Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Raczej przed którym? Ja mam 95/96 i mam halogeny w głównych. Od pierwszego lifta poszły w zderzak ale niech ktoś potwierdzi
  2. Nieprawda (chyba że każdy urząd celny ma swoje zasady). Kwota jest brana z umowy, ba - sam musisz wpisać kwotę w przeliczeniu na złotówki w/g średniego kursu NBP z dnia w którym została ta umowa podpisana. Oczywiście nie ma co przesadzać Wszystko masz w moim poście nieco wyżej Przyklej jakiekolwiek blachy do auta i jedź na przegląd a Panu na stacji powiedz że "tablic tu nie ma" albo jedź do Niemca po blachy wjazdowe i wykup sobie miesięczne OC na granicy No chyba że wolisz karnąć się te pare metrów na stację diagnostyczną lawetą albo jeździć po urzędach i płacić dodatkową kasę kombinując z jakimiś tablicami tymczasowymi gdzie i tak nie masz OC... Sprawdzałem auto niecały miesiąc temu. Urząd celny w Gliwicach wziął cenę rynkową i sam przeliczył E/zł bo ważny w zapłacie akcyzy jest kurs z danego dnia. Skarbówka to Vat24 +160zł dostajesz w zamian Vat25. co do tablic to za pierwszym razem (w 2004r) przyjechałem na blachach niemieckich i odesłałem właścicielowi po rejestracji. Teraz miałem czasowe, które zdałem w UM, pomimo iż na przeglądzie powiedziałem że nie ma blach w UM i tak je chcieli ;/ A tak z innej beczki. Zarejestrowane mam już auto i stały dowód nie dostałem jednak oryginału briefu tak jak to było za 1 razem. Dzwoniłem do wydziału komunikacji i stwierdzili że zostaje u nich czy to prawda??
  3. Przebieg 549 Tyś. km (słownie: pięćset pięćdziesiąt siedem tysięcy) ke???
  4. A ja Wam powiem, że Kubice to ja "znam" jeszcze z rajdów nim zaczął startować w F1. Nawet jako zerówka jechał na maxa i nie dziwi mnie fakt że ciśnie od pierwszego metra. W końcu rajdy zawsze bardziej go bawiły niż f1
  5. LZ5T perłowy niebieski hak i światła poliftowe z tyłu
  6. hmmm a gdzie staliście?? Ja tak mniej więcej na zjeździe na decatlon od strony Liroja. No nic następnym razem może jakoś na tel się zgadamy bo jedyny miałem od miron78 ale był w pracy Mojego auta nie da się nie zauważyć. Tak porysowanej to chyba nie ma w całej PL
  7. Byłem czekałem 18:00-18:45 stała jedna B5 osamotniona na placu myślałem że ktoś od nas. Niestety albo się minęliśmy albo nikt nie przybył
  8. Będę wdzięczny, a w bagażniku zawsze się coś znajdzie Byle do pt.
  9. Panowie czy ktoś przy okazji piątkowego spota zabrał by lapitoka by sprawdzić mój kabel. Kiedyś mi łączył a teraz nie chce
  10. Cześć, Na imię mam Piotr. Jestem fanem marki i jedyne właściwe auto jakie mogłem zakupić to oczywiście Audi. Ale po kolei. Żyje sobie 26 wiosenek i od jakiś 2 tygodni posiadam A4. Wcześniej "dożywiałem" się 100 C4 od ojca. Być może niektórzy mnie kojarzą z AKP. Swoją A4 kupiłem od kuzyna z nimcowni. Dane: A4 B5 1995rok, 203kkm (oryginalnego przebiegu). Silnik 1,8 ADR, ośka na pokładzie: - Klimaautomatik - elektryczne szyby, szyberdach i lustra - hak (nie wiem po co bo auto jeszcze ani razu nie miało zapinane ) - Centralny + doróbka pilota do centralnego z niemcowni (coś ala nasz STIG) - dwa dodatkowe zegary w desce rozdzielczej V+temp - Halogeny przód w kloszach głównych - dwa jaśki Zmiany - Światła tylne po pierwszym lifcie Nie jest to szał i niestety nie q. Auto wymaga odchwaszczenia (chociaż nie ma jakiegoś wieśtuningu w nim przynajmniej), tzn lakier na tylnym lewym błotniku i cały tylny zderzak do poprawki bo masa rys. Dwa wgniecenia na masce, na szczęście bez rys (od konara drzewa małego na szczęście). Do zrobienia w najbliższym czasie: - Porządne pucu pucu - Adaptacja klimatronika (bo mruga jednak vag nie wykazuje błędów) - Brak przeciwmgielnego z tyłu Na wiosnę do zrobienia: - rozrząd + płyny - wymiana zwijaka w kierownicy ( po wymianie przekładni zaczął tak jak by przeskakiwać o dziwo nie zgłasza się błąd airbag tylko klakson czasem nie działa, nawet niemcy coś zd....) - Zimering między skrzynią a silnikiem - FIS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.