http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/krakow-szajka-kielbasy-juz-skazana-kradli-auta-w-malopolsce,4020542,art,t,id,tm.html#30405be83ed7c52b,1,3,60 Kilku już siedzi za kradzież głównie Audi ale na wolności kilku jeszcze jest niestety...
Jest możliwość, nie wiem jeszcze do końca jak to się robi ale wstawia się emulator np. taki http://allegro.pl/zmieniarka-cyfrowa-yatour-usb-sd-audi-mp3-i5534543728.html?reco_id=95258709-ee14-11e6-a407-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_socket_id=30&ars_source=ars i wpina się go do radia w miejsce zmieniarki, a nawet chyba może być i zmieniarka i właśnie emulator ale nie jestem w 100% pewien.
Sam mam zamiar niedługo coś takiego robić u siebie tyle że ja mam chorusa zamontowanego.
Więc może ktoś kto montował coś takiego napiszę co i jak
Musi pasować skoro wszystkie katalogi mówią że pasuje, a teraz coraz więcej takich którym nie chce się dobrze poszukać tylko od razu nie ma takiej części zamiennej i już, albo że nie będą pasować. Co jak co ale z tego co się orientuje mniej więcej to w obrębie Krakowa i okolic, żadna hurtownia tego na stanie nie posiada tylko i wyłącznie na zamówienie raczej
Wzrost cen akcyz ma nastąpić bodajże od marca więc póki co jest po staremu. A co do opłat to właśnie akcyza, tłumaczenia papierów, przegląd i rejestracja no i jeśli sam sobie to autko przywozisz a nie bierzesz np z komisu gdzie ci ktoś fakturę na to wystawi no to chyba zostaje skarbówka. Recykling znieśli już jakieś dobre pół roku temu jeśli o ten podatek ci chodzi bo ja nie płaciłem już czegoś takiego a 3 tygodnie temu to wszystko załatwiałem. Tyle że nie wiem jak to z anglikami wygląda ale pewnie tak samo.
Jeśli jest ktoś kto w tym siedzi na bieżąco to napewno mnie poprawi
Pozdrawiam
Witam wszystkich posiadaczy a czwóreczek.
Mam konto tutaj co prawda od 5lat lecz służyło mi ono głównie w celach szukania możliwych usterek w audiczkach które są w posiadaniu mojej rodzinki, więc postanowiłem się przywitać jeszcze raz.
Mam na imię Patryk, mam 20 lat i pochodzę z malutkiej miejscowości oddalonej o około 20 km od Krakowa.
Od prawie trzech tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 b6 sedan z 2001 roku, z silnikiem 1.6 ALZ o mocy 102KM, nie jest to zbyt mocny motor jak na tę masę lecz mi wystarcza do spokojnego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Mam zamiar pojeździć nią ładnych parę lat tak więc dobrze by było być w tym gronie klubowym, jako że od dziecka jestem wielkim fanem tej marki, to właśnie spełniłem swoje marzenie aby kupić sobię właśnie Audi.
Myślę że to by było na tylę z moich opowieści. Pozdrawiam Was serdecznie