Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patryq633

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patryq633

  1. patryq633 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/krakow-szajka-kielbasy-juz-skazana-kradli-auta-w-malopolsce,4020542,art,t,id,tm.html#30405be83ed7c52b,1,3,60 Kilku już siedzi za kradzież głównie Audi ale na wolności kilku jeszcze jest niestety...
  2. patryq633 odpowiedział(a) na -=INDI=- temat w Audi A4 B6/B7
    Jak już bym miał wymieniać to wszystko razem, chyba że są w miarę dobrym stanie te poduszki.
  3. Jest możliwość, nie wiem jeszcze do końca jak to się robi ale wstawia się emulator np. taki http://allegro.pl/zmieniarka-cyfrowa-yatour-usb-sd-audi-mp3-i5534543728.html?reco_id=95258709-ee14-11e6-a407-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_socket_id=30&ars_source=ars i wpina się go do radia w miejsce zmieniarki, a nawet chyba może być i zmieniarka i właśnie emulator ale nie jestem w 100% pewien. Sam mam zamiar niedługo coś takiego robić u siebie tyle że ja mam chorusa zamontowanego. Więc może ktoś kto montował coś takiego napiszę co i jak
  4. patryq633 odpowiedział(a) na -=INDI=- temat w Audi A4 B6/B7
    Musi pasować skoro wszystkie katalogi mówią że pasuje, a teraz coraz więcej takich którym nie chce się dobrze poszukać tylko od razu nie ma takiej części zamiennej i już, albo że nie będą pasować. Co jak co ale z tego co się orientuje mniej więcej to w obrębie Krakowa i okolic, żadna hurtownia tego na stanie nie posiada tylko i wyłącznie na zamówienie raczej
  5. Wzrost cen akcyz ma nastąpić bodajże od marca więc póki co jest po staremu. A co do opłat to właśnie akcyza, tłumaczenia papierów, przegląd i rejestracja no i jeśli sam sobie to autko przywozisz a nie bierzesz np z komisu gdzie ci ktoś fakturę na to wystawi no to chyba zostaje skarbówka. Recykling znieśli już jakieś dobre pół roku temu jeśli o ten podatek ci chodzi bo ja nie płaciłem już czegoś takiego a 3 tygodnie temu to wszystko załatwiałem. Tyle że nie wiem jak to z anglikami wygląda ale pewnie tak samo. Jeśli jest ktoś kto w tym siedzi na bieżąco to napewno mnie poprawi Pozdrawiam
  6. Witam wszystkich posiadaczy a czwóreczek. Mam konto tutaj co prawda od 5lat lecz służyło mi ono głównie w celach szukania możliwych usterek w audiczkach które są w posiadaniu mojej rodzinki, więc postanowiłem się przywitać jeszcze raz. Mam na imię Patryk, mam 20 lat i pochodzę z malutkiej miejscowości oddalonej o około 20 km od Krakowa. Od prawie trzech tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 b6 sedan z 2001 roku, z silnikiem 1.6 ALZ o mocy 102KM, nie jest to zbyt mocny motor jak na tę masę lecz mi wystarcza do spokojnego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Mam zamiar pojeździć nią ładnych parę lat tak więc dobrze by było być w tym gronie klubowym, jako że od dziecka jestem wielkim fanem tej marki, to właśnie spełniłem swoje marzenie aby kupić sobię właśnie Audi. Myślę że to by było na tylę z moich opowieści. Pozdrawiam Was serdecznie
  7. Witam wszystkich Patryk.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.