Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Ta blokada skrzyni to żart, prawda? A niby czemu żart? Duże zniżki na ac dostałem za tą blokadę B-)
-
[B7 BPW] Mój Bączek :)
Odgrzeje kotleta bo mega dawno nie pisałem. Trochę się zmieniło od ostatniego wpisu Wpadł fimc + cały dolot z nierdzewki, turbo brd na hamowni u Aligatora wypluło 200KM i 400Nm Felgi 17 z oponami 215/50/17 Talerzyki z b5 żeby przód stał równo z tyłem Wpadł też prezent na święta czyli obszyta kierownica gałka ręczny i mieszek I na końcu małe sprostowanie mam pełen zewnętrzny sline wewnątrz pakiet sport kubełki itd No i dvd w zagłówku wpadło dla młodego . A teraz kilka zdjęć
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Dzisiaj cykne to wstawię Zdjęcia z telefonu więc z jakością średnio doświetlałem lampką warsztatową
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Tez myślałem żeby dać gałkę od a3 ale jak o niej poczytałem to zmieniłem zdanie. Dałem obszyc swoją i wygląda kozacko tak jak ori :-) tylko cięższa nie wpada w wibracje itd B-)
-
Założenie instalacji od podgrzewania płynu chłodniczego.
Mam takie coś zamontowane u siebie tylko ze ja kupiłem sam moduł ze świecami sterowanie zrobił mi szwagier. Teraz kilka błędów w twoim planie. Podgrzewacz powinien załączyć się dopiero po uruchomieniu silnika te świece żarowe ciągną dużo prądu. Ja w diesla mam 120Ah ty masz dużo mniej w benzyniaku. Jak podgrzewacz walczysz bez silnika zagotuje miejscowo płyn. Termostat powinno się wpiąć w wyznaczone miejsce na obudowie podgrzewacze i tu minus termostat mierzy temp obudowy nie płynu chłodzącego wiec na tak krótkich odcinkach będziesz sterować go wyłącznikiem on/of.Ogólnie urzadzonko fajne ale przy mniejszym aku trzeba się pilnować bo w mroźny dzień może odmówić posłuszeństwa. A i z tego co pamiętam wymóg był taki ze alternator musial mieć prąd ładowania min 90A. Ps nie kombinuj ze sterowaniem tego w zależności od temp otoczenia gra nie warta zachodu.
-
Zarysowany zderzak na parkingu
To ty decydujesz gdzie naprawiasz auto Hestia nie ma nic do gadania. Możesz oddać auto do pana Stasia w stodole albo do aso czy innego warsztatu bkscharsko lakierniczego.
-
Audi a4 b8 po lifcie...jakie felgi r17 vs r18?
Prześwit między opona a błotnikiem się zwiększy na 18 wiec zastanów się jak to będzie wyglądało dla mnie już lepiej wsadzić 17 cali do tego opony 215/50 i jakoś to będzie wyglądać.
-
Gdzie macie zamontowana gasnice przy LPG
Tylko tapicerka musi się klei do rzepa jak się nie klei to doopa. Mam takie coś na gaśnicy i w kabinie się nie trzyma tapicerki w bagażniku juz tak.
-
Zawieszenie pomocy
Napisz do dzika w dziale sprzedam zaproponuje ci amorki do 1be w ładnej cenie. Ja u niego brałem do 1be i zadowolony jestem
-
Jakie audi kupić?
Nie koniecznie ja sprzedaje auta w stanie idealnym ale co za tym idzie cena. A auta zmieniam bo mam takie widzimisię. Tanich okazji nie ma. Nie chcesz do auta dokładać musisz dać dużo więcej na starcie.
-
Czy quattro da rade ?
Ja mam 200KM i 400Nm na osi często w zimę w góry jeżdżę i quattro nie potrzebne, choć muszę przyznać że powyżej 230KM napęd na 4 łapy obowiązkowy
-
Z trzech modeli jakie polecacie
Kasia po co zakładasz nowy temat skoro o polecanych oponach wątek juz jest. Zresztą tam też napisałaś. Ps nokian wr d4
-
Polecane opony zimowe
Ja bym nokiana brał
-
Polecane opony zimowe
Chłopak chce dać 500zl za oponę a wy mu polecacie debice masakra, kup coś premium i tyle nokian wr4 ma a na mokrym ja bym w te poszedł albo good yera
-
KOLIZJA A4 B6 AVANT (2002r) POMOC W UZYSKANIU ZADOWALAJACEGO ODSZKODOWANIA
Czasy kiedy zarabia się na szkodzie dawno minęły. Oddaj auto na naprawę bezgotówkowa i po problemie. Jak chcesz gotówkę to będziesz pisać odwołania kupę nerwów szkoda zachodu.
-
zakup swiec u kolegi z forum
Ja zawsze biorę od Marcina(dzik) zawsze wszystko na czas i super cenie. Od Tomka nie brałem ale chłopaki tez bardzo go chwala. Śmiało zamawiaj.
-
Bicie przy wiekszych predkosciach
Zacznij od sprawdzenia opon
-
Zimowe Kormorany 18 "
Niestety często spotyka się na forum taki trend 18 cali ale opona kiepska bo drogie. Kupując 18 trzeba się liczyć z wydatkiem na opony. A na tym nie powinno się oszczędzać.
-
Co to za wino ? ?
Zależy jak było przechowywane bo wino leżakowac powinno w odpowiedniej pozycji i trzeba je obracać co jakiś czas. Moim zdaniem szału z tego nie będzie. Za wina kolekcjonerskie się płaci gruba kasę ale tu nie wiadomo w jakim stanie jest wino. Ps wypij go na sylwestra ;-)
-
Czy quattro da rade ?
Miałem 125p i jazda to sama przyjemność była w zimę. Bokiem się latalo aż miło, zero wspomagaczy ABS itp tylko auto i umiejętności kierowcy. Ehhh to były czasy B-)
-
Wioslarz
coś takiego: u Taki wehikuł nie wchodzi w grę myślę o takim http://allegro.pl/wioslarz-magnetyczny-insportline-ocean-markowy-24h-i6492008342.html link przykładowy
-
Wioslarz
Jak coś będzie dobre to mogę trochę kasy dołożyć.
-
Wioslarz
Zbiornik na wodę? Coś ty za wioślarza miał. Mi chodzi o magnetycznego jakiegoś.
-
Wioslarz
Cześć koledzy jak w temacie chce kupić wioślarza do domu do ćwiczeń bo na siłownię czasu brakuje. Praca zawodowa, małe dzieci, gra w squashsa i czasu mało zostaje. Sprzęt do 1000zl używacie coś takiego co możecie polecić? Tylko nie piszcie żeby znaleźć czas na siłownię bo squash 3 razy w tygodniu ledwo przeszedł ;-)
-
Skradzione
Z takim podejściem to nic nigdy sobie nie kupisz bo mogą ukraść. Chce kupić audi to kupuje, wkładam jakieś zabezpieczenia antykradzieżowe, parking strzeżony, autocasco, wyglodnialy rodwajler,itp.