Treść opublikowana przez odzim
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
może byś wstawił te logi jak zrobiłeś, szukaj dalej dziury nie musi ona być na wężyku może być gdzieś indziej, przejrzyj wszystko od turbiny przez IC dalej za znowu dojdziesz do turbo, i sprawdź czy jakieś błędy ci nie wyskakują na vagu
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury paliwa
czujnik leci wlasnie od tego ze wystarczy raz zalac lewe paliwo i go szlak trafia, ale zeby zamulal bardzo od tego to raczej nie moze najwyzej na spalanie wplynac zalezy jak sie zablokuje czy na plusie czy minusie mi jak mialem walniety pokazywal cały czas 110c ale zadnych objawow nie mialem dopiero jak program robilem to wyszlo ze mam walniety, czujniki dostepne w intercarsie wystarczy numer podac cena okolo 35- 45 pln zalezy od sklepu
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
, wlasnie az musze sam siebie cytowac heheheheh
-
[INNE] Problem z turbo (VW Passat AJM)
01282 Zawór przełączeniowy przesłony w kolektorze dolotowym N239 , jest to elektrozaworek od klapy gaszącej, turbo nie przeładowuje to raczej ten zaworek, albo kabelek pekl i nie ma przejscia do sterownia klapy gaszacej
-
SPOTY RADOMSKIE
wybierałem się już parę razy ale zawsze coś mi wypadnie , postaram się wpaść
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
z tego roku 1996 jak w opisie nie wejdzie w bs 011 bo ecu nie obsługuje [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 13:37_________________________________________________ czemu jak by stały dęba to by przełodowało turbo a nie odwrotnie
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tylko podpowiadam jak można zmniejszyć koszty , można znaleźć i z przesyłką tylko trzeba chcieć http://www.moto.allegro.pl/item544953031_szyba_oryginalna_tylna_audi_a4_sedan_r_2001_2005.html http://www.moto.allegro.pl/item544952842_szyba_tylna_tyl_audi_a4_sedan_r_2001_2004.html i zawsze to orginał a nie zamiennik ,pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
troche mało tych grup zlogowales , masz nie doładowanie 0.2 b wyglada jakbys miał gdzies dziure w dolocie turbina pozno ładuje i malo sprawdz to , i jak sam zauwazyłes przepływomierz niedomaga,ale najpierw doprowadz doladowanie do porzadku a pózniej przeplywka jak by dalej zle mierzyła
-
SPOTY RADOMSKIE
hej, po co bedziesz bulil za nowa kup uzywke do sedana z 300- 350 pln plus 150 wklejenie i nie ma tragedi tu przykladowy link http://www.moto.allegro.pl/item541313631_audi_a4_2001_2007_sedan_szyba_tylna_tyl.html
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Passat 1,9TDi 90KM)
widocznie kupil zly termostat , albo logi robione na nierozgrzanym motorze,
-
[B5 AFN] Co ile wymieniać świece żarowe ?
tu masz pasuja do twojego sprawdzony sprzedawca http://www.moto.allegro.pl/item517035988_swiece_zarowe_vw_skoda_audi_seat_ford_tdi_beru.html
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
zrob zdjecie nastepnym razem bo malo prawdopodobne
-
[B5 AFN] Mod mojego autka
tak ma pompke dokladnie od avf , witek powiedział ze jak wymienie czujnik na sprawny to moc i moment sam sie podniesie ale zeby podjechac do niego wtedy to sprawdzi czy wszystko jest ok. zreszta moc to nie wszystko momentem sie lata , mocy to i 110 km mi starczało zeby na autostradzie 210 latac
-
[B5 AFN] Mod mojego autka
witam wklejam wykresik po modzie od witka , narazie spokojnie walniety mam czujnik temperatury paliwa ,wymienie czujnik przyzwyczaje sie to bedzie korekta, trzeba auto i kierowce ujarzmić hehehe. :>
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
na szrotach co angielskie wozy przywoza duzo tego jak bedziesz chcial jakiegos pewnego sprzedawce to napisz na priv to podam ci sprawdzony adres w okolicach puław sam bralem tam chociaz jestem z radomia , juz pare gratów i warto pojechac pare kilosow zeby z tamtad wziasc. ceny i jakos super
-
[ALL B7] Przechodzi w tryb awaryjny powyżej 180 km/h około 3500 obr.
mozesz sam kluczem nr 13 lub 14 złapac za sztange i troche nia pomachac góra dół(zdejmij wezyk z gruszki bedzie latwiej) w pelnym zakresie ale tak z 50 -100 powtorzeń potem na autostrade i pobutowac auto i powinno na jakis czas pomóc
-
[ALL B7] Przechodzi w tryb awaryjny powyżej 180 km/h około 3500 obr.
to ja w ciemno stawiam kierownice w turbo ci sie przycinają turbo do czyszczenia albo przynajmniej do rozrusznia sztanga i potem przepałowac auto i moze bedzie dobrze. poszukaj jak rozruszac sztange w turbinie i to wykonaj jak nie pomoże trzeba bedzie wyjac i wyczyscic w jakimś zakladzie co tym sie zajmuje, samemu bym nie proponowal ,chociaz sporo osob to robi samemu.
-
[ALL B7] Przechodzi w tryb awaryjny powyżej 180 km/h około 3500 obr.
a jak wkrecisz motor na 2 czy 3 biegu tak do 4tys to nie wpada ci czasem tez w tryb awaryjny, bo jak tak to sterowanie turbo lub łopatki w turbo ci sie zacinaja, ale jak ci napisali zrob logi statyczne, dynamiczne szczegolnie 03, 08, 011 i bedzie mozna cos powiedziec konkretnie
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
jak sie szuka silnika to takiego ktory jest jeszcze w aucie i mozna go odpalic , takie wyjete odpadaja szkoda ryzykowac, a sam motor bez osprzetu to koszt 1200 pln plus robota wyjecia i wlozenia
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
Na autobahnie tyle jak na zdjeciu , jeszcze na sandardowej turbinie i org programie hehehe.
-
[B5 AFN] Czyszczenie turbiny
hej , ja ostatnio czyściłem swoja , tyle ze nie rozbierałem jej tylko wyciągnąłem z auta do wiadra z nafta na 1h rozruszałem reką zamontowalem do auta dostalo potem w piec i juz zrobilem 5tys i wszystko jest w porzadku loguje sobie tak co 1 tys zeby sprawdzac czy cos sie złego nie dzieje, jestem z radomia jak chcesz jakiejs podpowiedzi pisz na pw
-
[B6 AWX] Kody błędów 17563, 17965
nie
-
[Seat AHF] Turbo padło, po ponownym uruchomieniu silnika wszystko ok
nie strasz go nie regeneracja tylko czysczenie turbinki a to nie to samo chociaz turbo na stół
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
szczerze kupił bym nowa (Używana motorownie) wyjdzie duzo taniej , a reszte ze swojego sprzedal jak cos dobrego zostalo , pelno motorow do tego modelu z angli tylko dobrze poszukac
-
[B5 ADP] VAG łączy się tylko ze sterownikiem liczników
w ustawieniach port lpt jak podepniesz vaga wlasciwosci moj komputer sprzet dalej menadzer dalej znajdz porty lpt i ustawienia i tam reszte znajdziesz, chociaż z sinikiem zawsze sie laczy najczesciej z ac nie może