Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle Dla mnie smiertelna dawka malo ze woda ognista to jeszcze wyborowa:facepalm: musze zobaczyc jak sie hak w hultaju instaluje co by mnie moja mogla odholowac
  2. A wiela trunku trza brqc tak srednio/dzien ??
  3. Damy rade w koncu nie o pogode chodzi a towarzystwo
  4. U mnie bylo p&p nie zmienialem nic w zakresie airbag
  5. a fis poliftowy?? Czujnik kup ori dwu pinowy na początku gdzieś tam było że taki zakładali zamiast wpinać się w ori instalacje własnie przy klimie
  6. mają chłopaki fantazję: https://www.facebook.com/photo.php?v=508366832622275&set=vb.100003468871173&type=2&theater&notif_t=video_comment_tagged 300kmh w B5
  7. Czujnik masz chyba że nie masz klimy. Co do airbaga to nie pomogę
  8. Pany ja pt pojadę prawdopodobnie Zabrze->Kraków->Kęty więc pojadę prosto na Zator ale to będę wiedział w czwartek. Jeśli macie do zabrania coś co musi być w lodówce transportowane to mam taką sporą pod gniazdo zapalniczki/230. Tyle że ona chłodzi a nie mrozi! P.S. Mirku zapodaj koordynaty na ośrodek ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- A lodówka jest taka że jak ją wpakuje do hultaja to w bagażniku się może piłka jeszcze zmieści
  9. Zwykly silikon ma odczyn kwasny i moze powodowac korozje. Lepiej stricte do aut lub do szyb. Sa neutralne
  10. Az przejde sie do lodowki tylko 5. W sumie to gratis od zadowolonej klientki wiec nie bede wybrzydzal Zdrowko
  11. Niop No to zapdamy sobie metaxe 6* na ten dzisiejszy wieczorek
  12. trochę narzędzi: wiertarko wkrętarka, piła, frezarka górno wrzecionowa, odkurzacz i trochę drobnicy
  13. Dzięki za spocisza. No i moje nowe zabawki przybyły B6 bym za to kupił ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- była akcja ratunkowa?
  14. Dzieki. Zastanawia mnie fakt ze jak jest zimno to bangla. Ale zanurkuje do bagaja i bedzie wszystko jasne
  15. Pany. Myślałem że mój licznik padał bo mi poziom paliwa w ciepłe dni pokazywał na maxa a potem opadał do właściwego poziomu. Zmieniłem licznik i dziś to sam. Co jest przyczyną?? Pływak pada czy drugi licznik j**nięty?
  16. ufff przez nich mi się heble zagrzały
  17. Po robocie :hi: Pany czy to j**ane zielone ustrojstwo z ITD i jakąś pseudo kamerą na dachu robi foty? Dziś leciałem z Żor a kutafońcy stali za filarem mostu na A1 a buta nie szczędziłem
  18. To po uj to co rok piszesz, masz to jakoś ogarnąć i odmówić sobie kolejnej wymiany rotora na rotora Jeblem z krzesla wlasnie :polew:
  19. Dwie fury ma za w sumie 200kzł a wylicza jak by był bankierem :polew: Mirku coś się tam wytrzęsie ze świnki skarbonki w razie "W" Byle by strat na pokojach nie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.