Treść opublikowana przez horny devil
-
nowy wahacz a stare śruby
Ja nie wiedząc że w wahaczach były kupiłem osobno - potem oddałem ale to koszt ok 30zyli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moja jest po pierwszych przymiarkach do paska. Mi pozostało się cieszyć tylko foto. Szału nie ma dramatu też. Moja zachwycona i nawet dobrze bo to ma być jej wozidło. Dziś odebrała auto z serwisu. Założyli nowe springi i poduszki + komplet hebli (oczywiście na koszt firmy ) A co do samego paska nie ma bixów ani pdc, skrzynia 6 biegowa. Wnętrze to muzeum dwu strefowa klima, elektryczna roleta tylnej szyby + multi kierat. Tapicerka jasna skóra z alcantarą (grzana), z jasnym muzeum jakoś to się komponuje, hold assist Radio RCD 500. Alcantara przybrała lekko fioletowe zabarwienie od jeansów no i rączki od drzwi powycierane ale w końcu auto ma 400kkm. Sprawa myślę do 2-3 tygodni się zamknie o ile szefo czegoś nie wymyśli, a z nim różnie bywa. pozostaje trzymać kciuki ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- P.S. Nie chce ktoś kupić kaczki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- Kończyce Nie wypowiem się co o nich myślę Jak jedziesz pszczyńską od paniówek to masz po drodze dwa. Ostatni przed wiaduktem na EC jest w miarę tani i dużo części mają. Ostatnio tam kupiłem ramkę z szybą silniczkiem całym mechanizmem itp za 100zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o którym mówisz??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z fałweja passata polifta polecam....to powinno byc w serii również w a sztery be pińć ja wymieniłem i o niebo lepiej:wink:...bynajmniej w okolicach 200< nie dźwiga mi ich:grin: Ale wymienialiście całe ramiona czy jak?? mi tak 160 i powyżej dźwiga środkiem wycierak kierowcy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- Cisnę do Żor <lol> Po kuzynka bo zostawił A6 u kogoś na akcji z DPF. Ciekawe czy u kogoś klubowego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ładuj nowe turbo, szkoda czasu na półśrodki no tak, wiedziałem że mogę na Was liczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany w pasku od wujka 1.9 prawdopodobnie zapiekły się kierowniczki turbiny. Miał ktoś coś z tym doczynienia?? Nie umiem znaleźć wątku z tym :/ A z ropniaków to jestem cienki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam boscha drugi sezon kupione jeszcze przez poprzedniego właściciela w niemcowni i dają radę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Ta piękna pogoda :facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx za spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No rozdupi mnie. Jak ten czas się ciągnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do jakiego zaś Nałęża?? Mieszasz ludziom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo byda ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- P.S. ale z powodu mnie grilla nie musisz wlec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomaszstn będziesz dziś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: I pogoda nastraja
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Krążą pogłoski że pistolet do wlewania paliwa będzie pokryty puszkiem co by jakimś cudem nie zarysował auta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na szczęście nie stoję pod drzewem. Ale sąsiedzi palą w piecu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koza umyta, lustra wymienione Byle w nocy nie padało
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Bracik Cię widział na Orlenie. Wszyscy zamarli jak wjechałeś
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron słyszałem że wczoraj robiłeś furorę na CPN`ie w Kurowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto mi rozszyfruje auto po vin, historia itp?? Pisać PW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na 99% będę miał do pochytania paska B6 2.0 z firmy. Auto dyrektora. Jeszcze go nie oglądałem na żywa ale cena kusi Wiem ze był problem z głowicami ale myślę że po 400kkm to zapewne co się miało zesrać już się zesrało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany warto się pchać w paska 2005 2.0 tdi z przebiegiem 400kkm?? Serwisowany VW do końca. Ma to być typowe padło do latania służbowo żeby moja niuńka mogła stać i być pieszczona.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: