Treść opublikowana przez szeryf
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Będzie działać jak zrobisz tak jak piszesz, ta przejściówka jest dla osób, które mają połączone radio z FISem, i/lub mają aktywny tył.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
A od czego te kostki? Od zmieniarki mp3? Z tego co wiem, to w czarną kostkę możesz podłączyć oryginalną zmieniarkę, i potem wybierać czy słuchasz zmieniarki mp3 czy oryginalnej.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Ja kupiłem jakiś czas temu zmieniarkę firmy Dension, ma tylko port USB i BT. Co do BT to się jeszcze nie wypowiem, bo korzystałem tylko raz, co do zmieniarki, to szczerze polecam, jeszcze mi się nic nie zacięło, nie słyszałem żadnych trzasków itd. Nie wiem jak inne zmieniarki, ale ta nie ma ograniczenia co do ilości plików w katalogu, poza tym w katalogach głównych można mieć następne katalogi, przechodzi się między nimi przyciskami, które normalnie służą do przewijania. Pozdrawiam
-
Problem z czujnikami cofania
To nie działa reszta? O kurde, nie wiedziałem To jak sprawdzić który się zepsuł, tylko przez podmianę każdego po kolei? Bo jak są sprawne, to jak się przyłoży ucho to cykają, ale jak nie działa wtedy żaden, to już nie cykają
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
To chyba tylko kwestia gustu Ja w poprzednim aucie miałem zimówki na stalówkach, kołpaków nie zakładałem bo kradną I jak już ktoś wspomniał, łatwiej jest umyć felgę z soli, co na pewno pomoże jej dłużej być w dobrym stanie
-
Wycieraczka tył, nie wiem co jej jest?
To akurat można sprawdzić, po rozebraniu widać w jakim stanie jest zębatka. Można ją delikatnie podnieść do góry i obejrzeć z każdej strony. Ja dziurę po wycieraczce zakleiłem zwykłą taśmą, i też trzymało
-
Problem z czujnikami cofania
Tak jak Marcin napisał musisz spojrzeć na czujniki ewentualnie zdjąć zderzak może gdzieś są już styki zaśniedziałe i jak jest wilgotno to wariują. Wymiana napewno pomoże ale najpierw posprawdzaj chyba że nie chcesz się bawić z tym to od razu wymień Gorzej jak wymieni, a to nie wina czujników, tylko faktycznie jakichś styków Nie wiem dokładnie jak one są zbudowane, ale przed wymianą bym sprawdził. Wszystkie czujniki nie działają? Bo jak się zepsuje jeden, to reszta chyba działa nadal?
-
Wymiary montażowe emblematów s-line na listwach bocznych drzwi
Zaznacz na jakiś zdjęciu co dokładnie mam zmierzyć to zmierzę Bo jak będziesz mierzył u kogoś na parkingu to jeszcze pomyślą że chcesz je zwinąć hehe Jakbym zapomniał to pisz na pw
-
Jak sciągnąć szpetne progi ??
Jedyny sposób na ściągnięcie to siła Progi się połamią, ale i tak zostaną ślady po kleju do szyb. Może uda Ci się potem jakoś go zdrapać/zmyć, ale wątpię. Najwyżej założysz coś innego albo pomalujesz progi
-
Spryskiwacze przedniej szyby
Jeśli w b6 jest tak samo jak w b7, a chyba jest, to wg mnie to normalne, też tak mam, i chyba nic się z tym nie zrobi, bo spryskiwacze są prawie przy samej szybie. Myślę że wymiana na mgłowe trochę poprawi.
-
Czym i po co jest uchylana klapka przed lusterkiem wewnętrznym ??
No i to jest chyba lepsze rozwiązanie. Ja przy wymianie przedniej szyby wziąłem z paskiem u góry, nie jest to takie przyciemnienie o jakim piszesz, ale zawsze coś
-
Port telefoniczny w podłokietniku!
Tania zabawa to nie jest ale dobrze to współgra z resztą auta. Chociaż ja i tak wolę fabryczny moduł BT w połączeniu z kierownicą wielofunkcyjną. No właśnie, dlatego to wyciągnąłem, bo nie chciałem inwestować w przystawkę BT, w tej cenie można kupić oryginał, co prawda z końcówką D, ale lepsze to niż nic A jak się trochę dołoży to starczy na Q
-
Kierownica z A6 C6 do A4 b8
A nie lepiej z b8 z mf? No chyba że znajdziesz z A6 C6 z chromowanymi ramkami wokół multifunkcji Z tego co wiem to Siemian ma takie - to nie jest reklama
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Piękna, szczególnie w środku Bezawaryjnej jazdy życzę
-
Mustang Bullitt
jakieś fotki z postępów już są? z tego co widziałem to auto w ogóle nie miało wnętrza, wszystko jest do zdobycia? powodzenia życzę
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
No z tymi lampami od razu lepiej To są chyba samoróby co? Ja w astrze miałem ciemne Silti, też dobrze wyglądały. Ogólnie nieźle miałeś auto zjedzone, ale też widać że dobrze zrobione
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Jaki jest przekrój kabla zasilającego? Bo wygląda na konkretny Bagażnik ładnie wygłuszony, w środku ciśnienie pewnie nie do wytrzymania Dostęp do koła nie jest utrudniony?
-
[ALL B6] Mała zabudowa w sedanie
No jest elegancko Dużo bagażnika Ci uciekło? Faktycznie pomyśl o maskownicach, jak wspomniał kolega, bo szkoda głośników, no chyba że nic w bagażniku nie wozisz
-
Nie działa podgrzewanie siedziska w fotelu kierowcy
a gdzie sie znajduje czujnik maty siedziska..no mi plecy nie grzeja.. Pewnie gdzieś w siedzisku, może gdzieś koło miejsca wychodzenia kabli? Jak będę robił swoją matę, to spojrzę, ale nie wiem kiedy to będzie. Może ktoś szybciej Ci odpowie.
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
No bardzo ładnie, felgi też fajne Ciekawe jak z komfortem teraz, ale w sumie nie to jest najważniejsze
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
No to pozostaje mi wymiana diody:) Mam w domu jakieś zwykłe czerwone, zobaczymy czy da radę
-
grill S4 B7
wniosek jest jeden, najlepiej kupić kompletny wiecie może czy występowały zderzaki s-line pod czujniki z przodu? podejrzewam że tak, ale na allegro jeszcze nie spotkałem :/ a jakbym miał zmieniać, to wolałbym czujniki zostawić
-
Folia na cały samochód Gold
No to może już lepiej czarny mat? Nie będzie się tak mocno rzucał w oczy A tak na marginesie, to ile kosztuje oklejenie całego auta? I czy to potem ładnie wygląda? Da się ułożyć folię na wszystkich zaokrągleniach? Nie odkleja się, itd.?
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
marcin, a próbowałeś tylko przelutować punkty lutownicze diód? u mnie to pomogło, wcześniej zielone podświetlenie świateł włączało się tylko czasami, przez przypadek to zauważyłem bo myślałem że tego podświetlenia po prostu nie ma teraz świeci ładnie cały czas koledzy a jak to jest z podświetleniem kropki? jest, czy go nie ma? bo pomimo przelutowania wszystkich diód kropka nie świeci:/
-
Ocieplenie garazu
No i elegancko, teraz musisz tylko sprawdzić o ile stopni masz cieplej Ja w zeszłym roku ociepliłem samą bramę, przed ociepleniem miałem 4 st więcej niż na zewnątrz, temperatura bez problemu spadała poniżej 0, po ociepleniu temperatura ani razu nie spadła poniżej 0, nawet przy 20 st mrozach