Treść opublikowana przez Christiano
-
B6 DIVISION
Wandej najlepszego
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
Kamil kupowałeś może te zaślepki sprysków za 29zł o któych pisałeś?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A no widzisz jaki mod ja zakupiłem zderzak sline pod spryski i kilka innych pierdółek Spoty są ale bardzo rzadko ostatnio..
-
B6 DIVISION
Co myślicie o tym zderzaku? Zderzak tył Audi A4 B6 kombi S Line!!! (3743845051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Opłaca się ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak coś już będe wiedział to dam znać ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 07:07 ---------- Panowie co tam słychać? Reza coś ktoś? Spotykacie się?
-
Audi a4 b6 1.9 tdi - bose, s-line, bixenon, RNS-E, zawias AP kit -40/-30 nowe foto
Przód bardzo bardzo ładny DRL też ładnie świeci Ogólnie całość na duży plus
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Te z allegro są coś warte w ogóle? Bo to chyba nie ori- [B6 AVF] Avant LZ5L
Hehe. On miał te same kartony na te felgi- B6 DIVISION
Może musi się wszystko ustawić tak jak to jest po odłączeniu aku- B6 DIVISION
Nr silniczków 8E0 959 801A i 802A- B6 DIVISION
Silniczki do tylnych szyb z anglika podejdą do europejskiej wersji?- [B6 AVF] Avant LZ5L
Jak to te to grubo..- [B6 AVF] Avant LZ5L
No to teraz daj fotki- [B6 AVF] Avant LZ5L
Stawiam na to że nowe felgi- B6 DIVISION
Zderzak doszedł i wygląda że wszystko ok Można zakładać- B6 DIVISION
Poczekamy zobaczymy ;p teraz tylko szukać sprysków albo chociaż zaślepek no i grill dolny i można zakładać oczywiście jak będzie ok- B6 DIVISION
Przecież widać na fotkach, że S-line wewn Kilka rzeczy jest z sline ale one do konca nie mówią że to ori sline Frosty dobrze wiedzieć że wszystko ok ja jeszcze czekam.- B6 DIVISION
Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie?- B6 DIVISION
Ja jedyne czego się dopatrzyłem na moim to chyba brakuje czegoś przy prawej kratce od halogenów, ale to raczej nie problem Szkoda tylko, że górę pomalować muszę Poczekamy zobaczymy co tam jest grane ja wziąłem ten czarny za tą cene tylko dlatego że nie musiałbym malować jak będzie wszystko ok- B6 DIVISION
Jak będzie wszystko ok to się pochwalę na zdj wygladał bardzo dobrze tylko nie było zdj zaczepów z tyłu- B6 DIVISION
A czemu pytasz? Jutro powinien być, wczoraj wysłany. Bo zamówiłem czarny od tego samego kolesia i jestem ciekaw czy ten Twój jest ok mi miał wysłać dzisiaj a na jutro ponoć ma przyjechać.- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Pisze ale ja nic tam nie widziałem o tych soczewkach