Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Klima słabo chłodzi pomimo nabicia
Klima powinna dmuchać powietrzem 6 stopni.
-
Montaż klimatyzowanego schowka
Zmieniarkę musisz wyjąć bo pod nią jest śruba do demontażu schowka. Zmieniarka spokojnie może wrócić na swoje miejsce bo schowek klimatyzowany osiągnie max temp 6 stopni wiec nic się nie oszroni itp. Ja mam u siebie zainstalowany taki schowek klimatyzowany mam zmieniarkę i cb w schowku i nic się nie dzieje ani nie ma żadnego grzyba. Fakt jak nie używam schowka to zawór mam zakręcony. Więc śmiało kupuj wężyk i zawór i montuj. Ps nie spodziewaj się rewelacji bo ten schowek klimatyzowany nie schłodzi ci napoju jak będzie ciepły . Do schładzania napoi to mam w bagażniku lodówkę turystyczną . A schowek stosuję tylko do potrzymania temp zimnego napoju. ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- Zmieniarkę musisz wyjąć bo pod nią jest śruba do demontażu schowka. Zmieniarka spokojnie może wrócić na swoje miejsce bo schowek klimatyzowany osiągnie max temp 6 stopni wiec nic się nie oszroni itp. Ja mam u siebie zainstalowany taki schowek klimatyzowany mam zmieniarkę i cb w schowku i nic się nie dzieje ani nie ma żadnego grzyba. Fakt jak nie używam schowka to zawór mam zakręcony. Więc śmiało kupuj wężyk i zawór i montuj. Ps nie spodziewaj się rewelacji bo ten schowek klimatyzowany nie schłodzi ci napoju jak będzie ciepły . Do schładzania napoi to mam w bagażniku lodówkę turystyczną . A schowek stosuję tylko do potrzymania temp zimnego napoju.
-
boczki bagaznika b7 avant-jak wymontować?
Tak na szybko ściągasz listwę tam gdzie jest bolec zamka ma 4 śruby pod wykładziną podłogi bagażnika w b7 a w b6 spinki wystarczy mocno pociągnąć. W boczkach masz 2 wkręty jak dobrze pamiętam reszta to spinki tylko ciągniesz i wszystko ładnie schodzi. Nie zapomnij odkręcić bolca który trzyma oparcie tylnej kanapy.
-
Usunięcie filtra DPF, a kontrola policji, przegląd techniczny itp.
Dpf out polecam każdemu kto się waha wyciąć czy nie ja po wycięciu zauważyłem same plusy B-)
-
Urwana nakładka pedału gazu.
Wymieniasz niestety cały pedał
-
Komputer Przekłamuje średnie spalanie. da się zrobić korekcje??
Jak się nie mylę możesz zrobić korektę o 15 w jedną stronę i w drugą na pewno nie co 5 ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
Gościu na piaskach w czladzi przyciemnia bardzo dobrze szyby robiłem u niego już 5 aut za każdym razem rewelacja po prostu pełen profesjonalizm. Jak coś mogę poszukać wizytówki i dać ci namiar.
-
Jaki Bagażnik Rowerowy Do Sedana
Zwróć uwagę przede wszystkim na sposób mocowania rowerów czyli łatwość itp. Wszystkie bagażniki dachowe są bardzo podobne różnią się tylko patentami łatwego montażu za to się jednak płaci
-
Jaki Bagażnik Rowerowy Do Sedana
Jak nie masz haka a szkoda to bagażnik montowany na hak jest rewelacyjny sam montowałem hak do auta żeby taki bagażnik wozić . Co do twojego wyboru to zdecydowanie polecam montaż na dachu firma i rodzaj bagażnika zależy tylko od zasobności twojego portfela .
-
Zacina sie szyba kierowcy
Coś takiego tylko na aukcji pisze że to do tylnej szyby ja przednie widziałem w kolorze niebieskim.
-
Zacina sie szyba kierowcy
Zestaw naprawczy podnoszenia szyby komplet z tego co pamiętam 4 plastików koszt 50zzł czy można kupić na allegro nie wiem ale kupisz w prawie każdym motoryzacyjnym.
-
Zacina sie szyba kierowcy
Moja skromna rada prowadnice takie plastiki na wczoraj do wymiany. Jak tego nie zrobisz bardzo szybko a będziesz używał szybę to czeka cię wymiana całego mechanizmu opuszczania szyby a to już duuużżży koszt <gwiazda>
-
Usunięcie filtra DPF, a kontrola policji, przegląd techniczny itp.
[/color] Coś mi się nie wydaje żebym miał i dpfa i kata. Przecież dpf spełnia rolę kata. Z tego co pamiętam jak byłem pod autem to na pewno jest pucha z dpfa a kata na 99% nie ma. Jak stację się nie połapią to dpfa wyrzucam i będę miał święty spokój
-
Usunięcie filtra DPF, a kontrola policji, przegląd techniczny itp.
Witam mam zamiar usunąć dpfa i tu moje pytanie bo jak każdy wie ekologia górą hahaha. Jak wygląda przegląd techniczny bez dpfa z wstawioną rurką? Są jakieś problemy? Miał ktoś kiedyś kontrolę za granicą ? Doczepiał się ktoś do takiej modyfikacji? Czy lepiej rozciąć dpfa i wspawać rurkę wtedy na przeglądzie nie będzie kłopotu. Czekam na opinie osób które mają wstawioną rurkę. Pozdrawiam Pablo
-
Audi A4 B6 RAT STYLE....Silnik Trabant
Jak dla mnie ciekawy pomysł trochę się uśmiałem oglądając to. Jak się kolesiowi znudzi to odda do pana Stasia w garażu wyklepią podmalują i bujdzie na allegro za ładną kasę hahaha ;P
-
Tv,dvd,divx w samochodzie co wybrać?
Ja montowałem u siebie dvd w zagłówku. kupiłem cały komplet podpina się tylko + i - i już chodzi ma własny napęd dvd czytnik kart sd wejście usb itp. http://allegro.pl/okazja-monitor-w-zaglowku-lcd-7-xbs-dvd-usb-mp4-i2240153074.html Montaż bardzo prosty estetyka też bardzo dobra plus jest taki że na razie jeden zagłówek kupiłem bo drugie dziecko dopiero w planach jest hahaha. Podwieszany monitor mi jakoś nie spasował raz musiałbym wiercić dziury w podsufitce dwa wizualnie mi się nie podoba. Przy podwieszanym monitorze dziecko patrzy na ekran pod kątem potem będzie narzekało że szyja go boli <hahaha> żart.
-
Jakie mam zawieszenie??
żadne występują tylko oznaczenia 1BA 1BE i 1BV Jak masz duży prześwit między kołem a błotnikiem to 1BA
-
Zbieżność kół
Kolego sprawdzenie całej geometrii zawieszenia to koszt 120zł czyli nie dużo więc warto podjechać do fachowca i sprawdzić bo szkoda nowych opon.
-
Lcd w zagłówku kilka pytań
Numeru z etki nie mam i tak wsadziłem tylko rurę z zaworem.
-
Lcd w zagłówku kilka pytań
Nie mówię o lodówie tylko klimatyzowanym schowku. Zagłówek będzie miał wszystko czyli podłączam tylko + i- w fotelu pasażera do rnsa nie podłączam nie ma takiej potrzeby.
-
Lcd w zagłówku kilka pytań
W schowku mam już zmieniarkę cd, cb radio jak włożył bym jeszcze dvd to nie miał bym gdzie piwa chłodzić w czasie jazdy (klimatyzowany schowek) ;P hahaha
-
Lcd w zagłówku kilka pytań
Jednak kupuje ten z linka o wiele szybciej się podłącza i według mnie wygodniejszy.
-
Montaż haka
U mnie moduł zamontowali po lewej stronie w boczku. Podobno audi ma wyprowadzone kable więc nie trzeba ciągnąć kabli z lamp. Gdzie te kabelki są niestety już ci nie pomoge bo nie wiem.
-
Lcd w zagłówku kilka pytań
Witam. W związku z tym że mój mały brzdąc już podrósł na tyle żeby oglądać bajki w czasie jazdy planuje montaż lcd w zagłówku. Oglądałem na forum fotostory i nie będę miał problemu z takim montażem. Musiał bym jednak kupić odtwarzacz dvd i monitor. Pierwsze pytanie czy do RNSa da się podpiąć taki ekran lcd i czy napęd dvd odtworzy mi film z płytki? Minusem takiego rozwiązania jest to że napęd będę miał zajęty a co za tym idzie brak nawigacji. Druga propozycja to taki zagłówek z lcd i własnym napędem, odpadnie opcja kupowania dvd. http://allegro.pl/okazja-monitor-w-zaglowku-lcd-7-xbs-dvd-usb-mp4-i2217727204.html Nie znam się na parametrach może ktoś podpowie czy taki sprzęt wart jest tej ceny? Uprzedzę już piszących że zagłówek nie będzie pasował kolorystycznie do tapicerki mam w planie go obszyć takim samym materiałem z jakiego są zrobione siedzenia. Starego zagłówka wolałbym nie niszczyć bo podczas sprzedaży auta wyjmę ten zagłówek włożę oryginalny i po problemie. ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- http://allegro.pl/show_item.php?item=2217727171&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130 jeszcze taki znalazłem
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
Koledzy wyprowadzę was z błędu. Żaden suchy lód, żadne spraye, żadne dony kingi nie dają rady przy małych wgnieceniach. Próbowałem wszystkiego autko po gradobiciu kilka brzydkich wgnieceń. Zauważcie że wszystkie te cudowne wynalazki wyciągają blachę gdzie wgniecenie jest bardzo duże. Wgniecenia takie można wyciągnąć uderzając blachę od drugiej strony <hahaha> . Szkoda wydawać pieniędzy na te wynalazki lepiej od razu oddać auto fachowcowi wyjdzie taniej, lepiej i szybciej.