Treść opublikowana przez exportsubripp
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Wojtek kiedy bedziesz w jelonce? Wpadne na bank , podejrzewam ze nie sam ........ a że twoje korzenie to dla mnie rzut beretem to tylko lepiej
-
A4 B8 ALLROAD 2.0 TDI CROATIA1979
Ja tylko zazdroszcze bliskości do chlopaków z RZ
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
andynl ..... nie docinaj hehe
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Co wy tak płaczecie nad tym lakierem. Auto jest do jazdy a nie zeby z niego jeść. Btw moje dzieci mają zakaz wchodzenia do Audi i nie woże ich nigdzie bo zawsze pozniej w aucie jest taki chlew ze az wstyd ze w takiej furze mozna do tego dopuscic. A po przygodzie jak mój mały synek bawil sie w garazu w kierowce i postawił klocka na siedzeniu to k.....wa kupilem drugie auto (powaga) i do Audi nie ma nikt wstèpu juz , zona i dzieci niech se robią burdel w drugim samochodzie A od mojego avanta wara. Amen.
-
Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
Ładny sedan.
-
B8 TrOOOOp
A ile za te koła? Jakas fotke wzoru masz?
-
wersje MMI Nawigacja wirtualny kokpit
Linki do instrukcji nie dzialajà
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Mar-m1 gdzie taki komplet hebli można wyrwać ? Jakie to koszta?
-
B8 TrOOOOp
Dobra k....wa ale zeby kiere rozebrac to musze ja demontowac. Wiąże sie toz odpinaniem klem i jakims kodowaniem pozniej? Bo sama robota to prosta sprawa ale ja nie mam sprzetu zeby sie bawic w kodowania itp.
-
B8 TrOOOOp
Demas podrzuć jakiś namiar na te ramki piano.
-
B8 TrOOOOp
Pany , podpowiedzcie. Mam u siebie taką kierownice ale drażni mnie ten znaczek s3. Da sie go jakos wyrwać i podmienic na logo s-line? Ile taki znaczek kosztuje oryginalny ? Bodajże u kolegi WRC jest wlasnie taki jak bym chcial miec.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
A co to za graty konkretnie? Ps. Simon musimy sie spiknąć w ZG porównać fury twoja robi wrazenie , ja tez mam do ogarniecia podobne sprawy co ty
-
B8 TrOOOOp
Dzwonilem do ASO lubin i wycenili kompletny rozrzad (pasek , rolki , pompa , pasek wielorowkowy ) wraz z robocizną na 2250 pln a za wymiane oleju 660 pln. Z ciekawosci zadzwonilem zeby porównac ceny do Audi centrum Wrocław i tam za wymiane rozrzadu bez oleju krzykneli 3100 pln. Różnica 900 pln na tej samej robocie. Dziwne. Co sadzicie o tej cenie 2250 w lubinie? Chyba nie jest to jakies wielkie zdzierstwo.
-
B8 TrOOOOp
Dzieki. W sumie o ten olej mi chodzilo bo oni leja z beczki a rozrzad to napewno beda mieli jakis porzadny.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Fajna furka , mody na + , łudząco podobna do mojej
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Super furka, kiedy sprzedajesz ?
-
B8 TrOOOOp
Moze byc ASO ale wtedy chyba nie wiem co oni mi tam wleją za olej. Mozna do nich jechac ze swoimi czesciami czy trzeba od nich wszystko brać?
-
B8 TrOOOOp
mam jeszcze pytanie, jak bede wymienial rozrząd to wymienia sie sam pasek , czy kompletny rozrząd, i gdzie kupic taki komplet do 2.0 tdi CAGC , jakie pieniadze wchodzą w gre i czy ktoś z forum godny polecenia sprzedaje takie rzeczy?
-
B8 TrOOOOp
Ale fajnie, dzieki wielkie. Tej zaslepki mi brakuje. To jest prawa czy lewa bo zawsze mi sie to myli
-
B8 TrOOOOp
Jak tu sie fotki wrzuca? Nie ma nigdzie opcji
-
B8 TrOOOOp
Koledzy wczoraj jakaś pier***ona menda ukradła mi pod kinem na parkingu jedną kratke ze zderzaka tą co halogen zasłania. Taka podłużna. Zderzak od s4. Da sie gdzieś kupić taką pojedynczą sztuke? Ile to kosztuje ?
-
B8 TrOOOOp
no wlasnie nie wiem , kolega z forum od którego kupilem auto twierdzil ze przebieg jest ori , ale wiadomo ze pewnym to mozna byc co najwyzej własnej śmierci dlatego mając te 110 tys jezdze troche z duszą na ramieniu , wobec czego zadalem to pytanie o rozrząd dzieki , to ten olej jest taki tani? 175 pln za bańke 5 litrów? czy to jest cena za litr ? Jest ktos z dolnoslaskiego kto poleci solidną firme?
-
B8 TrOOOOp
Skrab , tego nigdy sie nie dowiem. Książka niby jest, ale wpisy z ost 4 lat są tylko z odblokowywania komponentów w ASO. Dlatego dręczy mnie ten rozrząd. Gabriel daj jakis namiar na ten olej gdzie go kupic najlepiej i ile litrow. Moze byc priv.
-
B8 TrOOOOp
Jezdze a4 b8 z 2009 r. 2.0 tdi CAGC , przelotu 110 tys km , zbliza mi sie czas kiedy bede musial wymienic olej , jaki olej polecacie, a najlepiej gdzie podjechać do jakiegos ogarniętego warsztatu gdzie by mi powymieniali olej , wszystkie filtry itp? Na rozrząd tez juz czas lada chwila , moge podjechac gdzies nawet kawałek żeby tylko bylo dobrze zrobione i kompleksowo , jestem z Bolesławca.
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Co tu taka cisza? Jestem z Bolesławca, jest tu jeszcze ktos z tego miasta?