oo ?) czy cala lampa jakas
-
Obszycie tapicerki skórą
poza tym popatrzcie na ori fotele + kanapa z naszych a4: - W pelnej skorze zwykle (nie kubelki) idzie spotkac po 400-500 zl - w pelnej skorze kubelki sa po w okolicach 800 zl A pelna skora RECARO sa po 2800 - 3000 zl. Oczywiscie mowimy o uzywkach w nienagannym stanie. Takze kazde przeszywanie czy cos wychodzi wg. Mnie gorzej, jedyny tego plus to ze bedziemy miec nowke skore jak sobie obszyjemy :-)
-
Obszycie tapicerki skórą
znajomy jakis czas temu obszywal do Seata Ibiza III 2 fotele + kanapa eko-skórą (!) i koszt tego był 1200 zł... Swoją drogą eko-skóra się ma nijak do skóry, także sobie można wyobrazić po ile by były.
-
Obszycie tapicerki skórą
nie oplacalne jest obszywanie ze skory, wyjdzie Ci chyba drozej niz jakbys kupil stoleczki ori ze skory.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dośc mocno to malo powiedziane
-
rodzaje i moc palników
powiedzcie mi po kiego w ogole produkuje sie zarniki powyzej 8000k? Dla niebieskiego-szpanu czy co?
-
Lusterko i tryb skandynawski
aha, no to rzeczywiscie patent po ch**u ale skandynawowie kasiaste narody to ich stac na aku