Treść opublikowana przez pawelc
-
[ALL B5] wkladka kluczyka
Nie musisz kupować wkładki, ten co naprawia zamki i dorabia kluczki napewno Ci dorobi nową wkładke pod Twój kluczyk :>.. Przerabiałem ten temat ..
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
Może przepływomierz siada .. A dla sterownika są wartości w normie, i VAG nie wykrywa błedu ..
-
[B5 ADR] Jak rozebrać fotel kierowcy ?
Tu popieram kolege :>....
-
[1.6 ADP 1996r] niska temperatura silnika podczas jazdy.
Nowy w ASO to koszt 97 zł ... Właśnie taki zamówiłem ...
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
I tu się zgodze :>.....
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
osetti, jeszcze raz wszystkiego naj... Wypij nasze zdrowie, a my wasze :>.. No i czekamy na fotki.. A reszcie kolorowych snów :> :>...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No to na zdrowie .. Ale za pewne zrobiłaś niezłą furrore klubową koszulką :>..
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
O tak, pamiętam ten wątek :>..
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jak to się mówi klub jak druga rodzina :>..
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
eee tam, za każdy dzień
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Oj tam podziwiasz go , albo Cię bardzo kocha albo się Ciebie boi :> :>..
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
I On z Tobą wytrzymał rok? No normalnie twardziel hyhy Osa nie obraź się Wszystkiego dobrego na kolejne lata Co to jest rok :>, jak bym słyszał dzieśięć lat .. To dopiero jest coś :> :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zaszyli mnie A chyba że tak :>.. Dobry żarcik...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no to jest okazja :>, której nie można przepuścić :>.. Trzeba się napić
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dzięki osetti :>.. rafalekx, a co z tobą?. masz jeszcze jakiś kursik?.. sobota a ty nic :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Pozwolicie że wypije z wami :beer1: :>..
-
Widzieliscie to...ręce opadaja...
To łajza.. Ja to bym mu jajca wyrwał ....
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nosfer, widze że sporo jezdzisz .. No i dalej na Febi :>.. Widze że Tobie sprawują się Ok .. Oby tak dalej .. Mi tak dobrze nie poszło ;(.....
-
[B5 AVV] roleta (zasłona) do kombi A4 2000
Zobacz w dziale sprzedam :>.. Wydaje mi się że taką widziałem ..
-
[B5 AEB] Zamek drzwi - kupić cały ?
W każdym jednym zakładzie od zamków samochodowych, dorobią ci wkładke pod twój kluczyk :>..
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Witam. Małe ptyanie do użytkowników avanta .. Czy w avancie jest jakieś konkretne miejsce na gaśnice? ..
-
[B5 ADR] Jeden z kilku sposobów na wnerwiające trzeszczące przednie siedzenie
Jak to się mówi.. Bez młota, to nie robota .. Oby na długo wystarczyło
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
pogratulować ... zapodaj więcej fotek .. no i co jeszcze? . a trzymamy kciuki na egzaminie
-
[B5 AVG] Stukanie w lewym kole po wymianie wahaczy
może, magiel stuka? .. oby nie ..
-
[B5 AAH] Moje oooo a4
Nowe zdjęcia .. Widać zmiany :>.. Przód prezentuje się fajnie .. No witamy raz jeszcze