Treść opublikowana przez looki91
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja cały czas czekam jak się większość ugada i zadecyduje
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja też mogę zalecieć Też można by było się drugiej grupki spytać jak im pasuje by było nas więcej
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Słuchajcie, wczoraj rozmawiałem ze znajomym z forum Passatów. Wyszła inicjatywa by mogło się spotykać w większej grupie bo u nich też podjeżdża poniżej 10 aut. Dla mnie propozycja dość ciekawa. Wypowiedzcie się na ten temat co sądzicie
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
Wtyczki wyglądają ok, zostaje uszkodzenie lub nie prawidłowe dokręcenie ( złym momentem). Te zielone gniazdko mnie zastanawia od czego jest, żadnego przewodu do niego nie mam. Podpowie ktoś jeszcze odnośnie tego gniazdka ?
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low - Dokładnie taki mam komunikat. Z N75 się uporałem i innymi problemami, tylko ten mi pozostał
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
Witam Po naprawieniu kilku usterek w moim silniku został mi tylko jeden (błąd) - zbyt niskie napięcie czujnika stukowego. Może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie owy czujnik się znajduje i co może być przyczyną zbyt niskiego napięcia i jakie są tego konsekwencje w samej pracy silnika ? Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Wypada w sobotę. To nawet jeszcze lepiej
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jest i paczka wedle życzenia ( tam są wszystkie zdjęcia ze spota już ). Właśnie się zastanawiałem którą opcję wybrać, ale są już obydwie Zippyshare.com - Spot Audi A4 Polska.rar
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No i są obiecane zdjęcia Jak dobrze pójdzie to znajomy podleci na następny spot także znowu by były kolejne zdjęcia. O ile nie macie nic przeciwko
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Panowie, fotki ze spota chcecie jak coś ? Jak tak to gdzie je wkleić ewentualnie ?
-
[ALL B5] Woda w boczkach bagażnika
Kolego sprawdź jeszcze wężyk spryskiwacza w którymś z boczków bagażnika, w moim przypadku wypadł ten wężyk i też miałem mokry problem. Po nałożeniu wężyka problem zniknął ( W moim przypadku wężyk był w prawym schowku Avant '97 )
-
Wtyczka pod kierownicą - od czego?
Również obstawiam na tą wtyczkę. Ta wtyczka powinna być podpięta w lampkę, która znajduje się w plastiku który zdemontowałeś spod kierownicy
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Również podjadę Jako "świeżak" tego forum wypadałoby się integrować przy każdej możliwej okazji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie. Mam na imię Kamil, pochodzę z Płocka i jestem posiadaczem Audi A4 B5. Na pewno zawitam tutaj na dłużej, ponieważ uważam te forum za bardzo dobre. Wiele można podpatrzeć lub dowiedzieć się czegoś ciekawego Temat odnośnie samochodu założę wkrótce. Pozdrawiam