Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Scinanie opon- przod - gwint
Jak kąt będzie w negatywie to każda oponę będzie cieło. W 1be opon nie tnie, przy -30 chłopaki tez nie piszą żeby opony cieło. Podnieś te 2 cm i powinno być ok
-
2.0 tdi BRE 140 KM
Czasem warto tylko zajrzeć u mnie przy przebiegu 235 tys napęd jak nowy imbus i gniazdo wiec nie warto regenerować. Zasada jest prosta co 50 tys miska w dół i sprawdzenie napędu + nowy imbus koszt hmmm 15zl w aso :-)
-
Ponowna kradzież RNS-E
Ja na twoim miejscu jak raz ukradli by mi rnsa założył bym alarm nie kosztuje dużo a zawsze trochę zniechęca złodzieja. Jak kiedyś parkowalem pod blokiem na osiedlu to wychodząc z auta przypadkowo otworzyłem szybę na maxa. Auto stało przez 4 dni każdy je bokiem mijał bo myślał że włamanie było i żeby na niego nie było :-P
-
Jak sprawdzacie poziom oleju?
Bez znaczenia kiedy sprawdzasz rano czy jak ciepły. Różnica w stanie oleju bardzo mała wiec jak się mieści między min a max jest ok
-
Scinanie opon- przod - gwint
Kątów z przodu się nie ustawia obniżając zawieszenie siła rzeczy kąty się zmieniają -50 to już dużo. Takie wynalazki jak regulowane wahacze bym odpuścił.
-
Klucz dynamometryczny w Lidlu
Klucz powinien mieć certyfikat z opisem odchyleń pomiarów. Ja kupiłem dwa dynamonetry (mały i duzy) johnswera z certyfikatem i zadowolony jestem.
-
Scinanie opon- przod - gwint
Sprawdź cała geometrię a nie tylko zbieżność. Możliwe ze przez gwint mocno zmienił się kąt pochylenia koła.
-
lampa led tył DEPO problem
Zapomnij kostka nie do dostania. Ja kupiłem ledy na tył i po 1,5 roku podobny problem. Nawet producent nie ma części zamiennych. Lampy do kosza poszły. Ta puszka to elektronika sterująca.
-
Wymiana wahaczy, jak to zrobić bezproblemowo
Masz kanał i dobre narzędzia to dasz rade. Śruby sanek pójdą bez problemu. Opuszczasz lekko sanki z tyłu i śruba wyjdzie.
-
Kamera cofania AUDI A4 B7 Avant - jaką wybrać
Włącz zapłon wsteczny i poproś żonę żeby cię na miejsce wepchnela ;-) sorki nie mogłem się powstrzymać
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Podłącz vaga, jaki masz kąt synchronizacji? I jakie korekcje wtryskow? Weź pod uwagę ze silnik potrzebuje trochę km na dotarcie i ułożenie.
-
wymiana sprężyn a4 b7 avant
Odkręcasz łącznik stabilizatora, dolna śrubę amorka, śrubę łącząca górne wahacze, 3 śruby górnego mocowania amortyzatora, wyciągasz amor, ściskasz sprężyne odkręcasz śrubę amorka, wyjmujesz sprężyne składasz odwrotnie. Z tyłem jest wedle uznania każdy robi po swojemu żeby tylko sprężyne wydostać. Z tyłu ruszysz kąty trzeba na geometrię jechać.
-
poliuretan czy ktoś stosował ?
Na co byś te tuleje chciał dać wyprasowywac z wahaczy? Według mnie gra nie warta świeczki jak nie jeździ się po torze i na wyścigach. Montowalem pouletany w civiku ufo kolega sobie chwali. Znajomy montowal w jeepie i po 14 tys na każdej tuleji był luz. Woda, piasek dostają się do tuleji i ja niszczą.
-
Uszkodzone A4 B5 2000r.
To ze są cwaniaki i kombinują to nie znaczy ze każdy się miga od odpowiedzialności l. Ostatnio opisane było na forum ze ktoś zostawił numer telefonu za szyba bo przychaczyl auto. Wiec może po prostu spiszesz oświadczenie i tyle. A jak ładna to i na kawę można zaprosić ;-)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcinku jak zawsze pełen profesjonalizm. Paczuszka przyszła zgodnie z terminem drążki wymienione wszystko hula aż miło
-
Bujanie, mocny przechył się auta w zakrętach
Auto podniesie na pewno tylko pytanie ile trzeba by poeksperymentować.
-
Profilaktyka i wymiany w Audi A4 B7 2.0TDI 8V 103KW -140KM BPW
Co do napędu pompy oleju nie ma co panikować. Wystarczy co 50tys zajrzeć do napędu i wymienić zabierak na nowy. U mnie przebieg 230tys a gniazdo napędu i ołówek jak nowy. Teraz nie ma dobrych aut wiec assistance zawsze mile widziane. ;-)
-
Umowa Zlecenie...
Nie prościej się zwolnić i przyjąć w jakiejś w miarę normalnej firmie? Mój znajomy walczył w sadzie wygrał ale co z tego jak teraz ma ciężko prace znaleźć. Bo nikt nie chce pracownika co oddaje pracodawce do sądu.
-
Który przewód rozrusznika
Cześć mam pytanie jak w temacie który kabel idzie do automatu na rozruszniku? Przewód do automatu idzie od stacyjki? Jak tak to jaki ma kolor. Z góry dzięki za pomoc. Nikt nie wie jaki kolor przewodu idzie ze stacyjki do automatu rozrusznika?
-
Felgi Rs6 et43 jakie dystanse
Weź metr i zmierz ile chcesz żeby wyszla na zewnątrz taki dystans daj
-
Nowy dom
Mi akurat dom się nie podoba ale o gustach się nie dyskutuje. Lokalizacja tez średnia bo to dalekie peryferia Rybnika ;-) cena za taki dom z działka średnia. Tak jak koledzy piszą robisz projekt pod siebie i się budujesz.
-
jak uprzykrzyć życie nieuczciwemu sprzedawcy z allegro
Skoro jest to napisz jaki to paragraf dla innych. Może komuś tez się przytrafi taka sytuacja.
-
Za wysoko! co zrobic?
Felga 18 + 1ba i musi taka koza się zrobić. Wymień amorki i sprężyny i ładnie siadzie.
-
Autko dla nowego kierowcy do 5tyś
Znajoma miała 206 i była mega zadowolona. Teraz ma Yarisa i mówi że to auto w którym się zakochała.
-
Przyszlosc diesla w Polsce ?
Silnik benzynowy na tak krótkim odcinku będzie mega dużo palił. Diesel nawet nie złapie temperatury roboczej. Jeśli już to skuterek albo rower lub spacer bo 2 km to tyle co nic.