Treść opublikowana przez odzim
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
i pokarz jeszcze zwykle 000 [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 20:52_________________________________________________na nieodpalonym zawsze pokazuje 038 ,na odpalonym musisz te wczesniejsze napewno były bassing setings ?
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
zrób na zimnym 000 bs i pokarz
-
F1, Rajdy i Motorsport
poczekamy zobaczymy ciekawe co bys napisał teraz jak by wybrał toyote
-
SPOTY RADOMSKIE
a co mu jest astme ma? ps dawno Cie nie widzialem [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:39_________________________________________________ja bede kolo 20stej
- SPOTY RADOMSKIE
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/przyszlosc-renault-w-f1-do-konca-roku,1392929 to sobie robert wybral zespół , bedzie wielka doopa z tego wszystkiego
-
SPOTY RADOMSKIE
bardzo dobre oponki budżetowe tu potwierdzenie http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.php?p=http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/reifentests/winter2006/195_65_15/uebersicht.htm
-
SPOTY RADOMSKIE
grzesiek8630 napisał/a: Myślę że spalanie będzie oscylowalo pomiędzy 7 a 8l zmierz spalanie full tank-full tank - przekonasz się że nie wzrosło... 6-7 po mieście Z racji że zrobiło się ciasno na Mineralnej... i terminy są odległe... Witek nakazał wstrzymać zapisy. Jak rogalotti ogarnie pojazdy wyżej zapisanych, uruchomimy listę... Tym czasem proszę wklejać wykresy. to cytat z forum golfa wiec jest nadzieja ze zapisy rusza juz wkrotce ,pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty66 mozemy sie przelozyc ze na suchym wyhamuje na letnich z 5 metrow wczesniej ze 100/h niz ty na zimie ,lamele w oponie zimowej wydłużają droge hamowania i temperatura nie ma tu nic do rzeczy , opona zimowa jest spokx jak lezy snieg w innych warunkach jest zawsze gorsza o d letniej no i jak lód tez bedzie troche lepsza choc wtedy zadna nie jest bez kolców dobra [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:29_________________________________________________ 900 jak sie zapiszesz na jakis grupowy np na forum golfa teraz -tu wykresik z passka tdi mojego brata w tamtym tygodiu robił a i rogal ma teraz 4wd obciazeniowa chodzi jak benzyna czym wyzej tym szybciej do 4200 zadnej zadyszki
-
SPOTY RADOMSKIE
wogole nie było bo po co , kazdy jedzil na podwójnym gazie i tez dobrze bylo -teraz to sie wszystko pojebało piles =nie jedź , nie masz zimówek =nie jedź najlepiej w domu siedziec :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju jak masz esp to powiem szczerze ze kaleka trzeba byc zeby nie radzic sobie na sniegu na lecie , bez obrazy. ps nie jestem zwolennikiem jazdy na lecie w zime ale uwazam ze bez zimowych opon kiedys jezdzilo sie fiatem ładą na tyl naped i dalo rade a teraz to olaboga bo snieg spadnie i tak naprawde jak ktos tras nie robi to w miescie to starta kasy wymiana opon
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie znasz dnia ani godziny dokładnie na Śląsku i Wielkopolsce maskra zimowa a ja jutro jeszcze za Wrocław jadę ;( dla dobrego kierowcy snieg nie staraszny nawet na silikach
-
SPOTY RADOMSKIE
po co wam ta zima sniegu nima
-
SPOTY RADOMSKIE
nie koniecznie moze ma juz przedmuchy i z odmy mu leci w dolot i dalej , turbo jak mowi papa to IC jest zaklejony olejem
-
F1, Rajdy i Motorsport
to nie ogladałes najlepszego pogoń Jensona Buttona za Markiem Webberem
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
kat wyprzedznia jest u niego ok spójrz sobie na 000bs
-
SPOTY RADOMSKIE
ozix itak nie kupuje przeciz ma swoje ale 800 stow to jest dobra cena jezeli felgi sa proste i nie porysowane za tyle co jonny mowi to mozna w niemcowni kupic okolo 100 euro a nie u nas
-
SPOTY RADOMSKIE
no własnie od tt a nie a4 , to jest roznica , chyba ze tt i a4 to dla ciebie to samo poza ,najczesciejtakie sportowe wózki maja felgi bbs oz sygnowane dla danego modelu a nie wymyslone i wyprodukowane przez koncern
-
SPOTY RADOMSKIE
5,6 stow ? to kup ladne za tyle ozixowi [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:27_________________________________________________nie kupisz taniej ladnych niz za 800 stow, pomijajac to ze sa chu..we z wygladu jak kazdy orginał :>
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
daj logi zeby dało sie kliknąć
-
[B5 AFN] Kumulacja błędów??
chlopaki na forum jest to wszystko wyjasnione włącznie z naprawą
-
[B6] Prośba o analizę logów - podejrzany termostat
kolego pszemek2 załóż swoj temat i zrób porządnie logi , bo oczy bola jak to umiesciles
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale oni juz dali sobie spokój z tegorocznym bolidem juz z 5 wyscigów temu
-
SPOTY RADOMSKIE
wiesz jak sie sprawdza 2409 to 24tydzien 2009 rok , na bocznej stronie opony w kółeczku czy tam elipsie
-
SPOTY RADOMSKIE
Micheliny Alpine 3 tak ?dobry wybór tez bym brał jak dostales dobra cene maja niskie opory toczenia co przekłada sie na spalanie , oczywiscie minimalnie