Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki serdeczne to wiecie juz co robimy w piatek
-
SPOTY RADOMSKIE
potomek panowie i panie dzis o 1610 pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
ja to nawet dzis nie ogladam nie bede sobie nerwow szarpal
-
SPOTY RADOMSKIE
ja bede napewno , moze pepkowe sie skrobnie jak paulina w koncu urodzi termin miała na piatek zeszły
-
SPOTY RADOMSKIE
zobaczcie naszych moderatorow co chlopaki nie maja co robic 1 cytat Witamy,Wihajster Moderatorzy Twój wątek, który stworzyłeś w dziale Sprzedam pod nazwą sprzedam auto vw passat tdi 115PS PD został przeniesiony do działu Sprzedam auto. Aktualny link do Twojego wątku to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94148.0 Prosimy o stosowanie się do Regulaminu Forum. Dziękujemy Zarząd Klubu 2 cytat Flyer Moderatorzy Witamy, Twój wątek, który stworzyłeś w dziale Sprzedam auto pod nazwą sprzedam auto vw passat tdi 115PS PD został przeniesiony do działu Sprzedam. Aktualny link do Twojego wątku to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94148.0 Prosimy o stosowanie się do Regulaminu Forum. Dziękujemy Zarząd Klubu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
No wiadomo, przecież Brynia narobiła tam rabanu jak jej piopierdolili historię 1.8 TeKu. :polew:- SPOTY RADOMSKIE
powiem wam w sekrecie ze ster stracil licencje serwisu aso vw i mocno sie teraz stara o odnowenie jej u kulczyktradex, ale oczywiscie nikt o tym nie wie :>- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
kolego rafaello79197919 załóż swój temat i poprawnie umieść logi- SPOTY RADOMSKIE
fajny artykuł http://poboczem.pl/news/ii-wojna-i-niemieckie-autostrady,1361638- SPOTY RADOMSKIE
slabo nas widze w tym meczu narazie- SPOTY RADOMSKIE
Michał -wlasnie miales dac znac ze jestes a nic sie nie odzywales- SPOTY RADOMSKIE
jeszcze nie chce mu sie , ale ja dzisiaj mu pomoge chyba tego czopa wypchnac :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
nie byo mnie w garażu rezalem rozrzad i wszystkie filtry dzisiaj sam wsio zrobilem teraz ciekawe czy sie nie rozleci :> ps jestem utyrany i zmeczony ,ale pierwszy moj rozrzad sam zrobilem bez pomocy- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
a ja mysle ze nie chodzilo o to ze ich wsadza tylko by sie nie wypłacili do konca zycia i ich rodziny i c**j wie ile pokolen jeszcze wiec za wszelka cene chcieli uratowac maszyne i moze by im sie udalo jak by nie wybuchła ot tyle zycie na bialorusi , teraz to zrobia znich bohaterów bo co innego pozostało- SPOTY RADOMSKIE
malik ty lepiej swój aparat wez bo bedzie jutro co oglądać PS jak ty to Bryniu robisz ze cały czas ponetnie wyglądasz- SPOTY RADOMSKIE
a ty michał na płyte sie wybierałes jutro moze bedzie lepiej dawaj do Bryni wychylimy co w domu u niej to wezme cos mocniejszego niz browarek- SPOTY RADOMSKIE
a to mcm byl i nie wszedł do was- SPOTY RADOMSKIE
no nareszcie spocik jak dawniej , pozdro i trzymac tak dalej- SPOTY RADOMSKIE
to bedzie z 3 audi a4 z twoją :polew:- SPOTY RADOMSKIE
jutro komplet ja o 2015 ginekolog wiec jestem tylko na chwilkę o 19stej- SPOTY RADOMSKIE
czesc spamerzy od stukania postow , na czat sie przerzucie- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
termostat- ok turbina ok ale późno sie podnosi - kata trzeba wywalic lmm - ok do poprawy kąt wtrysku masz 22 a ma byc 49-54 w bs grupa 000 zle zlogowana grupa 003 statycznia , trzeba przegazowac przed logowaniem i zle podana bs 003 bo tojest statyczna a nie bs - SPOTY RADOMSKIE