Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

looki91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez looki91

  1. Hmm czy ja wiem, popatrz jak inni mają Pod kierę i gałkę fajnie się komponuje mimo materiałowych siedzisk. Następne co w kolejce?
  2. Z wnętrza jeszcze możesz gałkę z polifta dorwać i ręczny w skórze - też dadzą klimat fajny U mnie jeszcze z takich "odmładzaczy" wpadły ostatnio ramiona wycieraczek z passata fl
  3. Tak samo polecam proszkowe, tylko zastanów się dobrze nad kolorem wtedy Miałem majonezowy kolor i poprzedni właścicel felg przez 2 sezonu i nic się nie działo, ja na ten sezon przemalowałem na rude i też jest ok
  4. Jednak dużo dają Sam poza grubszymi zmianami wziąłem się za takie subtelniejsze jak wymiana ramion wycieraczek z passata fl czy właśnie poluję na te lampy na tył, no i po zobaczeniu pod maską jak wygląda z tymi obudowami to też na razie tak ogarnę Co następne w kolejce czeka ?
  5. j4s2c2vr Ja też mam jako jedyne auto obecnie do pracy, na trasy i zloty Ale każdy skręca jak uznaje. Jakie kolejne plany ze zmianami ?
  6. Wysoko stoi Ja na pierwszy raz po założeniu gwintu skręciłem na 3 cm od wachacza, ale błotniki nie są gotowe na tyle i obecnie mam ok.62cm do błotnika. Generalnie fajnie to wygląda i widzę mój dawny kolor flatów
  7. Subtelnej jest teraz pod maską, możesz podać nr osłon ewentualnie jak dokładnie wpisać by tą dużą dorwać na alledrogo etc? Byłbym wdzięczny
  8. W sumie opisuję, że mam flock ale żadnej dobrej fotki nie miałem by to pokazać. Wreszcie kolega mi zrobił dobre foto (jeszcze uszczelki drzwiowe musimy dokończyć, ale jakoś nie mamy weny )
  9. Joziek79 Mateusz jest z Gostynina, ja z kolei z Płocka. Jak chcesz to uderz na pw do któregoś z nas. Audi zaś szkoda :/ Ale damy radę z następną!
  10. W końcu wylądowała maska poliftowa na aucie, od razu lepiej patrzy się na front
  11. Mody, no ciekawe nie powiem Kolor flatów też znajomy, zabudowę bagażnika też taką planuję Zmiany w dobrą stronę zmierzają
  12. To nie wiem, mi ten przypadek jest obecny. Kolega ma przy samej szybie czołowej w rogu, ale to bardziej wygląda na nie udany montaż deski niż jakiś słaby punkt
  13. Tzn jak się rozklejają i gdzie ? Niedawno zwalałem u siebie deskę przy wymianie nagrzewnicy i nic się nie działo takiego (97r - I lift). Trochę plastików było popękanych za które się wziąłem, teraz ani trochę nic nie piszczy
  14. Cała robota jak najbardziej na plus Aż zazdroszczę że u Ciebie spokój już, ja może gdzieś w połowie jestem
  15. Zapowiedź ostatnio odbytej sesji, więcej zdjęć niebawem
  16. Wszystko z swoim czasie i z głową - bynajmniej mam taką nadzieję Patrząc na moją początkową listę na sezon 2k15 aż za bardzo chyba w szczegóły poszedłem, chociaż tam tkwi właśnie diabeł
  17. Tak, zgadza się Lampy na aucie Następne w kolejce to wygląd i kończenie wnętrza
  18. j4s2c2vr Z dystansami i docelowym poziomem zawieszenia powalczę za jakiś czas, narazie jest spuszczona na "oko" i jest ok Co do wnętrza to zostawiam swój ori, fotele i boczki zrobią wystarczającą robotę. Do słupków czarnych ładnie się będzie komponować, trzeba jeszcze troszkę czasu poczekać na efekt finalny na ten sezon bo parę rzeczy zostało zrobić - jak chociażby wygląd zewnętrzny
  19. Z przodu wywaliłem dystanse, a tył będę musiał "zdjąć" trochę. Sesję profi zrobię jak ogarnę wszystko już Lampy wróciły z przeróbki - wykonawca prac wiadomo Gwerty I jeszcze jedna fotka z wczoraj która mi się mocno podoba A4 & S4
  20. Znajomy sprzęt Zakładaj bo jestem ciekaw czy usiądzie fajnie jak u mnie
  21. Coś tam się dzieje ...
  22. Maty grzewcze są nowe (ok. 3 miesięcy mają - jedno Blic'a, drugie Alkar). Bezpiecznik sprawdzony i jest ok
  23. Witam, w ostatnim czasie po przekręceniu zapłonu podgrzewa się wkład lusterka od strony kierowcy, prawe i szyba nie reagują - nawet przy wciśniętym przełączniku (próbowane w nocy przy zimniejszych temp). Miał ktoś taki objaw ? Ewentualnie nakierować czy to wina przełącznika, przekaźnika jakiegoś (nr i gdzie szukać) czy zwarcie gdzieś występuje ?
  24. looki91 odpowiedział(a) na cris1503 temat w 1.8T
    U mnie podobny problem był spowodowany wyrwanym kabelkiem zza wtyczki (w gumowej osłonce co masz) - sprawdź może tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.