Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiii a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiii a4

  1. Loco87 ma trochę racji 19 cali do 1.8 to trochę przesada ale każdy zakłada sobie co chce do swojej audi felga fajna do a4
  2. zielony ma być ,ostatnio kupywałem w aso audi ori zielony płyn do wspomagania 1 litr 50 zł
  3. dzieki koledzy za odp. wezme Valeo
  4. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jutro nie dam rady szkoda ze w niedziele nie robicie spota to bym był na pewno
  5. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    szkoda jutro nie dam rady
  6. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kiedy ten spot??
  7. Które wycieraczki są najlepsze ?? do A4 95 rok 1.http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=464645512 2.http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=451562638 3.http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=464595320 4.http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=457284227
  8. potrzebuje nowy wąz ,to zna ktos numer weza?????
  9. Witam potrzebuje numer weza do wspomagania . Do audi a4 1.8 benz. 20 v 96 rok i czy którys tych numerów wezy bedzie dobry ?? 8D1 422 893 A 8D1 422 893 AL 8D1 422 893 AT 8D1 422 893 BL 8D1 422 893 M
  10. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mi nie pasi 19 bede w pracy
  11. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Koledzy może zrobimy dzisiaj jakiegoś małego spota?? Paweł masz już samochód??
  12. Było kupic 16 PowerBass dają rade nawet bez wzmacniacza :>
  13. poszukaj sobie na forum bylo juz wiele razy :szukaj: :szukaj:
  14. audiii a4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajna... :>
  15. było juz pełno o tym :szukaj: na tylna półkę nie daje sie głośników
  16. audiii a4 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    a może jakis mały spocik w Berlinie?? :>
  17. z tych felg to tylko 3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.