Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Kogo widziałem wczoraj w Strzelcach na klubowych ramkach (albo mi się przewidziało ;p) Czarne B6 Avant?
  2. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. Czym malowałeś przyciski?
  4. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam z rana
  5. +5?
  6. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. To przyciski do dezaktywacji alarmu i czujnika położenia samochodu (jak wciągają na lawetę to ma piszczeć). Czy jakoś tak to było Co do Twoich planów to myślę, że im dłużej posiedzisz na forum to lista się wydłuży
  8. Podziękował Nie nie, to w PL na odcinku od Brzeska do Tarnowa tam mniejszy ruch jest z reguły ---------- Post dopisany 30-07-2014 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 17:40 ---------- Dziś o to po dość długich pracach stałem się szczęśliwym posiadaczem MCE z końcówką F doszło jeszcze lusterko wewnętrzne fotochromatyczne z czujnikiem zmierzchu, włącznik świateł z AUTO oraz moduł DRL na światła długie Za pomoc dziękuję Młodziak22, Domin79 i GreGoriO oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia pomocnych tematów Do pełni szczęścia muszę podłączyć jeszcze spryskiwacze reflektorów oraz czujnik poziomu płynu spryskiwaczy ale zrobię to jak dokupię kilka elementów montażowych zdjęcia całości dodam jak posprzątam auto, wyczyszczę lusterko i takie tam mam natomiast kilka zdj z montażu: Nie wiem jak to u Was wyszło ale po dodaniu wszystkich kabelków zrobił się mały bałagan
  9. Panowie znalazłem błąd w połączeniu jednego przewodu i wygląda na to, że wszystko działa jak należy Także zapisuję się do szczęśliwych posiadaczy MCE F Młodziak22 i Domin79 dziękuję za pomoc i podpowiedzi oraz Gregorio za motywację
  10. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biggman pisalem PW do Ciebie
  11. mam juz czujnik swiatla
  12. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, dzięki
  13. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak podnieść kanapę z tylnego siedzenia? Prawdopodobnie wpadło mi tam coś..
  14. Specjalistą od reflektorów jest Gwerty myślę że jego możesz zapytać. To jest temat o MCE
  15. Tak jak Krzysiek pisze ja bym się nie przejmował policją. Dzienne w lampie na pewno wyglądają lepiej jak jakieś paski i wg mnie są mniej "czepliwe". Ja założyłem u siebie moduł żeby mieć dzienne na H7 w 30% mocy żeby nie tracić dodatkowych długich świateł
  16. Z forum to na pewno Wrclaguna ogarnia ten temat
  17. H7 ledowe? Do czego Ci to potrzebne? Jako dzienne?
  18. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Wszystko robiłem z rozpiską i laptopem, każdy kabelek miałem opisany gdzie mam go podpiąć. Ostatnio sprawdzałem ale nie znalazłem błędu. Sprawdzę jeszcze raz bo z czujnikiem musi być coś nie tak podpięte ale z tym lewym światłem mijania które działa nawet bez MCE to chyba już nie z mojego błędu. Sam nie wiem..
  20. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.